Şimdi Ara

GAMEEKSTRA REZİLLİĞİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar hayırlı günler. Geçen hafta cuma günü gameekstra.com sitesinden bir adet DxRacer Zero serisi gamer koltuk satın aldım. Normalde kargolandıktan sonra kargo takip numarası gelir. İnternetten alışveriş yapan arkadaşlarımız bilir. Gelmemesi üzerine gameekstra yı arayıp durumu anlattım ve dedikleri şuydu:
    "Biz koltukları adoremobilyadan alıyoruz takip numarası veremiyoruz şimdi baktım ürününüz kargolanmış yarın sizde olucaktır." Bu konuşma salı günü oluyor. Dün gelmemesi üzerine bugün tekrar aradığımda açan kişiye durumu izah ettim ve numaramı alıp bana dönüş yapacağını söyledi.1 saat sonrasında dönüş yapan kişi adoremobilyanın ürünü tahsis edemediğini temmuzun 15 inde geleceğini ve elinden gelen hiçbir şey olmadığını paranızı iade etmek için onay almak istediğini söyleyerek kapattı. Bundan sonra üstüne basa basa söylüyorumwww.gameekstra.com adlı siteden alışveriş yaparken 1500 kere düşünüp yapın.. Hayırlı ramazanlar. İyi forumlar.

• Adorede aynı rezillik, adamları arayıp yakında kampanya var mı diye sordum onlarda hayır efendim dediler (amazonda sorunca yardımcı oluyor, en olmadı ürünü aldıktan sonra indirim olursa kıyak yapıp farkı iade ediyorlar). Ben koltuğu aldım bayağı hızlı kargolandı hatta, ben koltuğu aldım kurup oturdum tam yorum yazacaktım, küsüratları sildikleri bir kampanya açmışlar. Şikayet bıraktım ona bile dönmediler.
  • Ayrıca: Gameekstra hiç bir şekilde ürün iade almaz, kanuni hakkınız olan iade politikasınıda uygulamaz. Satış sonrası hizmet diye bir şey söz konusu bile değil. Bir ürünü başka yerden bulma şansınız varsa kesinlikle gameekstradan almayın.
  • Hocam o sitedeki fiyatlar şaka mı gerçek mi? Bir oyuncu koltuğu 1200 tl really? Oha diyorum yanına yuh ta diyorum bu nasıl fiyat MAX 350 tl olacak şey 1200 ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten
    @_@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çokta rezillik değil gibi geldi bana okurken parayıda vermediler sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: come41

Çokta rezillik değil gibi geldi bana okurken parayıda vermediler sandım

Doğru diyorsun en nihayetinde ürün kargolanmış yarın elinizde olur deyip ertesi gün tahsis edemiyoruz demesi çok olağan.. Normal.. NORMAL..
  • normal değilde iletişim bozukluğu biraz bana çok abartı gelmedi 2 gün kaybetmişsin altı üstü.Ayrıca burda firmayı savunuyor gibi oldumda ne birşey aldım ordan ne alırım nede kapısından içeri girmişliğim var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Hocam o sitedeki fiyatlar şaka mı gerçek mi? Bir oyuncu koltuğu 1200 tl really? Oha diyorum yanına yuh ta diyorum bu nasıl fiyat MAX 350 tl olacak şey 1200 ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten
    @_@

Hocam dijital ürünlere binlerce lira ödemedik mi? :D . Bu arada koltuk çok rahat omurgayı destekliyor, yatarak oyun oynayabiliyorsunuz hatta hiç uyuya kalmamıştım, ilk defa koltukta uyuya kaldım (yaşlandık tabi). İşin ucunda sağlık var, gidip aynı boyutlarda koltuğa ikeada 500 lira verip (sırt, toto terinden şikayetçi olup, sırt ağrısı çekeceğime) alacağıma , 1199 lira verip ultra lüks koltuk aldım. Sonradan 119 lirayı silmiş adiler ama her kuruşa değdi.
  • iyi de bu olayın cs ile ne alakası var? elektronik alışveriş veya çevre birimleri/oyuncu ekipmanı kısmına başlık açmamışsın, buraya açmışsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

iyi de bu olayın cs ile ne alakası var? elektronik alışveriş veya çevre birimleri/oyuncu ekipmanı kısmına başlık açmamışsın, buraya açmışsın...

Forumda yeniyim kusura bakma. Sadece bu platformu takip ettiğimden buraya açmışım.
  • Geçmiş olsun, aynı sorun ile bende karşılaştım, madur oluyorsun sipariş veriyorsun stokta kalmadığını ürün için 1 hafta sonra stoklara geleceğini belirtiyorlar, ayrıca firma hakkında bir kaç şikayet daha var sitelerde, kendi sitesinde yazdığı ile söyledikleri tutmuyor.Tekrardan geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

quote:

Orijinalden alıntı: mrsavas02

Hocam o sitedeki fiyatlar şaka mı gerçek mi? Bir oyuncu koltuğu 1200 tl really? Oha diyorum yanına yuh ta diyorum bu nasıl fiyat MAX 350 tl olacak şey 1200 ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten
    @_@

Hocam dijital ürünlere binlerce lira ödemedik mi? :D . Bu arada koltuk çok rahat omurgayı destekliyor, yatarak oyun oynayabiliyorsunuz hatta hiç uyuya kalmamıştım, ilk defa koltukta uyuya kaldım (yaşlandık tabi). İşin ucunda sağlık var, gidip aynı boyutlarda koltuğa ikeada 500 lira verip (sırt, toto terinden şikayetçi olup, sırt ağrısı çekeceğime) alacağıma , 1199 lira verip ultra lüks koltuk aldım. Sonradan 119 lirayı silmiş adiler ama her kuruşa değdi.

o yönden haklısınız hocamda ben hiç araştırmamıştım bende ofis koltuğu var 350 tl lik çok rahat diyordum 1200 tl duyunca şok oldum :) piyasasını bilmediğim için

• quote:

Orijinalden alıntı: AverialDrow

Geçmiş olsun, aynı sorun ile bende karşılaştım, madur oluyorsun sipariş veriyorsun stokta kalmadığını ürün için 1 hafta sonra stoklara geleceğini belirtiyorlar, ayrıca firma hakkında bir kaç şikayet daha var sitelerde, kendi sitesinde yazdığı ile söyledikleri tutmuyor.Tekrardan geçmiş olsun.

Teşekkürler. Başkalarının başı ağrımasın diye açtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

iyi de bu olayın cs ile ne alakası var? elektronik alışveriş veya çevre birimleri/oyuncu ekipmanı kısmına başlık açmamışsın, buraya açmışsın...

Ciddi olamazsınız buyrun videoda kaliteli bir oyuncu koltuğunun marifetleri;

https://www.youtube.com/watch?v=IYtRV4rP-Q4
  • Hala turkiyeden urun mu aliyorsunuz les musteri hizmetleri olan musteriyle dalga gecen kurum kuruluslardan.. Ben son 2 yildir sadece amazondan aliyorum herseyi defalarca iade verdiler vergiyi bile iade ediyorlar adamlar musteri hizmetleri surekli musteri lehine karar veriyor. En gec 10 gunde geliyor evine turkiyede ayni ilde siparis ettigin 1 haftaya gelmiyor.

• Günde 7-8 saat ofis gibi biyerde oturmuyorsanız bence 1200tllik koltuk almanın pek bir anlamı yok. Arada bir koltuk ve pozisyon değişirseniz sırt boyun toto ve el-diresk ağrılarından kurtulursunuz.
  • Mouse pad almıştım sorun çıkmamıştı

• ø kullanıcısına yanıt
    Usta ben gecen persembe asus vp247h monitor aldim gameekstradan.Eve geldim bildugin bozuktu monitor.Aradim getirin bakalim dediler.Internette sizin yazdiginiza benzer yorumlar gordum ondan geri iade etmek için babam gitti vermeye biraz kem küm etmisler ama para iadesi yapmislar.Sıkinti olmadi yani sonra gittim eksen bilgisayardan aldim ayni monitoru

• Kesinlikle hak ediyor koltuk ben zamanında ucuzken almıştım şuan pahalılaştı baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: easypeasy

Usta ben gecen persembe asus vp247h monitor aldim gameekstradan.Eve geldim bildugin bozuktu monitor.Aradim getirin bakalim dediler.Internette sizin yazdiginiza benzer yorumlar gordum ondan geri iade etmek için babam gitti vermeye biraz kem küm etmisler ama para iadesi yapmislar.Sıkinti olmadi yani sonra gittim eksen bilgisayardan aldim ayni monitoru

Şanslısın diyeyim o zaman, ben bir kaç kere iadeyle ilgili sıkıntı çekmiştim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.