Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
18
Favori
501.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: referans09

Kaynım da vardı öldüydü, kahveyi verdim dirildiydi! Bırakın insanların sağlıkların üstünden para kazanmayı.. Son moda ise, bu işte artık sağlıkçıları referans olarak kullanıyorlar.. X doktor çıkıyor ve falanca hastada şu ürünü kullandık hastalığı geriledi diyebiliyor.. Kardeşim bu meret senin bilim adamı sıfatınla bunu başarıyorsa otel odalarında pazarlamak niye sormazlar mı adama? Google üzerinden aratıp buraya gelerek reklam yerine çevirmişler konuyu, pes

Aynen katiliyorum. Forumda bu urun şöyle iyi boyle iyi diyenlerin hepsi altina telefonunu yazmis... Para kazanacak ya amcam, saf çok memlekette, umut tacirligi yapacak.
    1. Kısa yoldan zengin olma hayalleri
    2. Bunu yutacak dolu temiz saf gariban Anadolu insani olmasi

Maalesef saadet zincirinden başka bir sey değil.. Bilmediniz şeyleri vucudunuza alip daha kotu olursaniz sizi guvenmediginiz tıp bilimi de kurtaramaz vesselam.

Urune iyi diyenlerin alayi PM demiş tel no su vermiş... Hala anlamadin mi? Tamamen duygusal :) moneyyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün akşam bir yere sohbete gittim tanımadığım birçok kişi vardı. yaşlı bir amcam çıktı ve bu ürünleri tanıtmaya başladı. eğer o kişi banada böyle birşey den bahsetseydi ona inanmazdım :)) ama duyduğum seyide araştırmadan duramazadım. bir başkasıda o amcama sen hayal satıyorsun bunların hiçbiri doğru değil hiçbirine inanmıorum diye karşı çıktı, bazılarıda farklı konuşmalar yaptılar, açıkçası komikti. bende onları seyettim. inanın forumdaki bu ortam ordada vardı. kullananlar, kullanmayanlar, ısrarcılar, ön yargılılar, at gözlüğü olanlar...genel itibariyle öylede olması lazım...benim anlamadığım şey bunca kalabalık arasında gerçekten doğru söyleyen yada samimi olanlarda şarlatan muamelesi görüyor. lütfen bilen konuşsu siz şöylesiniz diyerek yargılamak olmaz neden öyle düşündüğünüde ortaya koyması lazım diye düşünüyorum...özelden mesaj atmayın telde vermiyorum. malum ...:)))

• Masallah Ne Kadar Cok Er'imiz Varmiş :)
  • gano excel ürünleri ile 3 ay önce başladm bizzat tüm ürünlerini kullandm yaş 22 ama 3 yıl önce kalp ameliyatı oldum ve buna baglı hipertansiyon rahatsızlk ve hafif böbrek yetmezligim vardı reklam olsun diye söylemiyrm ne içersek içelim ne kullansakta kullanalım herşeyden önce inanmak güvenmek gerekli tarım ve saglık bakanlıgı olan bir gıda takviyesi kimse ilaç demiyor zaten ben faydalarnı gördüm tansiyonum dengelendi ilaç kullanmıyorm artk böbreklerde normale döndü çok şükür kronik hastalıgı olan kişilere öneriyorum ismim Baki cep 05353203864 detayl bilgi için arayabilirsiniz.
  • konu hakkında detaylı bilgiye bir konu altında ulaşalım, konu kirliliği olmasın;

http://forum.donanimhaber.com/m_70301620/f_//tm.htm#101539815
  • cKy2k C kullanıcısına yanıt
    YENI KARTOPU SISTEMI;; KAZIKLA ARKADASINI BOL PARA KAZAN ???kahve bahane soygun sahane !
  • Kullanan,pazarlayan ve tavsiye edenler niye hep TROL'ler.....??

• cKy2k C kullanıcısına yanıt
    GANO EXCEL Nasıl Bişey Bu? üründen daha önemlisi harika biz kazanç planı var!! NERDE BOL KAZANC ORDA BÜYÜK SAHTEKARLIK
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Kahvelerini kullanıyorum,ürünleri iyi ama işine bulaşmaya gerek yok.
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle sizinde temas ettiğiniz birkaç nokta var onlardan başlayarak sorulara kısa kısa yanıtlar vereceğim.
    1-Gano Excel, üye üzerinden pazarlama yapılan bir sistem zaten yukarıdaki arkadaşlar da bunlara uzun uzun değinmişler.
    2-Diğer konumuz ise ürünlerin fayda ve zararları ile ilgili ürünlerin işe yaradığı aşikar etrafınızda diş macununu, sabununu, kapsülünü, çayını kullanan varsa onlar ile konuşup bilgi almanızı tavsiye ederim burda KULLANMADAN SALLAMAK yerine.
    3-Erkekten kaynaklı cinsel sorunlarda, şeker, tansiyon, sedef, diş eti hastalıkları ve cilt lekeleri ile ilgili alınan sonuçlar var. Şimdi ben burdan 40 tane belge eklerim sizde bu 40 belgeyi çürütürsünüz, çünkü bu forumda bende dahil olmak üzere hepimizde şüpheci kimlik var sonuçta.
    4-Kahveleri gereksiz yere pahalı bence kahve kısmı üst bölümlere aktarılan para ile ilgili (tam olarak emin değilim ama böyle düşünüyorum)
    5-Kazanç planları güzel, eğer gerçekten etrafınızda bu tür hastalıkları olanlar varsa ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim, en azından bir denemenizi.
    6-Tansiyon, Şeker ve cinsel sorun yaşayan, sedef hastası insanlar için yaklaşık 1 aylık kürün maliyeti 150-170 TL civarı, eğer bu sorunları yaşayan biriyseniz veya akrabalarınızdan bu sorunu yaşayan varsa etrafınızda mutlaka bu işi yapan birileri vardır gidin ve bu kürü isteyin (üye olup-olmamak sizin takdirinizde, üye olmadan da bu kürü satın alabilirsiniz). Kaybedeceğiniz 150-170 TL arası bir rakam ama diğer tarafta sağlığınız var bunu unutmayın.
    7-Supreno adlı enerji verici kahvesi var fiyatı tuzludur ama tavsiye ederim, ekşi sözlükte de elemanın biri bunun hakkında yorum yapmıştı şu an hatırlamıyorum kimdi diye.
    8-Gano Mocha adlı kahvesi var şimdi birçok kafede satışına başlamışlar farklı bir aroması ve tadı var (kafede satış fiyatı 8 TL) tavsiye ederim.

Son olarak soruları olan varsa pm den ulaşabilir bende gano excel üyesiyim fakat kimseye hayal vaad etmiyorum, kimseye gelin sizi üye yapayım da demiyorum, size tavsiyem eğer gerçekten rahatsızlık derecesinde sorunlarınız varsa 150-170 TL arası bir kür hiçbirinize dokunmaz, alıp kullanırsınız sonuç alırsanız devam edersiniz olay bu kadar basit. Gerisi size kalmış.

İşin ciddiyetini anlamanız açısından şunu da paylaşıyorum aynı ürün gano excel de 90 tablet 83 TL iken Türkiye'de başka firmalar tarafından satılan ürünlerin fiyatı
    http://www.bolsifa.com/Kibarli-Reishi-Mantari-90-Kapsul,PR-2.html
    60 kapsül
    http://www.vitaminler.com/urun/mycopro-prevon-60-kapsul-4994?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZTU2JUOwFJnlgc5fAqOC2LptDXK0XVWxa7xb9g_niKBoCQ9vw_wcB
    50 kapsül
    http://www.vitaminler.com/urun/solgar-reishi-shiitake-maitake-mushroom-extract-50-kapsul-5157?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZ0MsnvtjFcmQDD9hEvdY-YUZlpzzzYobrqCoROqJ2qxoChZLw_wcB
    60 kapsül
    http://www.botanikecza.com/Ganoturk-Reishi-Mantar-350-mg-60-Kapsul?gclid=CjwKEAiAjNemBRCgp_vymcvVym0SJACRp_UZWNa9JPyHaLPizZCl79r0dummb5ubpXdWU7Cm26UXchoCs9Xw_wcB#0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray_p800 -- 7 Şubat 2015; 20:35:07 >

• Gano excel ürünleri muhtesem .hic bir yan etkisi yok Gano cafe moca çok güzel

İrtibat. 0531 103 24 10

• İyi Günler Gano Exelin Bolu' da bayiliğini yapıyorum 0546 547 14 00 gereken bilgiler telefonda verebilirim.... Bu ürünlerin faydasını %100 göreceksiniz ben bayi olalı 1 ay kadar oldu ve birçok ürünümü sattım bende ilk başta kararsızdım bu işe girmekte sonradan 469 tl lik pakete üye oldum bu parayı her yere harcıyoruz ne kaybederiz ki dedim ve sattığım ürünlerden herkez memnun şu anda da yeni siparişlerimi verdim
  • Osman Ak 111 O kullanıcısına yanıt
    Bence o kadar emin olma sonuçta üye olurken verdiği para karşılığın da ürünlerin geliyor ve ayrıca bu iş ve ürünler 172 ülkede yapılıyor kimse haksız para kanzanmıyor çalışıyor çabalıyor bu işte de bir alın teri var
  • Tutup mantara o kadar para vereceginize dengeli ve duzenli beslenin diyoruz o kadar
    Birisi de demiyor ki yok boyle iyi yok soyle iyi hic mi yan etkisi yok
    Hemofili hastalarinda kullanilmiyor buyuk olasilikla kan sulandirici etkisi var bir tarafiniz kesilirse durdurmaya ugrasirsiniz
    Otoimmun dedigimiz hastaliklarda kullanilmiyor cunku bagisiklik kuvvetlendirici bir etkisi var bu dogru ama ayni etki mandalina limonda da var yarin bu mantari yiyenler alerji olur sedef olur ms olur haberleri duyulur
    Zaten TÜCCARLAR oyle anlatiyor ki sanki bunu yemezsen olecekmissin gibi
    Inanmayin sunlara oyle her deva bir ilac da yok besin de yok
    Ayrica bu mantarlar besin takviyesi olarak gecer tarim bakanligindan ruhsat alirlar
    Tarim bakanligi ruhsati su demektir
    Bu besin takviyesinde ilac etken maddesi yoktur bu besin takviyesi zehirli degildir
    Tarim bakanligindan onayli bilmem ne mantari ile cikolatali gofretin farki yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kromatit -- 14 Şubat 2015; 13:23:07 >
  • Ugurcagri U kullanıcısına yanıt
    HANGI ALIN TERI ?? 50 gr: LIK PAKETLERI TASIRKEN COKMU ZORLANDIN ;;VAH VAH COK ÜZÜLDÜK ;; VICDANI -HAYASI OLMAYANIN ALIN TERINDEN BAHS ETMESI ;;;????? YAVUZ HIRSIZ EV SAHIBINI BASTIRIR HIKAYESINE COOOOOOK BENZIYOR;;; AYRICA BU SAHTEKAR ÜRÜNLERIN HEPSI NEDENSE KONSERVE BAYAT KIMYASAL KARISTIRILMIS ÜRÜNLER -- ITHAL YANI YURT DISINDAN DÖVIZLE GELIYOR ;;; SIFA ARIYORSAK ÜLKEMIZDE 10 DA 1 FIYATINA PAZARLARDA KÖYLÜ KADINLARIN YETISTIRDIGI KEKIK-NENE -MAYDONOZ-ENVAIT CESIT ORGANIK TEMIZ TAZE ÜRÜNLER ALIRSAK HEM KÖYLÜMÜZ BIZIM INSANIMIZ PARA KAZANIR HEMDE PARAMIZ ÜLKEMIZDE KALIR ;;
  • Şuraya yok Gano Excel iyidir yok öyledir yok böyledir yazarların % 99'u mesaj attiklari gun uye olmuş :)) Adamlar saglam çalışıyor kandirmayin milleti...

• izsevinc İ kullanıcısına yanıt
    merhabalar arkadaşlar ganoegzel kullanicisiyim 2 yildir gorduğum faydalari soyleyim hiç bir yanetkisi yok insulin kullanan akrabam şuanda insulin kullanmiyor
    2 yildir kullaniyorum kilo verdim sağliğima kavuşdum barsak sorunu olan çocuğum barsak sorunu kalmadi çocukluğundan buyana ağzinda surekli yara olan
    çocuğumun ve annemin ağiz yarasi duzeldi yara yok artik sedef hastasi arkadaşim o hastaliktan kurtulmakuzere ve bunungibi birsuru ornekler var elimizde arayin goruşelim iletişim 0 533 577 00 53 aysetokatt53@hotmail.com @izsevinc
    @izsevinc @izsevinc [ @izsevinc @izsevinc
  • ogretmen82 O kullanıcısına yanıt
    merhabalar ganoexzel kullanicisiyim 2 yildir sedef hastaliği ve şeker hastasi akrabam ağiz yarasi çocuğum ve annem kilo kontrolu kendim ve birsuru daha sayabilirim bizzat ben bu saydiklerimi faydasini gordum arayin goruşelim daha detayli bilgialmak isterseniz aysetokatt53@hotmail.com telinizi birakirsaniz size donulur @ogretmen82
  • ogretmen82 O kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bazi yorumlar okudum bakin insan bilmediğinin duşmanidir ben kendim kullaniyorum evet arkadaşim hiç bir yanetkisi yok benim mantara karşi alejim var başdan teredut etim kullanmaya başladim kesinlikle faydasindan başka bir etki gormedim şuaenda 6 aylik bebeğimize gunde bir tatli kaşiği sicak çukulata veriyoruz ve gelişimi yaşitlarindan ilerde diyor dokdorumuz birarkadaşimiz uyelikden bahsetmiş arkadaşlar para kazanmak isteyen uyeoluyor istemeyen urunu kullaniyor kazanmak isteyenler gerçekden kazaniyor dedikodu yada yalan deyil birarkadaşimizda dengeli beslenmekden bahsediyor arkadaş gunumuzde sağlikli besini nerde bulupda besleneceksen kesinlikle mukemmel bir kahve
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.