Şimdi Ara

Gaming gecesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: S.Soylu

ben kuzene sipariş verdim hocam T-Force'den bahsediyorsunuz sanırım 3600'ü kaçırdık ona yanıyorum 1100 kusurdu alabilseydik çok güzel olacaktı.
    Gaming gecesi

• trumpet kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Herkes 3600'ü beklemiş anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruaF1912

10 numara mouse hocam:)
    Hocam Uzun yıllar boyunca bir çok markanın bir çok farklı modelinin oyuncu faillerini satın alıp deneme şansım oldu ama hiçbiri
    Steelseries ürünlerinin Verdiğiki fiyatı ve performansı vermiyor
    Zowie razer logitech corsair alayını denedim

Ama en iyi sonuçları steelseries ile aldım
    Son 3 ürün şu şekilde

Rival 300
    Sensie ten ( İlk birinci ayında asansör kayması yaptı paramı iade aldım bu ürüne karşı Bende bir antipati oluştu Birazda elime küçük geldi)

Rival 300 metal gri Mevcut olarak kullandığım oyuncu farem yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ve artık ateş etme tuşunda sıkıntı çıkartıyor son bir aydır ürün araştırıyorum

Rival 710 bana Aşırı cazip geliyor indirime girdiği zaman satın alacağım bu hafta içinde zaten indirime girmezse neyse parası satın alacağım daha bekleyemiyorum ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz de kasa ram ve sapphire nitro 5700xt ekran kartı aldık ama doğru mu yaptık bilmiyorum :)
  • Buneyabyll B kullanıcısına yanıt
    her ürün değil. sıcak fırsatlar konusunda yazan bir forumdaşa cumartesi günü teslim edilmiş ürün oldu. bahtımıza değişiyor süreler.
  • Roundpi R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 2 3 hafta sürcekse çinden alalım zaten :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alparslanozd A kullanıcısına yanıt
    O PSU 1 ay önce gaming gecesinde 250ye satıldı. Bende o pusuya bakıyordum ama pahalı geldi almadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hadi ya ama ne zaman olacağı belli olmuyor işte alsanız iyi olurmuş aslında hiç sharkoon kullanmadım psu olarak kalitesi iyidir diye düşünüyorum. Bu cuma ekran kartı yakalabilirsem çok güzel olacak aslında

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Ben aslında daha düşük bir işlemci alıp b450 anakart ile devam edeyim diye düşünüyordum. Daha sonra 4. Nesile geçerim diye ama kafam karıştı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.