Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.345
Cevap
4
Favori
91.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gamer's Room - Tek bir oyunun değil , tüm oyunların oynandığı kulüp ...

Forum ismi / PSN ID / varsa Xbox GamerTAG / Gerçek İsim / Yaş / Yaşadığın Şehir

Yukarıdaki bilgileri ile birlikte oyun listemizden hangi oyunlara sahip olduğunuzu yazıp üyelik isteyebilirsiniz...

# oyunseverler ile aynı çatı altında toplanarak, en başta oyunlardan , teknolojiden ve günlük hayattan her konuyu konuşabileceğimiz bir grup kurmak istedik. ..

# Kulübümüz düzenli olarak aktif olacak ve belirli oyunları beraberce oynayacak bir kulüptür..

Aramıza katılabilmeniz için aşağıdaki multiplayer oyun tablosunda bulunan oyunlardan en az üç tanesine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca kalıcı olmak için oyunlarda aktif olmanızı da rica ediyoruz.

*Burada Playstation ,Xbox, Wii değil oyun konuşulur.

*Burada fifa veya pes değil futbol oyunu konuşulur.

*Burada Battlefield,Killzone veya Black Ops değil , FPS konuşulur.

*Burada Forza veya Gran Turismo değil , yarış oyunları konuşulur.

*Burada çöp oyun yoktur... Beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz oyun vardır,

*Bir oyunu beğenebilirsiniz ya da beğenmeyebilirsiniz. ama neden beğendiğinizi ya da beğenmediğinizi belirterek fikirlerinizi paylaşabilir ,
    diğer arkadaşlarla saygı sınırları içersinde tartışabilirsiniz.

* Tek bir oyun için aramıza katılmak için zahmet etmeyin. her oyun için ana konular var. oradan tek oyun için kendinize arkadaş bulabilirsiniz.. burada her türlü oyun oynanacaktır.

*Katılan arkadaşlardan aktif olmasını beklemekteyiz.

* Yaş sınırlaması yoktur. Sadece saygı kriterimiz vardır. Herhangi bir üyeye saygısızlık yapanı aramızda barındırmayız.

ŞU SIRALAR NELER OYNUYORUZ ? (TEMMUZ 2011)

1 - ] CALL OF DUTY BLACK OPS

Black Ops'ta kendi aramızda unutulmaz maçlar yapıyoruz. Oyunun bize sunduğu modların çoğunda iki takım halinde maçlar yapıyoruz. Az kişi girersek takım halinde yabancıların oyunlarına giriyoruz.4'erli takımlar halinde zombi modunu oynuyoruz

2 - ] BORDERLANDS

4'erli takımlar halinde oyunun senaryo modunu co-op olarak oynuyoruz.

3 - ] GRAN TURİSMO 5

hız tutkusu içinde kendimizi kaybedeceğiz

4 - ] GTA IV

gülmekten yerlere yuvarlanmak lafını gerçeğe dönüştüren bir oyun..Cops'n Crooks modu başta olmak üzere tam bir eğlence fırtınası

5- ] FIFA 2011

Pro clubs , 2vs2 maçlar ve niceleri

6 - ] BF : BAD COMPANY 2

yabancıların oyunlarına girerek kök söktürüyoruz

7 - ] RED DEAD REDEMPTION

vahşi batıda karmaşa ve eğlence..hepsi bu oyunda

8 - ] OUTLAND

9 - ] DEAD NATION

10 - ] TOMB RAIDER AND THE GUARDIAN OF LIGHT

YENİ SEZONDA EKLENECEK OYUNLAR

1 - ] MODERN WARFARE 3

2 - ] BATTLEFIELD 3

3 - ] FIFA 2012

4 - ] PES 2012

5 - ] GHOST RECON FUTURE SOLDIER

6 - ] UNCHARTED 3

7 - ] NBA 2K12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 19 Eylül 2011; 18:19:25 >

• bu arada benım yas 21 daha da ayrıntılı bılgı vermek ıcın lutfenwww.akemkimya.net sitesini ziyaret edınız

ne iş yaptıgımızı bılelım
  • hayırlı uğurlu olsun yeni başlığımız
  • Başlığın taşınma sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Başlığın taşınma sebebi nedir?

Bu tür grupların en önemli mesajı takdir edersiniz ki ilk mesajlardır. diğer konulara da göz attık. Gruba yeni katılanlar ,grup içi yeni turnuva haberleri ve benzer bilgiler daima ilk mesajda toplanıyor. Diğer konuyu açan BadWolf ( Ali ) arkadaşımız , ilk mesaj ile ilgilenecek vakti bulamadığını ve bu sebeple yeni bir başlık açmamı benden rica etti.
    ilk konunun son mesajlarında kendisine birinci mesajı silebilirsen ilk mesaj bende kalır ve ben ilgilenirim dedim. Ama ilk mesaj silinemiyormuş. Bu sebeple yeni konu açtım
  • quote:

beyler mod geldi kaçın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

beyler mod geldi kaçın

adam haklı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Bu tür grupların en önemli mesajı takdir edersiniz ki ilk mesajlardır. diğer konulara da göz attık. Gruba yeni katılanlar ,grup içi yeni turnuva haberleri ve benzer bilgiler daima ilk mesajda toplanıyor. Diğer konuyu açan BadWolf ( Ali ) arkadaşımız , ilk mesaj ile ilgilenecek vakti bulamadığını ve bu sebeple yeni bir başlık açmamı benden rica etti.
    ilk konunun son mesajlarında kendisine birinci mesajı silebilirsen ilk mesaj bende kalır ve ben ilgilenirim dedim. Ama ilk mesaj silinemiyormuş. Bu sebeple yeni konu açtım

Böyle bir uygulama yerine mevcut konu sahibini değiştirmek daha mantıklı olmaz mı?
  • quote:

quote:

Böyle bir uygulama yerine mevcut konu sahibini değiştirmek daha mantıklı olmaz mı?

eğer böyle bir şey yapılabiliyorsa , diğer konunun ilk mesaj sahibi olan Badwolf arkadaşımın onayını da alarak , konu sahibini Zala olarak değiştirebilir misiniz lütfen ?

• abı bence bu kadar ugrasmaya gerek yok dıger konu sılınsın.bu konudan devam edelım ıste.
  • quote:

eğer böyle bir şey yapılabiliyorsa , diğer konunun ilk mesaj sahibi olan Badwolf arkadaşımın onayını da alarak , konu sahibini Zala olarak değiştirebilir misiniz lütfen ?

Diğer arkadaşımız bunu onaylıyorsa yapılır
  • quote:

quote:

Diğer arkadaşımız bunu onaylıyorsa yapılır

onaylıyorum
  • Diğer konuyu kilitledim burdan devam edilebilir
  • quote:

Diğer konuyu kilitledim burdan devam edilebilir

Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Diğer konuyu kilitledim burdan devam edilebilir

teşekkürler başgan
  • Nakliyeci lazım mı? tanıdıklar var
  • yakında benı de moderetor olarak gorursenız sasırmayın kaynaklar fena dh

6 mılyon ınsazın ıssasız ıssızın
  • MERHABA,

Grubunuz çok hoş bir grup. Ben yeni ps3 sahibiyim (1 ay oldu) moh,fifa11 ve gt5 online oyunlarım var. Ama acemiyim, özellikle fps oyunlarda. Benide aranıza kabul ederseniz sevinirim.

Online oyunlarım : Moh , Fifa11 , GT5

vLx/vLxTR/Veli/27/Denizli

Selamlar.
  • Black Opscular bir dökülsün bakayım meydana ... kimlerde vardı :) ilk listee eklenmeyenler de var daha..
  • quote:

Black Opscular bir dökülsün bakayım meydana ... kimlerde vardı :) ilk listee eklenmeyenler de var daha..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.