Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
5
Favori
9.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

keske atmasaydiniz buraya. moralimiz bozuldu durup dururken :(

• https://www.gaming.gen.tr/urun/107900/asus-phoenix-geforce-rtx-3060-v2-12gb-gddr6-192-bit-ekran-karti/

8000tl. Fiyat piyasaya göre uygun görünüyor, diğer taraflarda en ucuz 9.7bin

tükenmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 18 Mart 2022; 20:41:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Ya hiç sorma. Gözüm karardı bir an:))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bitti gitti hepsi gençler üzülmeyin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son düzlükte bir logitech g915 tkl yakaladım :)) teşekkürler donanımhaber ailesi :))

• Sintai kullanıcısına yanıt

5-6 kere baktım sayfaya bunu ben de görmemişim listede şu an görünce çok şaşırdım gerçekten sattılar mı diye inanmak istemiyorum şu an

• Alıpta iptal edecekler vardır bekleyin kunduz gibi

• G305'i o fiyata kaçırmış olmak aşırı üzdü. Ama helal olsun uzun süredir ilk defa gerçek indirim görüyorum. Kendilerini bozmazlar umarım.

• Sizce bu klavyeye bu fiyat değer mi ?

Yaklaşık 3-4 ay önce Inventus'ta 470-480 TL'ye indi de almadım, sonra çok pişman oldum.

Corsair K95 Platinum hayranı biri olarak artık onu alma imkanım kalmadığı için benzer bir ürün arıyorum ve bu üründe hemen hemen her şey var Corsair kalitesi ve Cherry MX switchler hariç.

Şu an kullandığım Asus Cerberus RGB Mech çok düz bir klavye ve değiştirmek istiyorum ama çok kararsızım.

gaming.gen.tr
    Redragon K586 Brahma Pro Blue Switch Mekanik Türkçe Q Gaming Klavye (K586PRO) - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/76138/redragon-k586-brahma-pro-blue-switch-mekanik-turkce-q-gaming-klavye-k586pro/

• Üye olmadan G305 siparişi vermiştim dün. Gel gelelim ne siparişin verdiğine dair bir mail ne de SMS geldi. Biraz garip bir sistemleri var.

Not:Adamlar maile 1 dakika içinde yanıt verip kargo takip numarası yolladı. Helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 19 Mart 2022; 8:33:20 >
  • Bu model benimde çok ilgimi çekiyor ama çok cazip gelmedi fiyat. O yüzden almadım

• snowtger kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/corsair-klavye-firsatlari-k65-tkl-cherry-mx-speed-1236-tl--150781128

• G305 299TL den tekrar stoğa girmiş, ilgilenenler bakabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • g402 stoğa tekrar girdi aldım.

nasıl mouse kullanan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 19 Mart 2022; 12:57:36 >
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum memnunum.

• 19x11 cm palm grip için uygun olur mu sizce

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

G402 7. yılını kutluyor elimin altında, logitech gerçekten klavye/mouse konusunda çok iyi ama kulaklıkları için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Hep birleşim yerinden kırılıyor ve inanır mısın her modelde de aynı birleşim yerini kullanıyorlar. 3. kulaklıkta geçende kırıldı, Logitech G pro 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bragorn -- 19 Mart 2022; 13:55:38 >
  • Bir g915 tk bir de g305 ile bu indirim ilaç gibi geldi helal olsun adamlara ciddi indirim yapmislar.

• G435 kablosuz kulaklık modelleri de piyasaya göre iyi bir indirim ile satılmakta.

gaming.gen.tr
    LOGITECH G435 Lightspeed Kablosuz Gaming Kulaklık Siyah (981-001050) - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/135894/logitech-g435-lightspeed-kablosuz-gaming-kulaklik-siyah-981-001050/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 19 Mart 2022; 14:6:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.