Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.344
Cevap
4
Favori
91.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BC2'de Hardcore oynayayim da hangi harita olursa olsun. Her haritasini ayri severim.

Sayin uyeler ,

BLACK OPS TAKIM MACLARI icin isimleri alayim lutfen :

1-Zala

....
  • Beni ekleyebilirsin, memnuniyetle
  • @Zala
    Eyvallah ağam yok kaybolmadım finaller yaklaştı o yüzden bu aralar pek takılamıyorum foruma anca turnuva konusuna bikaç bişey yazabiliyordum. Artık buraya da sık sık yazarız konuyu güncel tutmak lazım

Bu arada bende BFBC2 ve BOPS oyunlarını almayı düşünüyordum ama 3.leri çıkacağı için beklemedeyim şuan çıkınca yenilerini alırım artık malum öğrencilik

UEFA kupasında dandik Rubin Kazan ile yarı final oynadım, dünya kupası kurada İspanya geldi. Hedefimiz kupayı almak inş.

• @Talha , o oyunlarin cikmasina en az 4 ay var yahu imkanini zorlama ihtimalini de gozonunde bulundurarak BOPS'u almani tavsiye ederim .

BOPS TAKIM MACLARI
    1-Zala
    2-Mulayimsert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

@Talha , o oyunlarin cikmasina en az 4 ay var yahu imkanini zorlama ihtimalini de gozonunde bulundurarak BOPS'u almani tavsiye ederim .

BOPS TAKIM MACLARI
    1-Zala
    2-Mulayimsert

benı hepsınde yaz abı sen

• Alaz abi beni de ekleyebilirsin istersen..

NOT: Ben seninle ayni takimda olacam yoksa oynamam(bicaklanma gibi bi fantazim yok )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

BOPS un takas fiyatı nedir şimdi bilen varmı?

Gökay bitireyim de yollarım tamam.

tamam abı tesekkur ettım sımdıden black ops fıyatını tam emın degılım ama kaynak olarak prensesstore arayabılırsın abı google yaz cıkıyo zaten ben butun oyunları ordan alıyorum kodu gırılmemıs bulabılırsen tabı
  • BOPS TAKIM MACLARI

1-Zala
    2-Mulayimsert
    3-Gkyakem
    4-RayLeigh~
  • aY_LaV_Yu (us psn) Ahmet_SasT (tr psn) yaş 23 yaşadığım yer Kastamonu. oyunlarım gt5, uncharted 2, cod 5, pes 2010
  • @ahmet , ho$geldin .

COD'cular ses verin gayri alooo

PSN yok mu $u anda ? Evde olan varsa bi rapor versin yahu.
  • PSN var abi acik su anda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

PSN var abi acik su anda..

aynen bakım saatinden önce online olacaklar da eğer çıkmazlarsa offline olmayacaklar diye biliyorum
  • Yav Ensar bu arada God of War 3 Titan Modu cok mu zor,Platin acmak istiyorum da..
  • quote:

Yav Ensar bu arada God of War 3 Titan Modu cok mu zor,Platin acmak istiyorum da..

ben cevap vereyim bu soruna çok zor değil sadece belli noktalar çok zorlar seni hades, cerberus ve zeus birde akrep benim zorlandığım noktalardı ama uğraşırsan yaparsın bu arada ben ben zeusta kaldım ama sıkmıştı artık o yüzden bıraktım
  • Ben GOW3'u daha hic oynamadim dersem guler misiniz ? Gulun o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 31 Mayıs 2011; 19:19:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sast

quote:

Yav Ensar bu arada God of War 3 Titan Modu cok mu zor,Platin acmak istiyorum da..

ben cevap vereyim bu soruna çok zor değil sadece belli noktalar çok zorlar seni hades, cerberus ve zeus birde akrep benim zorlandığım noktalardı ama uğraşırsan yaparsın bu arada ben ben zeusta kaldım ama sıkmıştı artık o yüzden bıraktım

osman, zeus piçi çok zorluyor. öyle böyle değil. tam bir itoğlu it. 2 günde zor yendim.

şimdi sakinim.

şaka bir yana platinum zor değil, 2 kere titan modda 2 kere de bir altı zorlukta bitirdim oyunu.(trpsn'den dolayı). bol bol korunma yapman lazım. harala gürele olmuyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamyonlu34 -- 31 Mayıs 2011; 20:07:48 >

• black opsa yazarsanız sevinirim mod tavsiyesi bence hardcore search veya hardcore hq zevkli olur
  • quote:

Ben GOW3'u daha hic oynamadim dersem guler misiniz ? Gulun o zaman

not: kesinlikle oyna abi bence açık ara en iyi ex
  • Alaz abi, listeyi güncellersen iyi olur ( Oyun listesini )

Bu arada ; benim isim Tevfik

Not : Black Ops'cuyum, ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

Ben GOW3'u daha hic oynamadim dersem guler misiniz ? Gulun o zaman

not: kesinlikle oyna abi bence açık ara en iyi ex

İlk kez gördüm oynamayanı Zala abi:)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.