Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.344
Cevap
4
Favori
91.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @gamyonlu, ardanın gitesine üzüldüm desem yalan olur....arda hem yıprandı hemde takım kaptanlığını taşıyamadı bu yüzden iyi oldu gitmesi...

@alaz hayabusa şeytan icadı abi, üzerine bağlamaları lazım üstünde durabilmem için
  • Evet ama bakamıyorum çok, sen yaz ben cevaplıyorum yerime gelince, bu hafta iso denetim haftası o yüzden böyle oluyor...
  • @ensar Hayabusayi bende çirkin oldğu için seviyorum. diğer racingler tip olarak aşağa yukarı birbirlerine çok benziyorlar. Hayabusa ise onun yanındadaha çirkin kaba ve iri bi kasaya sahip o yüzden daha hoşuma gidiyor :D ve seri üretimdeki en hızlı motor. altında bugatti olmadıkça selektör yakmayacağın bi motor :D sanki sevgilim ha ne biçim bahsediyorum motordan :D
  • @nihat: cok ekstrem bir alet bence. Ileride buyuk motor alsam bile bu r6 olur herhalde. Cunku motorumun isciligine ve dizynina bayildim. Geriye kaldi servis kalitesi. Onu da ileriki yillarda gorecegiz.
    @room: beyler psne warhammer, driver ve nfl 2012 oyunlarinin demolari gelmis. Yarin son sinavim var ona hazirlaniyorum. Sonrasinda ise kavabanga ;D
  • herkese iyi akşamlar room..
    bir süredir forumu takip etmekle birlikte pek oyun oynayamıyorum.. ramazan-iş-güç falan tempo yoğun.. bir de depresyondaydım 3 hafta önce çok sevdiğim arabamı bagaj küçük geliyor diye satmıştım, arabasız kaldım 3 hafta :( 2 gün önce ford fusion aldım 2004 model, şimdi keyfim yerinde biraz
    pek oyun oynanmıyor galiba bugünlerde.. ya da ben mi kaçırıyorum ??
  • @alperen abi: hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız kullanman dileğimle. insanlar tatilde + ramazan + sıcak bu faktörlerden dolayı pek oyun oynanmıyor. kendi adıma 1 aydır toplasan 5 saat online olmamışımdır. tabii benim okul vardı yarın bitiyor. tatile çıkana kadar oynarım herhalde biraz
  • eyvallah ensar , daha iyileri senin olsun...
    ben de işten erken gelebilirsem iftara kadar mw2 oynuyorum bu sıralar , iyi oluyo vakit geçiyo :)
    anlaşılan yaz bitmeden randımanlı olmayacak online oyunlar ...
    tatile nereye gideceksin, karar verdin mi ?
  • teşekkürler abim. yazlığa gideceğim altınoluk. oradan izmire geçeceğim birkaç günlüğüne çeşmede falan arkadaşımda kalacağım. aslında amacım motorumla uzun yol yapmak. hem de kafa dinlemek. bu yazım çok yoğun geçti iyi bir dinlenmeyi hak etsem de eylül 19'da okulum başlıyormuş yine. sinir oldum fifa bile 30'unda çıkıyor. keşke daha önce çıksaydı fifa artık okula falan gitmem bir şekilde doyarım fifaya
  • :) oo senin yazlık bizim buralardaymış , balıkesir'de yaşıyorum ben, geçerken uğra da motoru görelim korkarım ben, binemem ama görmüş oluruz
    okul iş hayatından iyidir , tadını çıkar... en azından tatilin falan var uzun uzun , çalışan arkadaşlar katılacaktır sanırım bu düşünceme ..
    ben çıkamadım henüz tatile, bayram sonra, ben de uzuun 2 haftalık bir izne çıkıcam inşallah...
  • Alperen, hayirli olsun. Kazasiz belasiz uzun sure kullanirsin in$allah.
    Oyun konusunda $u siralar durgunluk var ama bayramdan sonra full ba$lariz. Son RDR oynadigimizda keyif almi$tim. Muhabbetin de guzel :) Uzak kalma bizlerden.

Agustos 15-28 arasi falan bi sure oyun oynanir. Sonra bayramda yine durum sifira yakla$ir :) bayramdan sonra 400 km hiza ula$mi$ Bugatti Veyron gibi oluruz

@room , herkes bayramda kayboluyor bir yerlere :( ben de gidiyorum o halde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 11 Ağustos 2011; 0:23:04 >
  • @ Zala : Doymadin arkadas doymadin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sentencedTR

@ Zala : Doymadin arkadas doymadin :)

Vay Collina :D

Sen de dahilsin bu bayramda gidecek olanlara brother :) yalan mi ?
  • @alaz teşekkür ederim.. daha iyileri sizin olsun... ben bayrama kadar buralardayım, ondan sonra bikaç hafta yokum işte tatile çıkıcam.. bu sürede, oyunlara katılırım, benim için de çok eğlenceliydi en son oynadığımız RDR...
  • Selamlar arkada$lar.

Burada psikopat bir firtina var. Yetkililer evden cikmamamiz konusunda uyardi. Pencereleri saglamla$tirin dediler. $imdi nalbura gidip civi falan alacagim. Di$arida 4-5 ki$i anca var.

$aka la $aka Twister filmindeki gibi hissettireyim bi an dedim.
    Firtina var denize giremiyorum.son 2 gunum zaten.
  • haha ;D ben evden cikarken gok gurultulu sagnak yagis vardi. Su an maslaktayim gunes acti :S
  • Keşke hep yaz olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulascayanoglu

Keşke hep yaz olsa...

• benim için hep yaz olup olmaması çok farketmiyor ... ama gece gündüz süresi hep yaz gibi olsa... en azından işten çıktığımda güneşi görebilmek güzel
  • selam beyler... bu psn bakımı ne zaman başlıyordu?? la tam bugün driver'i indiririm diye ümitlendim bakım çıktı ortaya yahu

bu arada varmı inidip oynayan driver'i??? nasıl ? (demo olduğunu göz önünde bulundurarak sordum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkyakem -- 11 Ağustos 2011; 16:05:35 >
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.