Şimdi Ara

gamepad kullanmadan konsola format atabilir miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler konsolu satma ihtimalim var. kolu en son garantiye göndermiştim, adamlar şimdi 0 göndericek.

sorun şu ki konsola format atmak için kolu paketinden çıkarırsam kol artık 0 olmayacak. bu da fiyatı düşürecek. ama öte yandan konsola format atmak istiyorum çünkü içinde benim hesabım ve benle ilgili bazı bilgiler var doğal olarak. ben karşı tarafa ürünü tamamen default ayarlarla göndermek istiyorum. bunun için de en mantıklı yol format gözüküyor. ama dediğim gibi kolu kullanmadan bunu yapmanın bi yolu yok mu? 0 olarak kalmasını istiyorum kolun.

• klavye tak
  • Kolun sıfırını göndereceklerini mi söylediler? Normalde sıfır kol göndermiyorlar. Ben daha önce göndermiştim hazırda tamir edilmiş kollardan gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Kolun sıfırını göndereceklerini mi söylediler? Normalde sıfır kol göndermiyorlar. Ben daha önce göndermiştim hazırda tamir edilmiş kollardan gönderdiler.
    görücez bakalım benim duyduğum kadarıyla 0 gönderiyolar diye hatırlıyorum , tamir edip gönderiyolarsa bir nevi 2. el kol almış olucam çok saçma arkadaş , en azından bizzat kendi verdiğim kolu gönderseler tamir edip.başkasının kolunu kullanmak istemiyom
  • atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

atabilirsin.
    hocam diğer yardımcı olacak arkadaşlara da dicek bişey bıraksaydınız keşke

çok teşekkürler
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    müşteri temsilcisiyle konuşup, onun yönlendirmesi ile yapmıştım. sende öyle yapabilirsin. hatırladığım tek şey konsoldaki ön kısımdaki 2 düğmeye basılı tutup yapmıştım. youtube da video aratıp bulabilirsin belki. ama ben olsam müşteri temsilcisiyle görüşürüm, online yazışabilirsin. ama ingilizce yazıyolar haberin olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.