Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaxhiaN

Hocam yurtdışından almayı düşünürseniz neweggde 2070 li MSI 14bine geliyor ve 17inç.
    Kargo ücretsiz ve şu an 390Tl de indirim kodu var
    https://www.newegg.com/global/tr-en/black-msi-gl-series-gl75-10sfk-029-gaming-entertainment/p/N82E16834155401?&quicklink=true

Almayı düşünen bakabilir yurtdışı diğer sitelere göre de ucuz.
    Kargom 1 haftada geldi hiç bir sıkıntı ek ücret vs olmadı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaxhiaN -- 24 Kasım 2020; 17:34:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam link verdiğiniz pc yi mi satın aldınız ?
    Site çin kaynaklimi avrupami ?
  • move bekir M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam site amerika kaynaklı diye biliyorum
  • @HaxhiaN

Selam hocam, newegg de çift kredi kart olayı varmı hepsiburada gibi biliyormusunuz. Tek kredi kartı için limit yetmiyor benim. 14k ya 2070 ekran kartlı 17inç baya uygun gözüküyor ekstra ödeme yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kean37 -- 25 Kasım 2020; 0:18:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuyu bilmiyorum canlı desteğe bir sorun isterseniz
  • quote:

Hocam o konuyu bilmiyorum canlı desteğe bir sorun isterseniz

@HaxhiaN Size gelen ürün nasıl, herhangi bir hatası yok değilmi. baya uygun fiyata almışsınz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kean37 -- 25 Kasım 2020; 0:58:42 >
  • Merhaba. Her ne kadar yıllardır forumun bir takipçisi olsam da bilgisayar ve donanımdan anlayan biri değilim. Hem günlük kullanım, hem de oyun için bir laptop arıyorum ama malum laptop fiyatları ucmuc gitmiş. Paranın adı kalmış. Bütçem 4.000 TL. Maksimum 500 TL aşabilirim bu bütçeyi.

Kriterlerim ise beni 4-5 sene kasmadan donmadan gotürebilecek stabil bir bilgisayar olması.

Gta5(bu oyunu oynayacağımdan değil, güncel oyunları sorunsuz oynatabilmesi açısından.) Türevi kaliteli oyunları sorunsuz ve yüksek kalitede oynatabilmesi.

Bu 2 kritere uygun 0 laptop pek bulunmadigindan 2. El bakıyorum ağırlıkla. Kısıtlı donanım bilgimle gözüme güzel gözüken ve fiyatı uygun laptoplar ileri seviye Intel işlemcili veya AMD RYZEN işlemcili asuslar oldu sadece.

4.000 TL için fiyat performans oranı tavan hangi laptobu önerirsiniz? 2. El bakıyorum ucuz olması bakımından.

• Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Sıfır olarak geldi hiç bir hatası sıkıntısı yok hocam
  • quote:

Kargom 1 haftada geldi hiç bir sıkıntı ek ücret vs olmadı arkadaşlar.

Alıntıları Göster

Bu sitede (newegg) garanti durumu nasıl oluyor hocam.

https://www.amazon.de/dp/B084LJFXBX/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_lbHVFb3GQSFMW?_encoding=UTF8&psc=1

Ben de yakın özellikli bu cihazi buldum amazonda ancak MSI denince akan sular duruyor tabi kararsız kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 25 Kasım 2020; 11:56:30 >

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Msi’ın bir yıllık global garantisi var bir de anket doldurdum 3 ay garanti daha verdi hocam 15 ay oldu toplam garanti süresi
  • Ekran karti RTX 3000 serileri karaborsaya dustugunden bu sene acele etmedim. Idareten Black Fridayden MSI GE66 Raider Yakaladim. ekran karti RXT 2080 ler 2500 $ ustundeydi. RTX 3000 ler normal fiyatlara geldiginde IYI bir PC toplamayi dusunuyorum. Bu sene Black Fridayde istedigim indirimleri gormedim.

MSI GE66 Raider Merak Edeneler icin.

Bence Fiyat Performans acisindan guzel bir laptop

• 11000 tl bütçem var rtx 2060 ve 16 gb ramli model önerileriniz var mı ?

• Maximum kart 500 TL puan ile 9.900 e geliyor ne dersiniz alınır mı bu alet?

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri
  • oozgurel kullanıcısına yanıt
    Yokmu fikri olan indirim yarın bitecek görünüyor
  • dyddsul kullanıcısına yanıt
    dün aldım indirim bitti galiba

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri
  • oozgurel kullanıcısına yanıt

ekran kartı vasat bu paraya rtx 2060 lı monster t5 v19.2 var.

• Quiet00 kullanıcısına yanıt

Bu attığın bilgisayardan biraz daha iyi i7 10800 h işlemcili monster t5 v19.2 modelini aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dyddsul -- 29 Kasım 2020; 8:23:19 >
  • dyddsul kullanıcısına yanıt
    ben stoklarda monster bulamadım indirim bitmeden bunu alıyım dedim bide monster'a hp kadar güvenemedim zaten
  • HaxhiaN kullanıcısına yanıt

hocam ben de neweggden başka bi ürün aldım benimki de bugün geldi. Amerikan tipi şarj aleti ile geldi doğal olarak. Internetten çeviricilere baktım hiçbiri sağlam durmuyor, siz nereden ne alacaksınız

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.