Şimdi Ara

GAMER'S ROOM - HER TELDEN OYUNCU (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.345
Cevap
4
Favori
91.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu forumda artık görmekten bıktığım o mu bu mu konuları ne kadar sıktı ya.

-Xbox mı PS3 mü
    -Fifa mı PES mi?
    -MW3 mü BF3 mü?
    -GT5 mi FORZA mı vs vs vs...

Fifa 12 ile ilgili haber niteliğinde inceleme koyuyorlar. Ordan 3-5 tane ilkokullu çıkıp PES daha iyi bence diye konuya dalıyor. Forza konusunda forumlardan okuduklarını haber diye yazmaya çalışanlar oluyor. Önüne gelen X oyun mu Y oyun mu alayım diye başlık açıyor falan filan.. Güzel konular açılıyor girip bilgi edineyim diyorum , 150 tane tartışma mesajı arasında boğuluyorum. PSN çöküyor Xbox tayfası gelip makara yapıyor vs vs vs vs... Offf ! Admin olsam gece gündüz uyumaz tek tek mesaj siler banlarım milleti
    En iyisi pek sayfamızın dışında gezinmemek.

• @alaz abi +1 ben de çok bıktım. o yüzden konumuz dışında başka konulara bakmıyorum. artık öyle hale geldi ki tecrübeli oyuncular bile bu saçma tartışmanın içerisine giriyor onu anlayamıyorum bile. bsc'deki fifa haberleri benim de çok hoşuma gidiyor ama yorumlar felaket. mesela her sene pes alan birisi sırf denemek için fifa alacağım bu sene merak ettim diyor oradan bir pesçi çıkmış alma nolur diye yalvarıyor. neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım :D size ne bilader insanlar neyi izlerse, neyi oynarsa oynasın. hadi tanıdığın arkadışını uyarırsın o filme gitme güzel değil parana yazık diye bir derece anlarım da tanımadığın insanların aldığı oyundan sana ne değil mi odaseverler artık sadece haberlere bakıyorum

• herkese gunaydin :)
  • 46 ya 0 Stockpile Demolition
  • @ Nihat : Oha diyerek sessizce uzaklasıyorum

Ben bi hata yapıp hanıma Black Ops oynatayım dedim,çok fena alıştı.Elinden alamıyorum ne halt edicem bilmiyorum..Almıs eline Olympia'yı kan kusturuyo millete..

Arada davet atanlar oluyo kusura bakmasınlar o yuzden.
  • @ensar senin canavar hangi modeli yamahanın. r6 değil sanırsam.

sağol abi. 0a karşı olması şans :D 38 den sonra nerdeyse adım atmaya korktum :D

allah kolaylık versin abi ama iyidir black ops ya:D sims falan oynamasınlarda. ben öyle bi hata yapıp ablama almştm. 1 hafta boyunca makineden hiç kalkmayınca oyunu saklama kararı aldım:D
  • @ Nihat: En son ihtimal mecburen bi monitör alıp Xbox ı ona tahsis edicem
    Su yeni oyunlar cıkmadan 15. prestige olayım diyodum ama K/D yerlerde sürünüyo sayesinde
  • abi uğraş uğraş bitmiyor ya prestij. mw3 çıkcak diye ben kasmadım bide net yoktu diye yazlıkta.bütün perkleri pro yaptım rahat rahat oynuyorum :D hiç stres yok sıkıntı yok.
  • Selamlar arkada$lar.

Nihad bravo mw3'e de adam birak biraz.

Yasin , hanimlara destek kusturmeyelim kendilerini.
  • Selam millet,
    @zala, last sign in xxxx day ago
    abi amma tatil yaptın hee
    Bu aralar rdr ye acayip kafayı taktım sardıkça sardı, %90 a yaklaştım single da. Adamlar harika oyun yapmışlar yalnız online kısmı pek hoşuma gitmedi rank 3 oldu bıraktım
  • @mulayimsert , kac gun olmu$ tam ? az kaldi geliyorum yakinda. Bir daha da bu kadar uzun tatile cikarsam diiiitttt... :)

RDR gercekten cok baba oyun. Senaryosu da yan gorevleri de super. Artik insanlarda beklenti artti. RDR 2 ne zaman cikacak ? Cikar mi ? Beklemedeyiz.
  • En son baktığımda 16 filandı herhalde
    Ben de bayramda çıkacam nasipse az kaldı, önce bi çeşme ordan didim ordan da bodrum yapayım diyorum; akabinde de bi istanbul yapılabilir
    (acısını çıkartma mod:on)
    İlk başlarda sıkıcı gibi gelmişti ama sonra ana görevler, ek görevler filan derken... harika bir oyun.
    Undead nightmare in trailerını izledim o da güzel gibi duruyor, black opsun zombilerinden daha çekici gibi geldi bana.
  • of of of of http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Sporcusundan_Spikerine_Altyazili_FIFA12_Videolari-18347.htm özellikle 3.videoya dikkat.. bu kadar özenli çalışma tebrik edilesice
  • Abilerim herkese merhaba.

Oyun almak artık çok çok zorlaştı.

Kurlara bakın ateş pahası oldu.

Tam da oyun arfesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul-15 -- 9 Ağustos 2011; 14:00:55 >
  • Euro 2.49 benim icin hava hos :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

Euro 2.49 benim icin hava hos :)

Gıro'yum ama Para bende diyip poz veriyorsun birde öylemi?

• @xaviesta baraa bemde amma giroyum hemmi :) fotodoki amcada cok hot cikmis :)
  • @nihat: yok bro r6 değil ufak kardeşi r125. ama gel gör ki sokakta kimseye 125'lik olduğuna inandıramıyorum ışıklarda özellikle spor arabalar hırsından çıldırıyor görünce motoru, her türlü kick down falan kalkıyorlar gel gör ki karşılarında onları miklemeyen bir r125 var bir gün laf atan olursa niye yarışmıyorsun diye sadece parmak ucumla r125 yazısını göstereceğim
  • aynen hondanın cbr125likleri gibi dandik görünmüyor . R işaretini görmesem Fazer diyecektim ryi görünce vazgeçtim. allah kaza bela vermesin. ya boşver onları :D şahinle m5 e kafa tutmaya çalışanlar bile var :D bende bi salaklık yaptım tabi bi defasında. 200le hayabusaya selektör yaktım otobanda:D yakmaz olaydım adam saniyede yok oldu rezil etti beni :D bende Cbf 150 lik kullandm honda. ama tehlike ya bana göre değil. R6 bineyim dedim bi arkadaşta vardı. :D üstüne oturdum. dedim yok indim. harbi tehlike büyük cesaret ister büyük motor kullanmak.
  • Motor gercekten aşk meselesi. Bir kere sevdiysen geri donusu yok ;D
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.