Şimdi Ara

Gamesatis.com - Steam İndirimleri Gamesatış'ta Ekstra İndirimli! (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
23
Favori
186.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitenin alışveriş yapmak için TC istemesi garip değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 23 Haziran 2018; 1:42:12 >
  • Mevcut tüm siparişler teslim edilmiştir arkadaşlar.

Sabah 9'dan sonra iş saatinin başlaması ile siparişler açılacak ve tüm siparişler ekip arkadaşlarımız tarafından manuel olarak teslim edilecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz!
  • Dün saat 18.47 de verdiğim sipariş iptal edildi. Ayrıca siparişler açık değil an itibariyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Sitenin alışveriş yapmak için TC istemesi garip değil mi ?
    Sadece bu sitede yok TC isteme uygulaması. Bu tarz e-pin, steam key ve gift sitelerinin çoğunda bu güvenlik uygulaması bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın!

Siparişlerimiz an itibariyle tekrar aktiftir. Tüm siparişler el ile ekip arkadaşlarımız tarafından teslim edilmektedir. Hepinize iyi oyunlar dileriz!
  • 2 gün önce akşam 9'da verdiğim sipariş iptal edilmiş. İçerideki bakiyem ziyan olmasın diye tekrar sipariş verdim ama yaşadığım en kötü deneyimlerden biriydi. %20 indirim için günlerdir bekliyorum.

• siparişler açık değil bende.ne zaman açılacak?
  • Siparişler açıldı diye destek bölümünden cevap verdiler bakiyeyi yatırdım, hiç bir şey alamadan sistemi geri kapattılar.Her şeyi geri alabilirim ama boşa giden zamanı asla,böyle bir sorumsuzluk olur mu ?Madem düzeltmediniz,madem yoğunluk var,böyle yarım yamalak açmayın sistemi de yeni mağdurlar yaratmayın benim gibi.Boşuna uğraşıp beklemek zorunda kalmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 23 Haziran 2018; 12:5:14 >
  • Tekken 7 ve UNO'yu aldım sonunda Sipariş alımı arada açılıp kapanıyor kontrol edin.
  • sitede satın al butonuna an itibariye tıkladığımda yoğunluktan dolayı satışlar durdurulmuştur uyarısı çıkıyor. Bari discord hesabına yazabilseydik bilgilendirirdik sizi?

Bu arada bilmediğimden soruyorum PUBG var bir de Pubg Event pass var. şimdi event pass alsak normal pubg oynayamayacak mıyız? yada ikisinin arasındaki fark nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must82 -- 23 Haziran 2018; 12:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: must82

sitede satın al butonuna an itibariye tıkladığımda yoğunluktan dolayı satışlar durdurulmuştur uyarısı çıkıyor. Bari discord hesabına yazabilseydik bilgilendirirdik sizi?

Bu arada bilmediğimden soruyorum PUBG var bir de Pubg Event pass var. şimdi event pass alsak normal pubg oynayamayacak mıyız? yada ikisinin arasındaki fark nedir?
    Event Pass DLC. İlk önce PUBG'ı alman lazım, sonra onu.

Bende PUBG var, önermiyorum açıkçası. Yinede siz bilirsiniz.
  • Wolfenstein the new colossus steam fiyatı 106 , sitede 119 tl fiyata güncelleme gelecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Event Pass DLC. İlk önce PUBG'ı alman lazım, sonra onu.

Bende PUBG var, önermiyorum açıkçası. Yinede siz bilirsiniz.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim. Bende PUBG alacaktım ama site bir türlü faaliyete geçemedi? Sırf bunun için bir de ininal kart aldım. Bakalım bekleyelim biraz daha....
  • Site aktif değil hala. 3-4 oyun birden alacağım ama alamıyorum, ürünler sepete eklenmiyor.

• Dün Discord'ta talep kısmına yazmıştım ama yoğunluk durumundan görülmedi sanıyorum.

Originde Fifa 18 (15euro 82 lira) ve Star Wars BF2(20euro 110 lira)

Sitenizdeki fiyatları 137,50 lira - 149,40 lira

Origine göre fiyatları düşürülmesi olacak mı acaba ? Bir de Madden NFL 19 için ekleme talebinden önce, bir ön fiyat araştırması yapabilir misiniz ?

@Gamesatış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoadMonster -- 23 Haziran 2018; 15:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamesatış

Günaydın!

Siparişlerimiz an itibariyle tekrar aktiftir. Tüm siparişler el ile ekip arkadaşlarımız tarafından teslim edilmektedir. Hepinize iyi oyunlar dileriz!
    Bugün sitenizden FM18 satın aldım. Aldıktan saniyeler sonra oyun gift olarak hesabıma gönderildi ancak geçici olarak yurtdışında olduğumdan bölge kısıtlaması sebebiyle oyunu kütüphaneme ekleyemedim.

VPN ile Türkiye Ip'sinden denedim olmadı, arkadaşımdan rica ettim Türkiye'den hesabıma giriş yaparak denedi yine olmadı. Sanırım ben pazartesi Türkiye'ye dönene kadar kabul edemeyeceğim. Gönderdiğiniz giftlerin geçerlilik süresi var mı? Pazartesi sabahı ülkeye döndüğümde kabul edebilirim acelesi yok açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Dün Discord'ta talep kısmına yazmıştım ama yoğunluk durumundan görülmedi sanıyorum.

Originde Fifa 18 (15euro 82 lira) ve Star Wars BF2(20euro 110 lira)

Sitenizdeki fiyatları 137,50 lira - 149,40 lira

Origine göre fiyatları düşürülmesi olacak mı acaba ? Bir de Madden NFL 19 için ekleme talebinden önce, bir ön fiyat araştırması yapabilir misiniz ?

@Gamesatış
    Merhabalar,

Malesef Origin oyunlarında aynı şekilde indirim mümkün olmuyor. Steam oyunlarında bu şekilde yardımcı olabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Of Monsters and Men

Bugün sitenizden FM18 satın aldım. Aldıktan saniyeler sonra oyun gift olarak hesabıma gönderildi ancak geçici olarak yurtdışında olduğumdan bölge kısıtlaması sebebiyle oyunu kütüphaneme ekleyemedim.

VPN ile Türkiye Ip'sinden denedim olmadı, arkadaşımdan rica ettim Türkiye'den hesabıma giriş yaparak denedi yine olmadı. Sanırım ben pazartesi Türkiye'ye dönene kadar kabul edemeyeceğim. Gönderdiğiniz giftlerin geçerlilik süresi var mı? Pazartesi sabahı ülkeye döndüğümde kabul edebilirim acelesi yok açıkçası.

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Size gönderilen bir hediyeyi kabul etmek için 2 hafta kadar süreniz vardır. Bu süre içerisinde oyun hediyenizi kabul ederek kütüphanenize ekleyebilirsiniz

• Overwatch'da güzel bir indirim olsa da alsak
  • Selamlar ben bu siteyi kullanarak 30tl ye 10tl kampanyasından yararlanmak istiyorum ama nasıl yapıldığıyla alakalı bilgi bulamadım innial kartım yad hesabım yok ne yapmam lazım banka kartımla alabiliyor muyum? Kullanan arkadaşlar pm ile yardımcı olursa çok mutlu olurum. İyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.