Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım anladımda biraz geç düştü jeton 2. kez söküp taktıktan sonra artık o kazandı vazgeçtim yarın yapıcam ama
  • donanimist kullanıcısına yanıt
    Tamam haber bekliyorum bende öğrenirim hem

Benim soğutucu yarın tr ye gelcek İnş. Hafta içi bende olur. Beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Daha önceki kasam cougar panzer s di radyatör öne takılıydı şimdi düzen ile aralarında 3 derece bir fark oldu onuda belirteyim sanırım bu kasada yapılacak en iyi hava akışı bu şekilde.

Soğutucu ne bu arada ?
    Raijintek orcus hocam

yanlız çok iyi soğutucu linki varmı satın alma için vs
    Şuan sadece nanokatalog filan getiriyor hocam sanırım, yarın tr ye gelecek bir arkadaş getirecek bana inşallah bir sıkıntı çıkmazsa.

• Walla hocam keyifle okudum resimlerine tek tek baktim. Bende arkadas gibi lianli o11 dusunuyordum ama kasa aynisi gibi duruyo hemde daha ucuz. Seneye aralik ayinda amerikaya gidop komple sistemimi yenilecegeim fakat kasayi simdiden degismek istiyorum. Onumuzdeki ay abim amerikaya gidecek. Ona oradan o 11 mi aldirsam yoksa 6 fanla birlikte bunumu alsam bjlemedim suanda. Elimde deepcool captain 240x rgb sivi sogutmada var. Tavsiyen nedir ? Anakartta asus b350f rgb model oda. Kasanin icini pavyon gibi yapabilirim :) :)

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    Hocam lianli bu kasadan daha işlevsel, daha kaliteli. Bu aşikar. Ülkede bulunmuyor ve fiyat olarakta yüksek. Ne desem boş açıkçası size kalan bir durum, imkan varsa fiyatta uygunsa beklenedebilir bence lian li kullanmak ayrıcalıktır ama yarı fiyatına belki daha az fiyata hemen almakta var

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Hocam lianli bu kasadan daha işlevsel, daha kaliteli. Bu aşikar. Ülkede bulunmuyor ve fiyat olarakta yüksek. Ne desem boş açıkçası size kalan bir durum, imkan varsa fiyatta uygunsa beklenedebilir bence lian li kullanmak ayrıcalıktır ama yarı fiyatına belki daha az fiyata hemen almakta var
    Soyle bir durum var hocam 130 usd ye alabilecegim. Ek bir gumruk kaego falan olmayacagi icin 750 liraya falan gelecek kasa. Ben bi sansimi deneyim kaldi 1 ay. Olmadi bunu alirim :) o zaman insallah bende burada paylasirim

• Yani o kadar pahalı parçalar kullanıp gamepower kasa almak bana saçma geliyor ben gamepowerın kasasını daha önce hiç kullanmadım önerir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam valla pahalı parça kullanıyoruz diye ucuz kasa neden kullanmıyalım önemli olan görsel ve işlev bu noktada ilanlarıma bakarsanız h500m gibi bir kasa varken gittim bende aldım bu kasayı görsel olarak çok daha iyi oldu daha derli toplu durdu.

• Yani aslında biz buna fiyat performans diyoruz hocam, siz saçmalık diyorsanız almayabilirsiniz, bu sebeple size önermiyorum.

Hocam yanlış anlamayın sadece sordum ben olsam h500m alırdım kasanın kalitesini merak ediyorum zaten görselliğe zerre bir şey diyemem ki zaten lian li pc 011 dynamicle neredeyse aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yorum yapmış olmak için mi yazıyorsun h500m ile bu kasanın ne alakası var ne fiyatı yakın ne tipi ne tasarımı hiç alakası yok, iyi akşamlar.

• hocam valla pahalı parça kullanıyoruz diye ucuz kasa neden kullanmıyalım önemli olan görsel ve işlev bu noktada ilanlarıma bakarsanız h500m gibi bir kasa varken gittim bende aldım bu kasayı görsel olarak çok daha iyi oldu daha derli toplu durdu.

• Artık kasalar hangimiz daha pavyonuz diye yarışıyorlar. Rgb kasa fanlarını çoğu performasnı düşük, full cam kasalar kasaya basınç girişi yok ,hava girşi yok içinde sıcağıyla fanlar çalışıyır. O kasayla oyun oynanmaz açılır kasa izlenir.
  • Öncelikle Yeni kurulu sistemin hayırlı olsun. İzlemesi ayrı bir zevkli. İyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.