Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözde rötarda mil haberleri vardı ve uçuşum için aradım 3.5 saat rötar vardı shopandfly üzerinden almıştım mil kampanyası için verdikleri cevap daha teknik ekibimiz konuyu oturtamadıda cartta curtta. Eeee dedim daha 1 gün önce niye mail atıyorsunuz bu konuda rötarda mil veriyoruz diye yakında açarlar umarım.
  • Türkhava yolları yeni anlaşmasını Finansbank ile yaptı. Yani Miles and Smiles kartlar QNB olacak.
  • ben de miles&smiles hangi bankaya geçecek diye bekliyordum. umarım qnb'nin mil programı cimri olmaz. shop&fly fos çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Türkhava yolları yeni anlaşmasını Finansbank ile yaptı. Yani Miles and Smiles kartlar QNB olacak.
    garantide devam edecek
  • Enpara Aidatsız M&S verse havada kaparım :)
  • loremipsum L kullanıcısına yanıt
    Kartı aldığımdan beri Master üzerinde hiçbir işlem yapmadım bütün harcamalarımı Amex ile yapıyorum. Ancak son gelen ekstrede önümüzdeki ay Master için de aidat alınacağı yazıyor. Ekstrede bu ibarenin olması Master için de aidat ödeyeceğimin kesin olması anlamına mı geliyor? Yoksa sizde de daha önce böyle miydi?
  • Shop&Fly dan avans mil aldim fakat yakin zamanda kullanamayacagim icin internet subesinden iptalini yapmak istedim ;fakat( sistem hatasi mi bilmiyorum ) iptal edemedim. Musteri hizmetlerine dakikalarca derdimi anlatmaya calistiktan sonra kayit olusturdular ve 3 is gunu sure istediler. Normal sartlarda kullanilmayan avans milin ayni sekilde dusumu gerekiyor. Sistemleri oturmamis. Avans mil alirken aman dikkat. Musteri hizmetleri bile bu karta ve sisteme hakim degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    Tüm ekstrelere aynı mesajı basıyorlar. Mastercard için şu ücret Amex için bu ücret diye. Siz hangisini kullandıysanız o kart ücretini dikkate alın. Miles&Smiles kart için de böyle. Sadece Amex kullanıp sadece Amex kartı ücreti ödeniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 16 Ocak 2019; 0:41:9 >
  • loremipsum L kullanıcısına yanıt
    tamamdır. inşallah dediğiniz gibi olur fazladan 165 TL ödemek istemiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

Tüm ekstrelere aynı mesajı basıyorlar. Mastercard için şu ücret Amex için bu ücret diye. Siz hangisini kullandıysanız o kart ücretini dikkate alın. Miles&Smiles kart için de böyle. Sadece Amex kullanıp sadece Amex kartı ücreti ödeniyor.
    Ben bunun tersi geçerli diye biliyorum ama sormak lazım garantiye, hatta sorayım yanıtı yazarım...

Edit her hangi bir kartın birini kullanan kullandığı kartın aidatını öder. Kesin bilgi yayalım :) Hesap özetinde yazana takılmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 16 Ocak 2019; 11:47:46 >
  • 150 liraya 2000 mil akaryakıt kampanyası geldi Genelde akaryakut kampanyalarına uyuz olurum (yok farklı günlerde 4 kere vs) ama bu gayet iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 17 Ocak 2019; 10:8:17 >
  • mtv ödemesi deneyen oldu mu ? mil kazanılıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    cep sube ve bonus flas üstünden yaptım gelmedi.

• hangi kartla yaptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Vergi ödemelerinde mil gelmiyor ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

hangi kartla yaptınız?
    Amex

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Ben bunun tersi geçerli diye biliyorum ama sormak lazım garantiye, hatta sorayım yanıtı yazarım...

Edit her hangi bir kartın birini kullanan kullandığı kartın aidatını öder. Kesin bilgi yayalım :) Hesap özetinde yazana takılmayın...

Alıntıları Göster
    Peki mil kullanma nasıl olacak? Avans olsun,ekstre oldun;tüm hesap MasterCard üstünden yürütülüyor. Amex buna bağlı bir ek kart gibi. Millerle uçak bileti alan kişi MasterCard'ı kullanmış sayılmaz mı? Ben sırf bu yüzden Amex kartı bir kenara attım, sadece S&F MasterCard kullanıyorum

• Thy biletlerine taksit yapıyormu arkadaşlar hiç bilet alan oldumu?? Milessmiles 6 taksit yapıyor çok iyi bir özellik o.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

Peki mil kullanma nasıl olacak? Avans olsun,ekstre oldun;tüm hesap MasterCard üstünden yürütülüyor. Amex buna bağlı bir ek kart gibi. Millerle uçak bileti alan kişi MasterCard'ı kullanmış sayılmaz mı? Ben sırf bu yüzden Amex kartı bir kenara attım, sadece S&F MasterCard kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam milleri sadece kendi platformundan kullanmak mümkün, orada da amex geçiyor neden kullanamayasınız ki? Bence sorun o değil de harcama anlamında amex'in her yerde geçmemesi sorun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 18 Ocak 2019; 8:51:16 >

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kullanma açısından kastetmedim, amex karttan da harcama yapsak MasterCard a atıyor ekstrede, buna istinaden dedim. Yani MasterCard kullanmasanızda kullanmış gibi algılayabilir sistem. Yine de sizin dediğiniz gibi olursa iyi olur. Eğer MasterCard kullanmayan arkadaşlara aidat yansımazsa, gelecek dönemlerden itibaren amex karta geçiş yaparız

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.