Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık.
  • @Kendomen
    @trkocaer

Teşekkürler hocam.

@donanimist

Görüntüyü windowsta sağ klik görüntü ayarlarından 2.monitörü seçip büyütebilirsin hocam çözünürlüğü biraz düşük ayarlarsan olur sanıyorum. Ben araştırmaya devam ediyorum bakalım daha gösterişli yanarlı dönerli bir uygulama bulursam daha güzel olacak sanıyorum.
  • Konunu gördüm, oradan masa için açtığın konuya zıpladım. Yaptıklarına imrendim ve özendim doğrusu, bunlarla uğraşırken de detaylı bir şekilde fotoğraflaman her anı anlatman çok iyi olmuş. Bundan sonra kasa alacaksam seninki olacak. Eline sağlık, şahane adamsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Konunu gördüm, oradan masa için açtığın konuya zıpladım. Yaptıklarına imrendim ve özendim doğrusu, bunlarla uğraşırken de detaylı bir şekilde fotoğraflaman her anı anlatman çok iyi olmuş. Bundan sonra kasa alacaksam seninki olacak. Eline sağlık, şahane adamsın.
    Allah razı olsun hocam. Yorumun için çok teşekkür ederim. Ram performansının oyun ve uygulamalara etkisi ile ilgili bir konu hazırlamayı hedefliyordum ama epey yorucu olacağı için vazgeçmek üzereydim ki yorumun motive etti beni, teşekkür ederim tekrar.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Kötü haber şu bilgisayarı kapatınca uygulamada kapanıyor ve tabletten tekrar uygulamaya girmek gerekiyor
  • Bende onu yazdım ya yukarıda , bu yaptığımız işlem sadece ekran çoklamak oluyor. Direk anakarttan veri alma konusunu araştırmamız lazım , PC açılınca otomatik veri göstermeye başlayacak şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimist

Eline sağlık kardeşim bunlarda benden gelsin bugün bitirdim

Çok hoş olmuş. Fan marka ve model nedir acaba? Elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam fanlar xigmatek galaxy 2 argb pro vatanbilgisayarda satılıyor birtek şu anda 3lü paketi ve kontrolcüsü 280 liraya düştü sanırım
  • quote:

Teşekkür ederim hocam fanlar xigmatek galaxy 2 argb pro vatanbilgisayarda satılıyor birtek şu anda 3lü paketi ve kontrolcüsü 280 liraya düştü sanırım
    Bende ARGB fan bakıyorum 4 adet. Bahsettiğiniz modele daha önce bakmamıştım bir araştırayım. Kasa çok güzel olmuş tekrardan emeğinize sağlık böyle paylaşımlar görmek insanı mutlu ediyor.

Rica ederim hocam daha iyileri sizin olsun fanları kesinlikle tavsiye ederim fiyatına göre iyi iş çıkarıyorlar
  • quote:

Rica ederim hocam daha iyileri sizin olsun fanları kesinlikle tavsiye ederim fiyatına göre iyi iş çıkarıyorlar
    Teşekkürler hocam. Bende şuan MasterFan Pro var 4 adet ama ARGB değil. O yüzden değişmek istiyorum sıvı soğutma radyatörünede takacağım o yüzden performansıda önemli benim için. Sıvı soğutmam Cooler Master Masterliquid ML240L Rgb

hocam ben bunları zaten sıvı soğutmam ile kullanıyorum birçok fan denedim dediğim gibi tam bir F/P ürünü
  • Xigmatek fanların 50CFM gibi bir değeri var fena değer değil, 3 lü alımda yanında verilen fan kontrolcü ile F/P oluyor yoksa gamepower fanlar 70 lira 210TL yapıyor , xigmatek şuan fan kontrolcüsüyle filan olduğu için paket olarak daha F/P , başka fan bakmana gerek yok hocam kampanya varken alınır bu fanlar.
  • @donanimist@Muten Baba

Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için

• şu kasasının içini pavyon gibi yapanların tofaş modifiyecilerinden farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

şu kasasının içini pavyon gibi yapanların tofaş modifiyecilerinden farkı yok.
    Hayırdır tofaş modifiyecileri insan değil mi kendi zevkleri olamaz mı

Bu arada ben daha önce hiç pavyon görmedim siz bildiğinizden soruyorum içerisi ARGB sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Hayırdır tofaş modifiyecileri insan değil mi kendi zevkleri olamaz mı

Bu arada ben daha önce hiç pavyon görmedim siz bildiğinizden soruyorum içerisi ARGB sanırım.

Alıntıları Göster
    insan olup olmadiklarini bir gece yatagindan sicratarak ogretecekler sana sampiyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Sakin ol şampuan beni kimse sıçratamaz çünkü derin uyurum.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    şikayet et direk takılma trolluk yapıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.