Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle amerikadan getirirsen ciddi vergi aliniyor. Ama ab ülkelerinden alirsan cok az bir vergi aliniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon.de ve amazon.com üzerinden laptoplara bakıyorum aynı zamanda forumdaki yazılanları okuyorum.

Şöyle bir laptop paylaşıldı geçenlerde:

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08DRLLD1Y/ref=sr_1_11?dchild=1&m=A3JWKAKR8XB7XF&qid=1603104473&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF&rnid=419115031&s=computers&sr=1-11&th=1

ryzen7 4800h modeli şu anda sanırım 1241 euro (11.558 TL)'ye geliyor. yurtdışı satışında emsal cihazlardan daha uyguna satılan var mıdır?

Almak mantıklı mıdır, fırsat sayılabilir mi yoksa indirim kovalamak mı lazım?

Daha öncesinde yurtdışı alışverişi yapan arkadaşlar aydınlatabilirse güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNiQuieM -- 20 Ekim 2020; 0:47:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UNiQuieM

amazon.de ve amazon.com üzerinden laptoplara bakıyorum aynı zamanda forumdaki yazılanları okuyorum.

Şöyle bir laptop paylaşıldı geçenlerde:

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08DRLLD1Y/ref=sr_1_11?dchild=1&m=A3JWKAKR8XB7XF&qid=1603104473&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF&rnid=419115031&s=computers&sr=1-11&th=1

ryzen7 4800h modeli şu anda sanırım 1241 euro (11.558 TL)'ye geliyor. yurtdışı satışında emsal cihazlardan daha uyguna satılan var mıdır?

Almak mantıklı mıdır, fırsat sayılabilir mi yoksa indirim kovalamak mı lazım?

Daha öncesinde yurtdışı alışverişi yapan arkadaşlar aydınlatabilirse güzel olur.

1200 euro fiyata gümrük vergisi ve kargo dahil değil yalnız

• UNiQuieM kullanıcısına yanıt
    merhaba düşündüğüm laptopa amazon.de üzerinden daha uyguna geliyor almayı düşünüyorum fakat gümrükten geçer mi? ve garanti nasıl olur bi sıkıntı çıkarsa almanya’ya göndermem mi gerekir?
    bir de ürünün hangi özelliklerde olabileceğini ben seçiyorum ama fiyatı gördüğüm kısımda durumda kullanılmış-yeni gibi diyor nasıl oluyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Vino Veritas -- 19 Ekim 2020; 21:6:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkAres026

1200 euro fiyata gümrük vergisi ve kargo dahil değil yalnız

Alıntıları Göster

kargo+gümrük bedeli amazon.de de neden gözükmüyor? Nasıl öğreneceğiz, amazon.com da hepsi dahil fiyat çıkarıyor sorun yok ama .de olayını tam çözemedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: In Vino Veritas

merhaba düşündüğüm laptopa amazon.de üzerinden daha uyguna geliyor almayı düşünüyorum fakat gümrükten geçer mi? ve garanti nasıl olur bi sıkıntı çıkarsa almanya’ya göndermem mi gerekir?
    bir de ürünün hangi özelliklerde olabileceğini ben seçiyorum ama fiyatı gördüğüm kısımda durumda kullanılmış-yeni gibi diyor nasıl oluyor anlamadım

Vergisi ve kargo bedeli filan eksiksiz ödenirse gümrükten geçmesi gerekir bence.Global garanti olayları var 1 veya 2 sene amazon garantisi altında sanırım, kullanılmış-yeni gibi ibaresi varsa 2. el olma şansı var.Şahsen ben satıcısı amazon olan 0 ürünleri tercih etmeye çalışıyorum.Sizin sorduğunuz sorulara verebilecek net cevaplarım yok malisef daha önceden bir tecrübe sahibi değilim.Bu mevzuları bilen bir arkadaş aydınlatırsa bizleri iyi olur.

• quote:

kargo+gümrük bedeli amazon.de de neden gözükmüyor? Nasıl öğreneceğiz, amazon.com da hepsi dahil fiyat çıkarıyor sorun yok ama .de olayını tam çözemedim ben

Alıntıları Göster

Ben de genelde amazon.com üzerinden baktım ürünlere o yüzden alman versiyonunda neden gözükmüyor ilginç gerçekten,Amerika versiyonunu baz alırsak gümrük + kargo fiyatın %25’ine geliyor aşağı yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanyadaki amazonda fiyata vergiler dahil saniirm. Alim aşamasina geldiğinde görebilirsiniz. Örnek birakiyorum.

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

• 2 ay önce favoriye eklediğim tüm laptoplar 2-3k artmış... bana 10k'ya alabileceğim en iyi oyuncu laptop önerebilir misiniz aklımda asus nitro 5 var

• Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Asusdan cok şikayet var ben daha önce nitro kullanmiştim fena degildi her ikisindede 60hz ekran malesef

• Arkadaşlar Msi i5 1660ti 16gb ram 512 ssd li laptopum satılıktır.Yaninda Rampage KB-R77 Mekanik 36 Tuşlu Mini Oyuncu Klavyesi,laptop çantası,mouse ve mouse ped olmak uzere komple satiliktir.Kayit ettikten sonra verdigi +3 ay garantiyle birlikte 22 ay garantisi vardir.Jelatinleri duruyo sıfır gibidir.İslemcisi hic 70 i gormedi 3 saat oynadigim full ayarlarda.Gercekten cok iyi bilgisayar.Ekran 15.6" 120hz dir. Acil nakit ihtiyacimdan dolayi satiliktir.İlgilenenler ozelden yazabilir.Ürünün tam adı Gf65thin 9sd modelidir.Fiyatina piyasasina bakarak yazabilirsiniz.İyi aksamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: faithlesszombie

bunu alana kadar amazondaki acer predator alınır bence

• quote:

bunu alana kadar amazondaki acer predator alınır bence

Alıntıları Göster

100 dolar da indirime girmiş Helios 300,amazon.com'dan alacaksanız kaçmaz

• Merhaba arkadaşlar 5.500 tl ye kadar oyunla çok işi olmayan biri için laptop tavsiye eder misiniz yarına kadar halletmem lazım.İşi bilen arkadaşlar burda olduğu için buraya yazdım.Şimdiden teşekkürler.

• UNiQuieM kullanıcısına yanıt

Dostum 1271 Euro toplam fiyatı var. Bugünkü kur üzerinden yaklaşık 12500 TL oluyor. Ülkemizde de bu fiyatlara varken Almanya'dan

almanı tavsiye etmem. Ürün güzel, bende 240 GB SSD + 1 TB Hard disk olan versiyonu var.Mediamark'ta şu modeli var.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_82ey003ltx-ıdeapad-gaming-3-ryzen-7-4800h-2-9-16-gb-512-gb-ssd-gtx1650tı-4gb-15-6-120-hz-full-hd-laptop-siyah-1212205.html?ga_query=4800h

Tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sense21

Dostum 1271 Euro toplam fiyatı var. Bugünkü kur üzerinden yaklaşık 12500 TL oluyor. Ülkemizde de bu fiyatlara varken Almanya'dan

almanı tavsiye etmem. Ürün güzel, bende 240 GB SSD + 1 TB Hard disk olan versiyonu var.Mediamark'ta şu modeli var.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_82ey003ltx-ıdeapad-gaming-3-ryzen-7-4800h-2-9-16-gb-512-gb-ssd-gtx1650tı-4gb-15-6-120-hz-full-hd-laptop-siyah-1212205.html?ga_query=4800h

Tavsiye ederim...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBoard -- 28 Ekim 2020; 11:53:24 >
  • Herkese merhaba arkadaslar,
    18-19 bine kadar 17" laptop aramaktayim.Aklimda Asus rog g17 serisi var ancak sizin bana onerebileceginiz baska model var mi? 17 bin civarlarindaydi bu laptop ancak dolar artinca 18 binlere cikti malesef.Bende butcemi arttirdim ancak bu fiyatlarda alabilcegim en iyi laptopu almak istiyorum.Genel olarak oyun oynamayacagim,android studio,render,photoshop,tasarim gibi isler icin kullanacagim ancak biraz oyun oynamak icin de vakit ayirabiliriz.Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

• MadMen kullanıcısına yanıt
    merhaba satilmadiysa fiyatı nedir paylaşır mısınız

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.