Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.345
Cevap
4
Favori
91.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Thalha... vay kardeşim vay Talha'm hoşgeldin nerelerdeydin ? PSN faciasından sonra kayboldun sandım.

@Osman , hatırlattığın için teşekkür ederim kardeşim. Hangi oyunda kesilmek istiyorsan başvuru formunu doldurup bana P.M atıver

LBP'nin ilk oyununu oynamıştım.. 2.sini almadım hiç.. .O kadar aksiyonlu online oyunun yanında biraz pasif kaldı. hee eğelnceli değil mi ? çok eğlenceli.. ama hangi zaman aralığında oynayacağım ki

eğlence demişken aklıma geldi.. şurada 8 kişide GTA4 olsaydı da siz eğlenceyi görseydiniz multide..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tHaLha

Alaz ağam benide listeye katabilirsen bahtiyar olurum [sm=icon_smile_cool.gif
    İsim: Talha, Yaş: 25, Nereden:İstanbul, Psn ve oyunlar imzada yazıyor
    Beyler arka koltuğu beşleyin yeni üyelere yer açılsın
    İsim: Talha, Yaş: 25, Nereden:İstanbul, Psn ve oyunlar imzada yazıyor

hoşgeldin kaarşim. bu arada yeni konu hayırlı oldu muabbet dönüyor sürekli, böyle gider hep inş
  • herkese gunaydın herkese hayırlı ısler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

herkese gunaydın herkese hayırlı ısler

günaydın şampiyon tebrikler valla getafe ile becerdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamyonlu34

quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

herkese gunaydın herkese hayırlı ısler

günaydın şampiyon tebrikler valla getafe ile becerdin

VALLA SORMA YA ACAYIP BALLIYDIM AMA BASIT TAKIMLARIN TAKTIGI DEFANS OYNICAN BASKA CARE YOK 4-2-3-1 TAKTIK BU
  • Gunaydin Gamers

Nasilsiniz ? Bugun PSN kapali mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Gunaydin Gamers

Nasilsiniz ? Bugun PSN kapali mi ?

allaha sukur abı kosturmaya devam , ps store acıyolar abı onla ılgılı sanıyosam bır calısma var bu yuzden psn kapalı olabılır.
  • $u mangal olayini pazar gunune cekmeniz biraz kotu oldu gibi. Pazar gunleri hanim ve cocuk ile cikiyorum genelde. Ama yine de ayarlamaya cali$acagim. Diger ayrintilari netle$tirdiniz mi ?
  • quote:

$u mangal olayini pazar gunune cekmeniz biraz kotu oldu gibi. Pazar gunleri hanim ve cocuk ile cikiyorum genelde. Ama yine de ayarlamaya cali$acagim. Diger ayrintilari netle$tirdiniz mi ?

yok abı tam netlestırmedık ama bugun yarın herseyı taslak halıne getırıcem ayarlıcam abı malum senın ufaklık rahatsız pek dısarı cıkamaz o
  • Iyile$ti bayaa bi Gokay dun kakasi sertti

Forumdan gelen bir arkada$ mi var sadece? Alican haric ??
  • quote:

Iyile$ti bayaa bi Gokay dun kakasi sertti

Forumdan gelen bir arkada$ mi var sadece? Alican haric ??

yok abı su anda gelırsen bı tek sen gelcen dh dan farketmez zaten 7-8 kısı olcaz daha ıyı olur. gelen olursa dh dan son dk larda falan ıyı olur bızım ıcın farketmez
  • Selam arkadaşlar,

Son zamanlarda pek yazamadım kusura bakmayın. Herkes iyidir umarım.

Daha evvel yazmıştım ama gene yazayım. Bendeki oyunlar,
    BC2-MAG-Socom-FIFA11-Apache Air Assault-

Eğer güzel katılım olacaksa BOPS da alırım napalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

Selam arkadaşlar,

Son zamanlarda pek yazamadım kusura bakmayın. Herkes iyidir umarım.

Daha evvel yazmıştım ama gene yazayım. Bendeki oyunlar,
    BC2-MAG-Socom-FIFA11-Apache Air Assault-

Eğer güzel katılım olacaksa BOPS da alırım napalım :)

abı socom bıtırdıysen bı ara bana gonderebılme ımkanın olabılır mı acaba ?
  • @Raskol, tekrar ho$geldin. Al san BOPS'u al ustad. Lazim olur.

@gamyonlu (Ensar) da gelecek. Bakalim daha gelen olur belki.
  • BOPS un takas fiyatı nedir şimdi bilen varmı?

Gökay bitireyim de yollarım tamam.
  • psn açılsın tr psn id mi hatırlayayım geliyorum bende elinize sağlık güzel konu olmuş.
  • Ahmet, PSN acildi.
  • Oo konu taşınmış, hayırlı olsun epeyydir giremiyodum foruma.
    @zala,
    hocam excel tabloda benim nikin olduğu kısıma bops işaretlersen sevvinirim, güzel maçlar yapalım
    Battlefied da var ama onu çok önceden uzun zaman oynadığım için artık çok sıktı, oynayamıyorum.
  • @mulayimsert , eklerim karde$im. $u an mobil olarak giriyorum. Evde degilim.
    Bu arada BFBC2 sikmasin..beraber oynadigimiz , takim ruhunu hissederek oynadigimiz hicbir oyun sikmaz
  • quote:

@mulayimsert , eklerim karde$im. $u an mobil olarak giriyorum. Evde degilim.
    Bu arada BFBC2 sikmasin..beraber oynadigimiz , takim ruhunu hissederek oynadigimiz hicbir oyun sikmaz

Yok hocam gerçekten oynayamıyorum artık, geçtiğimiz pazar bi bakayım dedim port valez denk geldi ilk online da koş Allah koş, karşı takımın karargahına vardım ortada adam arıyorum
    Herhalde bops a bayağı bi alıştım ondan tuhaf gelmeye başladı ama şu ana kadar oynadığım en gerçekçi çevre zararını da kapsayan içindeki araçlarıyla filan olsun en mükkemmel oyun bbc2
    Akabinde uncharted 2 gelir, ilk Türkçe dublajı orda duymuş, ses radyodan mı geliyor diye kontrol etmiştim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.