Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
18
Favori
151.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen yıl oldugu gibi bu ayda aidat yansımış 120 tl
    geçen yıl aradıgımda tamamını iade ettilerdi 1 yıl kapatmama sözüne.

şimdi yine aradım ne dediysem direttiysem olmadı 50 tl bonus veriyoruz dedi şuan kampanyada bu var diyor farklı bir kampanya yok dedi uğraştım ama iade etmediler
  • sanırım herkese farklı fiyatlar sunulmuş. yarın bende iptal ettireyimde rahatlayım bari. En para ya gecerim. ne bileyim denizbank a gecerim. gecerim yani bir yere.
  • 102,50 tl yıllık üyelik aidatı kestiler garanti bankasına yazılı dilekçe gönderdim, iade edemeyeceklerine dair yazı gönderdiler o yazı ile birlikte extre görüntüsünü e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvurdum 87 tl sini para iadesi yaptılar, tüketici heyetine 87 tl ödeme yaptı diye yazı göndermişler, şuan tüketici hakem heyeti kurulu inceleme aşamasında. kalan 15,5 tl nin de peşini bırakmayacağım, sonuç gelsin sizler yine paylaşırım
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    bonus hediyesini kabul etme, garanti bankası genel müdürlüğüne dilekçe yaz iadesini istiyorum diye, ya iadesini direkt yaparlar yada yapamayacaklarına dair yazılı cevap dönerler, o yazılı cevap ile üyelik aidatı kesilen extreyi e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvur 1 ay içerisinde parayı hesabına geri yatırıyorlar, benden 102,50 tl kestiler 87 tl sini ödediler şuan tüketici hakem heyeti karar aşamasında,
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadoww81

bonus hediyesini kabul etme, garanti bankası genel müdürlüğüne dilekçe yaz iadesini istiyorum diye, ya iadesini direkt yaparlar yada yapamayacaklarına dair yazılı cevap dönerler, o yazılı cevap ile üyelik aidatı kesilen extreyi e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvur 1 ay içerisinde parayı hesabına geri yatırıyorlar, benden 102,50 tl kestiler 87 tl sini ödediler şuan tüketici hakem heyeti karar aşamasında,
    Banada 102₺ yıllık bedel kesilmiş. Müşteri temsilcisini aradığımda 30₺ bonus sözünüze dedi istemedim. Şikayetvar'a falan yazdım genel müdürlükten arandım aynı gün yapmadılar.

Dilekçeyi bankama mail olarak gönderebilir miyim? Tam olarak bilmiyorum nasıl yapacağımı.
    http://www.kararara.com/forum/viewtopic.php?t=4474

Burada dilekçe örnekleri var. Ya şu zamana kadar olan tüm hepsini isteyen dilekçe var

Yada son kesilmiş olan yıllık ücretin iadesini isteyen dilekçe var.

Yardımcı olur musunuz hocam?

- Mail olarak gönderirsem linkteki yazıyı direk maile kopyalayıp içeriğini doldurup gönderebiliyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 5 Ağustos 2018; 19:54:59 >

• benimde aidat zamanım geldi iadesi için aradım 65tl teklif ettiler. bende kabul etmedim kapatma talimatı verdim. baktım arayan soran yok. dedim ulan kapattım kimseye faydası olmayacak. açtırayım 65tl yi alayım 9 ay söz bittikten sonra kapattıktan sonra 100tl verelim geri kullan diyorlar genelde. daha karlı çıkarım sonra aradım. adam dedi günlük değişiyor teklifler. o zaman dedim dursun sen bana yatırma. kartı kullanıma aç bırak elleme. ertesi gün aradım şimdi 30tl veriyolar en yüksek kafayı yiycem. ulan kart ücreti nedir abi ya her gün arayıp en az 50tl olarak geri alıp söz bittiğinde kapatacam sonra 100tl den aşağıda geri açmayacam ilk geldiğinde kart 11 ay kullanıp kapattım. 100tl ile geri açtırdım. abi garanti ile şaka olmaz vermiyor adamlar. dilekçe milekçe uğraşamam ben abi ya işten gücden vakit bulsak kendimize ayırırız zaten adi herifler ya.
  • Bonus flexi alsak her kampanyaya mı ücret ödüyoruz? N11 gittigidiyor gibi sitelerde oluyor genellikle kampanyalar peki ne kadar ödemeleri kammpanyaya katılım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Banada 102₺ yıllık bedel kesilmiş. Müşteri temsilcisini aradığımda 30₺ bonus sözünüze dedi istemedim. Şikayetvar'a falan yazdım genel müdürlükten arandım aynı gün yapmadılar.

Dilekçeyi bankama mail olarak gönderebilir miyim? Tam olarak bilmiyorum nasıl yapacağımı.
    http://www.kararara.com/forum/viewtopic.php?t=4474

Burada dilekçe örnekleri var. Ya şu zamana kadar olan tüm hepsini isteyen dilekçe var

Yada son kesilmiş olan yıllık ücretin iadesini isteyen dilekçe var.

Yardımcı olur musunuz hocam?

- Mail olarak gönderirsem linkteki yazıyı direk maile kopyalayıp içeriğini doldurup gönderebiliyor muyum?

Alıntıları Göster
    Dilekçeyi mail olarak mı yoksa posta ile mi göndermeliyiz.

Bana da 135 tl yansıtmışlar,aadım 65 tl teklif ettiler,kapatın dedim hay hay dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Dilekçeyi mail olarak mı yoksa posta ile mi göndermeliyiz.

Bana da 135 tl yansıtmışlar,aadım 65 tl teklif ettiler,kapatın dedim hay hay dediler.

Alıntıları Göster
    Bende kapatın dedim aynı şekilde hay hay dediler.. Akbank ve en paraya geçtim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Akbank ve en para da durum nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Akbank ve en para da durum nasıl acaba?

Alıntıları Göster
    Akbankın pek bir esprisi yok. Yani bana yardımcı oldular limit, kredi ve çok ilgili davrandıkları için akbank'a geçiş yaptım. Birde teyzemin oğlu akbank'da müdür yardımcısı onun gazı ile açıkçası.

Akbank Kredi Kartı olarak Axess Platinum verdiler. Maalesef onunda yıllık kart bedeli var.

En para ise sadece hesap açtım kendime. Çok ilgililer ki müşteri temsilcisi evime kadar gelip kartı kendi teslim edip baya bir bilgilendirdi.

Herhangi bir ücret, herhangi bir şey yok. Keza güzel kampanyalarıda var.

• quote:

Akbankın pek bir esprisi yok. Yani bana yardımcı oldular limit, kredi ve çok ilgili davrandıkları için akbank'a geçiş yaptım. Birde teyzemin oğlu akbank'da müdür yardımcısı onun gazı ile açıkçası.

Akbank Kredi Kartı olarak Axess Platinum verdiler. Maalesef onunda yıllık kart bedeli var.

En para ise sadece hesap açtım kendime. Çok ilgililer ki müşteri temsilcisi evime kadar gelip kartı kendi teslim edip baya bir bilgilendirdi.

Herhangi bir ücret, herhangi bir şey yok. Keza güzel kampanyalarıda var.

Alıntıları Göster
    teşekür ederim

• quote:

Alıntıları Göster
    bedava mı yapcaklardı sana özel ne istiyorsun senede bir hakkı olanı alıyorlar anlasmalar yapıyor onlarda o parayla
  • Yav hadi herkesi anladım da ben garanti one olarak açtırmıştım hesabımı. Kontrol ettim kart aidatı vesaire yoktu aynı şekilde bankadaki kadın bana aktardı ücretsiz olduğunu. Gel gör ki dün yıllık ücret kesilmiş. Hayır benim bununla dahi uğraşmamam gerekiyor.

Geçen ayda defalarca aramalarına cevap vermeyip en son cevap verdiğimde kredi kartı limitini arttırmalarına karşı çıkmama rağmen uzun sert bir konuşma sonrası istemediğimi sert biçimde belirttiğim kadın telefonu yüzüme kapattı 1 dk sonra kart limitiniz arttırılmıştır şeklinde mesaj geldi.

Dalga mı geçiyor bunlar ben anlamadım bu işi......
  • Bonus flexi almak mantıklımı? Aidatsız ama kampanya ücretli katılım oluuor bonusflashda

• Son durum nedir beyler banada bi dahaki ay 104 lira girecek

• CaNeRR kullanıcısına yanıt
    İptal ettir hocam, bonus tekliflerini geri çevir direkt istemiyorum de. Zaten iptal süreci 1 hafta. Sana 1-2 gün içinde geri dönüş yapıp 9 ay kalma sözü verirsen iade edileceği söylenecek. Aramazlarsa istersen 1 hafta dolmadan iptal başvurunu iptal eder kullanmaya devam edersin. Ama zaten arayacaklardır emin ol. Beni bile aradılar, herkesi ararlar
  • shadoww81 S kullanıcısına yanıt
    Hocam garantiye dilekçeyi nasıl yolladınız

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öyle yapayım

• yvz1903 Y kullanıcısına yanıt
    tuketicisikayeti.gtb.gov.tr
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.