Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
18
Favori
151.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende aricam 102 tl gelmiş. Olduda red ederseler kartı kapamak istemiyorum nasıl bi yol izlemeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce aradım 65 tl bonus dediler kabul etmedim yarın yine aricam kapatma talebinde bulunucam. Kartı kullanıyorum limitide güzel bakalım nolcak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar simdi aradım direk kartı kapatmak istiyorum dedim neden dedi yıllık ücret gelmiş dedim garanti bankası 9 ay kalırsanız iade edicek dedi. Tamam dedim kız hastaydı uzatmadı direk al gülüm ver gülüm oldu :D 2. Aramamda çözdüm işi

• platin kartım için 135 tl ücret keseceklerini ekstrede bildirdiler

aradım kartı iptal edin dedim
    65 tl bonus verelim dediler istemiyorum iptal edin kartı dedim

en sonra tekrar aradılar yıllık kartı kullanma sözüne karşı 135 tl kart ücretinİ İPTAL Ettiler
  • Ekstre'ye 134 ₺ geçirmişler. Yıllık üyelik ücreti adı altında. Kartı kapatmak istiyorum yıllık üyelik ücreti çok dedim. 35 ₺ verelim dedi yok dedim 35₺ + 6 ay kapatmama sözü diye saçma bi teklif sundu. Bende kabul etmedim. Daha sonra geçiştirircesine başka işlem var mı dedi yok dedim, telefonu kapattım. Yolları ayıracağız herhalde garanti ile

Garanti baya doymuş. Tok satıcı modunda.
    2. defa aramamda da iade vermediler direkt kart iptali için onay istediler. Kart borcunu bitirdiğim an garantiden ayrılacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Ekstre'ye 134 ₺ geçirmişler. Yıllık üyelik ücreti adı altında. Kartı kapatmak istiyorum yıllık üyelik ücreti çok dedim. 35 ₺ verelim dedi yok dedim 35₺ + 6 ay kapatmama sözü diye saçma bi teklif sundu. Bende kabul etmedim. Daha sonra geçiştirircesine başka işlem var mı dedi yok dedim, telefonu kapattım. Yolları ayıracağız herhalde garanti ile

Garanti baya doymuş. Tok satıcı modunda.
    2. defa aramamda da iade vermediler direkt kart iptali için onay istediler. Kart borcunu bitirdiğim an garantiden ayrılacağım
    Kart iptali için borcunuzu kapatmanıza gerek yok
    ben 17 yıllık ilişki mi sonlandırdım kart iptal oldu her ay gidip taksitleri yatırıyorum.

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim.

Cok can sıkıcı bir durum. Hic bir sekilde adim atmiyorlar. Yine mesajimda da yazdigim gibi gayette tok satici olmus Garanti

Benim icin daha iyi. Ne kadar kredi karti sayisini azaltirsam butcemde acilma oranimi azaltirim ve butcemi daha delli toplu kullanabilirim :)

Zuurt tesellisi olarak, Onlar kaybetti

• Onlar tok satıcıysa ben de tok müşteriyim,aylık en az 4000 tl. gibi bi harcamam vardı,kendileri bilir.
  • Bende az önce aradım 9 ay kalma sözüme karşılık 102 bucuk lira iade yaptılar

• 10 yıldır ilk kez bu ay iade etmediler 65 tl bonus teklif ettiler kabul etmedim. 27 kasımda iptal edebilirsiniz dediler bir de o zaman şansımı deneyeceğim olmazsa elveda derim.

• kart ücretini garanti bankası ve diğer bankalar kartı açtırdıktan 12 ay sonra mı yansıtıyor ?
    yani kartı açtırsak sonra 11. ayda kapatsak olur mu ?
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    ilk ekstrende geçiriyorlar direkt.

• 102.5 TL kesilen aidattan.ilk aramamda 65 TL bonus teklif ettiler kabul etmedim iptal edin dedim geçen seneki tahattumum bitmediği için 22 sinde arayın dediler bugün aradım iptal etmek istiyorum dedim .onlar 102. 5 TL yi iptal ettiler 😂

• bilginorhan kullanıcısına yanıt
    102.5 TL yi iptal ettiler derken ücreti iade mi ettiler ? Ben de bir kaç gün önce 65 TL lik teklifi kabul etmedim. 7 gün içinde kartımın iptal olacağını söylediler. Kararsız kaldım iptal konusunda.
  • Aynen 102.5 TL iade ettiler

• şimdi aradım ben müşteri temsilcisi gülcü hanımla konuştum 2 kartıma birden 102,5 +102,5 = 205 TL yansıtılmıştır dedim iade talep ediyorum dedim. iade yapamıyoruz maalesef dedi. O zaman aktif olan kartlarımı kapatmak istiyorum hemen şuan kapatılsın ve kart ücretlerini de ödemesini yapmayacağım dedim. Mecbur yapacaksınız yapmazsanız ekstranızda borcunuz gözükür dedi.
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    Garanti'de ilk veya ikinci ekstrede; Yapı Kredi'de on ikinci ekstrede geliyor mesela.
  • Aralık ekstresinde aidat ücreti geliyor, henüz kasım ekstersi gelmeden kartı iptal ettirdim, buna rağmen 2017 aralık'tan bugüne kadar olan aidat yansıtılır mı?
  • Arkadaşlar yıllık üyelik ücretini iptal ettirmek için arayacam ama taksitli alışveriş yaptım. İade ederler mi sizce?

• Ağustosta kesilen 102₺ aidat için şimdi aradım, ortalama bu Bonus kartla aylık 200 300₺ harcamam oluyordu, kart ücreti iade talebinde bulundum 55₺ bonus teklif ettiler 9 ay taahhüt olması üzerine,

Bende tüm tutarı iade istediğimi yineledim ve kabul etmedim, maximum 55₺ bonus 9ay taahhüte diye tekrarladı, kapatın o halde dedim ve hemen kapattılar.7 gün sonra kartı kırın atın dediler. Elveda garanti Bonus Kart.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.