Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
18
Favori
501.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende yapıyorum bu işi izmirdeyim ve ünlü biriyle yapıyorum yani beni ekibine dahil eden kişi o mail atıp ulaşırsanız sizide tanıştırıp sisteme dahil edebilirim..

İletişim : frtkarll7@gmail.com

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayb26 -- 29 Mart 2016; 23:06:52 >
  • KRALL kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar ben ilhan yıldız benim böyle bir beyanım olmamıştır bizler doktor değiliz kullandığımız ürünlerde ilaç değil gıda takviyesidir. dolayısıyla bahsedildiği gibi bir açıklama yapmamızda mümkün değildir. mutlaka doktorunuza başvurunuz. iyi günler @KRALL
  • Merhaba arkadaşlar bende bu sektörde çalışıyorum ama bu sektördeki dünyanın en iyi firması ile amacım reklam yapmak değildir reklama da gerek yoktur.Bu ve benzeri firmaların ürünlerini kullanmadan önce kesinlikle mutfağını öğrenin daha sonra doktorunuza danışın demiş arkadaşlar ama bizim doktorlarımız besin takviyelerini öğrenim hayatlarında ders olarak görmedikleri için bu konuda bilgi sahibi değildirler ve size ne kadar yardımcı olurlar orası da meçhul.Bunu da kafadan söylemiyorum birebir bir doktora kendim danıştım boş ver bunları dedi.Bu ürünleri sağlığı için kullananlar bu sektörde parada kazanır.Bu işi para kazanmak için yapanlarda sağlığını kazanır.İki yolda aynı yere çıkar.Bir çok network marketing firmasını inceleme fırsatım oldu. Gano excel firmasını da yeni duydum bunu da detaylıca inceleyeceğim.Eğer çalıştığım firma ya da bu tarz ürünler ve network marketing hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.İyi günler.

İletişim:yasincekic@hotmail.com

• Gano serbest girişimcileri gano sitesindeki duyurular bölümündeki "announcement" başlıklı yazıyı iyice okusunlar çünkü internette firma adının kullanılmasında ciddi ve katı kurallardan bahsediyor.Sponsorluklarınızdan olabilirsiniz bu yüzden sitedeki yazıyı dikkatlice okuyun.Ayrıca facebook vb sitelerde de firma isminin ve ürün isimlerinin kullanılması da sponsorluktan atılmanıza neden olabilir.Sitedeki yazıyı lütfen iyice okuyun.
  • teacher055 T kullanıcısına yanıt
    Gano excel NAHSAN ŞİMŞEK BEYİN (en üst yetkilisi) açıklamasıdır.şirketimizde koordinatör ilhan bey diye birisi yok.öncelikle bu ürünler birer ilaç değil.bu nedenle hiçbir hastalık için kimse kesin bir bilgi veremez.fakat tedavisini desteklemek amaçlı rahatlıkla kullanabilirsiniz..Arkadaşlar ben.eşim ,babam,kayım validem farklı nedenlerle kullanıyoruz.Sağlık konusunda suistimal yapanlar ve salt para kazanmak için yapanlarıda lanetliyorum.Kendimde ve yakınlarıda olan değişimleri kesin bildiğim için onları yazacağım.1-ayak kokusu ve ayak mantarlarında sabununu kullandım.20 yıldır son veremediğim ayak kokusu ve mantar sorunum kalmadı.Anjiyo oldum,yüksek tansiyon ve kollestrol sıkıntım vardı.gono sayesinde tansiyon ve kolestrol sıkıntım kalmadı.Kalp konusunda da muayene sonunda doktorumun ilaçlarını düzenli kullanmışsın dedi.:) hiç ilaç kullanmadığım halde .Kayınvalide 60 yaşında ,kendi deyimiyle 60 yıldır kabızlık sıkıntısı çekiyordum Allah razı olsun der.Çayını kullandı.Babam şeker hastası onda yeni başladık. iletişim trgano@hotmail.com 05323965526

• Gano excel iyi ambalajlanmış bir balon hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özetle Gano Excel

- Gano Excel firması bugün 107 ülkede faaliyet göstermektedir
    - Gano Excel fiması %83 ile Dünyada Ganodema mantarı pazar lideridir
    - Dünyanın en geniş %100 organik yetiştirme alanına sahiptir
    - Her 90 günde bir 130 milyon ganoderma mantarı hasat edilmektedir
    - 1983 yılından bu zamana kadar Ar-Ge (Araştırma ve Geliştirme) çalışmasına devam etmektedir
    - Ganoderma mantarının bilinen 200 türü içinden insan sağlığı için maksimum faydalar sağlayan,
    en fazla tıbbi özelliğe sahip 6 türünü birleştiren özel bir formülasyon geliştirmiş ve patentini almıştır.

GANODERMA MANTARININ İÇERİĞİ
    Ganoderma mantarı 4000 yıl aşkın süredir uzakdoğuda bilinmektedir
    Ganoderma mantarı içeriğinde 200’ün üzerinde aktif bileşen bulunan dünyadaki tek bitkidir.
    140’ın üzerinde farklı Triterpenin yanı sıra;
    Polisakkaritler
    Organik Germanyum
    Adenozin
    Ganoderik Asit
    Vitaminler,Mineraller
    Ve Aminoasitler içermektedir

GANODERMA MANTARININ FAYDALARI
    (Aşağıdaki özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır)
    Antioksidanlarca zengin olduğu
    Bağışıklık sistemini destekleyip güçlendirdiği
    Vücuttaki toksinlerin atılmasında
    Ve vücut fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcı
    Hücreleri yenileyip, kan dolaşımını harekete geçirdiği olduğu saptanmıştır.
    Anti Tümör Etkileri
    Anti Diyabetik Etkileri
    Anti Oksidan Etkileri
    Kolestrol Dengeleyici Etkileri
    Hipertansiyona Karşı Etkileri
    Karaciğer Üzerindeki Etkileri
    Anti Bakteriyel Etkileri
    Örnek;
    Ganoderma mantarının antibakteriyel etkisindeki en önemli bileşikler
    Triterpenlerdir.Ganoderma 15 farklı bakteriye karşı başarıyla
    kullanılmaktadır.Helicobacter Pylori insanlarda gastrit,ülser ve mide
    kanserine yol açmaktadır.Ganoderma mantarının ekstratının
    (özütünün)bu bakterinin büyümesini durdurduğu gözlenmiştir.
    Bu nedenle efsane mantar ganoderma lucidum ülsere karşı son
    derece etkilidir.

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR
    Malezya Sağlık Bakanlığı Onayı
    Malezya Gıda Kontrol Onayı
    Avustralya Karantina ve Denetleme Onayı
    Singapur Özel Üretim Standardı Onayı
    Cambridge Üniversitesi Laboratuar Onayı
    Uluslar arası Biochem Laboratuar Onayı
    Uluslar arası DSA-FEDSA-WEDSA Üyeliği
    Uluslar arası Helal Sertifikası
    Uluslar arası Good Manufacturing Practice
    (Uluslar arası İyi Üretim Uygulamaları)
    Türkiye Sağlık ve Tarım Bakanlığı Onayları

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Fikir sahibi olmak için Bilgi sahibi olmak gereklidir
    Lütfen okuyunuz araştırınız

Daha detaylı bilgi veya ürün temini için bana ulaşabilirsiniz
    İstanbul
    Murat
    539_283.83.73

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkgoon -- 16 Aralık 2016; 16:29:27 >

• Kahve vs. ürünler çerçevesinde düzenlenen yeni nesil saadet zinciri. Diğer ponzi şeması mekanizmasına sahip saadet zincirleri eleştirilirdi, içinde reel üretim yok diye. Ama bunlar kılıfı hazır etmişler, paket ürün alıyorsun, ondan sonra çevrendeki cümle aleme ısrar ile kredini tüketerek satmaya çalışıyorsun.

Neden direk saadet zinciri diyorum?
    network marketingde talep edilen bir ürün piyasaya arz edilerek perakende geliri elde edilir ve bu satış diğer insanlara da öğretilerek onlara da kar kazancı sağlanır.

Eğer ki işin içinde piyasada aşırı talep gören ürün yoksa, kar marjı yüksek değilse, sadece organizasyon gelirleri özendirilerek işe dahil etmeler varsa, dahası sipariş edeceğiniz ürünün içeriğine bile karar verme yetkiniz yoksa maalesef ki bir titan zinciri vakasıyla daha karşı karşıyasınız.

Kısaca ganoda 460 ve 990 tl lik paketlerle başlıyorsunuz ve 6 kişiyi batırarak para kazanma evresine geçiyorsunuz. İşin en berbat kısmı ise tıbbi iddalar.

Arkadaşlar aklınız varsa uzak durun :)

• Şu soruları insan sormadan edemiyor

Çevrenize baktığınızda ZİNCİR veya hiyerarşi olmayan ne vardır ?
    Örnek klasik ticareti inceleyelim.
    Fabrika-Bölge bayisi-İl bayisi-İlçe Bayisi-Satış noktası-Son Tüketici__ Bu nedir zincir değil midir ?
    Bu örnekleri kendiniz çevrenizi düşünerek çoğaltabilirsiniz.

Gano excel veya benzeri firmaların ürünlerinin benzerlerini herkes klasik yöntemlerle herhangi bir market veya dükkandan
    almaktadırlar. Bu alınan ürünlerden satın alan kişiye ürün faydasından hariç herhangi bir maddi dönüşü olmamaktadır.
    Sonuçta parayı kim kazanmakta parası olan para babaları büyük oyuncular.

Peki parası olmayan yada çok az bir miktarda parası olan bir kişi network marketing yaptığında Hem ihtiyacı olan ürünleri
    alarak ihtiyacını gidermekte hemde çevresine tavsiye ederek artarak gelir elde etme imkanına kavuşabilir( sonuç kişinin ciddiyeti ile bağlantılıdır !)

Network Marketing Size Neler Sağlar Bakalım:
    - Ek gelir
    - Kişisel Gelişim
    - Neredeyse 0 sermaye ile Kendi işine sahip olmak
    - Başkalarına yardım etmek
    - Kariyer Yapmak
    - Takdir edilmek
    - Daha fazla zaman
    - Gezip görmek
    - Sağlıklı ve kaliteli yaşam
    - Ekonomik özgürlük
    - Gerçek emeklilik
    - Tamamen özgürce çalışabilme imkanı
    - İstediğiniz zaman diliminde çalışabilme imkanı
    - İflas etmeniz imkansız

Peki G.Excel Bayiliğini Almak için Bir Seferlik Ödediğiniz 300-500-1000 tl Paketlerin Biri Size Neler Sağlar Ona Bakalım:
    1- Ömür boyu Gano Excel'i temsil etme hakkı ...
    2- Kariyer yapma süresi yoktur ...
    3- Kariyerden düşmek yoktur ...
    4- Perakende gelir imkanı…(Ömür boyu toptan fiyatına ürün alabilme imkanı )
    5- Bayilik gelirleri elde etme imkanı…(Sınırsız sayıda kişiye yada kuruma bayilik verme hakkına sahip olursunuz )
    6- Uluslararası Ticaret ...(107 ülkede 81 ilde)
    7- Uluslararası web sitesi ( sınırsız derinlikte takip imkanı ) ...
    8- Dünya Seyahatleri
    9- Miras bırakabilme hakkı ...

Burda bu yazıyı okuyanların kendilerine sormaları gereken soru şudur bence
    300-500-1000 tl ile hangi firma yada ekonomik model size yukardaki imkanları sağlamaktadır ?

Ya bir başkasının iki dudağı arasında çalışacaksınız o şekilde hayatınızı sürdürecek hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz
    ya da
    Bir B planınız olacak yarı zamanlı da olsa kendi işinizi yapmak için birazcık olsun cesaret göstereceksiniz.
    Kaybınız mı HİÇ BİR ŞEY !

Daha fazla bilgi için yada bayilik için
    539_283.83.73
    Murat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkgoon -- 16 Aralık 2016; 16:30:26 >

• Bütün hepsi hikaye. Madem bu kadar muhteşem bir sağlık ürünü verin o zaman eczanelere satılsın. Neden el altından saadet zinciri altında satıyorsunuz. Kimsenin ilaçla sağlıkla falan ilgisi yok. Kendinizi kandırmayın. 1000 TL yakın kahve alın. Altı kişiyi üye yapmayın bakalım ne oluyor yine aynı şeyleri yazabilecek misiniz?

Sağlık dağıtmaya çalışıyorsunuz ama hiç biriniz ne doktor ne de eczacı değilsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞININ ONAYI OLMAYAN HİÇ BİR ÜRÜNÜ HİÇ BİR HASTALIK İÇİN HELE KANSER GİBİ BİR HASTALIK İÇİN KESİNLİKLE KULLANMAYINIZ.

quote:

"- Ek gelir
    - Kişisel Gelişim
    - Neredeyse 0 sermaye ile Kendi işine sahip olmak
    - Başkalarına yardım etmek
    - Kariyer Yapmak
    - Takdir edilmek
    - Daha fazla zaman
    - Gezip görmek
    - Sağlıklı ve kaliteli yaşam
    - Ekonomik özgürlük
    - Gerçek emeklilik
    - Tamamen özgürce çalışabilme imkanı
    - İstediğiniz zaman diliminde çalışabilme imkanı
    - İflas etmeniz imkansız

Peki G.Excel Bayiliğini Almak için Bir Seferlik Ödediğiniz 300-500-1000 tl Paketlerin Biri Size Neler Sağlar Ona Bakalım:
    1- Ömür boyu Gano Excel'i temsil etme hakkı ...
    2- Kariyer yapma süresi yoktur ...
    3- Kariyerden düşmek yoktur ...
    4- Perakende gelir imkanı…(Ömür boyu toptan fiyatına ürün alabilme imkanı )
    5- Bayilik gelirleri elde etme imkanı…(Sınırsız sayıda kişiye yada kuruma bayilik verme hakkına sahip olursunuz )
    6- Uluslararası Ticaret ...(107 ülkede 81 ilde)
    7- Uluslararası web sitesi ( sınırsız derinlikte takip imkanı ) ...
    8- Dünya Seyahatleri
    9- Miras bırakabilme hakkı ...

Nerede burada sağlık. :)) komik güldürmeyin ve insanları kandırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciaman -- 6 Mayıs 2014; 13:19:13 >

• evet ben kullanıyorum ve çok menmunum.clasic kahvesini boyun fıtığı ve tansiyon için içiyorum 1.5 aydır çok rahatım .tavsiye ederim.
  • Bazıları ne ürünler ne de şirket hakkında bilgi sahibi olmadan önyargılı yaklaşımda bulunuyor.

Önyargı yada başkalarının fikirleriyle hareket etme yerine kendi fikrinize sahip olmak istiyorsanız toplantılara gidin. Hemen her ilde toplantılar yapılıyor, bulunduğunuz ildeki toplantıya katılın. Böylece ürün ve şirket hakkında bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilimsasmaz -- 26 Mayıs 2014; 1:22:03 >
  • 15 Haziran 2014 pazar günü saat 14.00'da Taksim Hill Otel Konferans salonunda Gano Excel İş Tanımı ve Fırsat Toplantısı olacaktır. Devamlı ve sürekli büyüyen bir kazanç isteyen arkadaşlar misafirim olarak işi görmek için gelebilirler.
    Gelmek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.
  • trgano T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, babanız ne durumda şimdi, faydasını gördü mü? Not: Kişisel görüşüme göre; bu türden iyileşme vakalarını okudukça bu mantara güvenim artıyor ve bence buna şimdi katılanlar ilerde büyük paralar kazanacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musa2012

Merhabalar, babanız ne durumda şimdi, faydasını gördü mü? Not: Kişisel görüşüme göre; bu türden iyileşme vakalarını okudukça bu mantara güvenim artıyor ve bence buna şimdi katılanlar ilerde büyük paralar kazanacak...

Lab olarak bu mantarı bır gun yetıstırecez, saadet zıncırıne gırmekle olmaz. Bu arada Buyuk saglık sorunları olanlar İnternetten CTZ ilaç diye aratın. Birde radyolojı ıle tedavi yontemlerını okuyun, Sonrada bana yıne de ınanmayın, urun satmıyorum, zıncırde halka degılım, amaç herkez ıyılssın, ankılozam spondılıt ve mıde ulserını sımdılık yendık...
  • Kaynım da vardı öldüydü, kahveyi verdim dirildiydi! Bırakın insanların sağlıkların üstünden para kazanmayı.. Son moda ise, bu işte artık sağlıkçıları referans olarak kullanıyorlar.. X doktor çıkıyor ve falanca hastada şu ürünü kullandık hastalığı geriledi diyebiliyor.. Kardeşim bu meret senin bilim adamı sıfatınla bunu başarıyorsa otel odalarında pazarlamak niye sormazlar mı adama? Google üzerinden aratıp buraya gelerek reklam yerine çevirmişler konuyu, pes
  • İYİ GÜNLER BEN SÜREKLİ BAŞ AĞRISI ÇEKEN ÇOK ÇABUK ASABİLEŞEN BİRİ OLARAK Bİ ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERİNE KULLANDIM VE ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM ŞİMDİ SÜREKLİ KULLANIYORUM VE AFYON VE ÇEVRESİNE SATIŞINI YAPIYORUM İŞİN İÇİNDE SAĞLIK VARSA DENENMESİ GEREKEN Bİ BİTKİSEL ÜRÜN İYİ GÜNLER
  • gano excel internetional uluslararası çok güçlü bir firmadır. ganoderma (kırmızı) mantarı işleyerek günlük hayatta kullandığımız kahve çay sabun diş macunu gibi çabuk tüketilen ürünlerin içerisine koymuştur. bir de bunun kazanç boyutu vardır. biz Osmaniye ekibiyiz ekibimiz de doktorlar ve eczacılarımız vardır dinlemek isteyenleri bekleriz. 22.07.2014 salı günü saat 21.00 da tema vakfında olacaktır.
  • Bu gano excel ne istir uye yaptikta para kazaniyormusuz bir el atak mı
    @Bukalemun
    @Mahmut716
    @Legendim ne dersiniz tum arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.