Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2958. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29562957295829592960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu Qyburn'un akibeti ne olacak? Yanlış hatırlamıyorsam bu adam Stark'lar sayesinde hayata döndü. Hatta Tywin Lannister emri ile Dağ ve ekibi tarafından kılıçtan geçirildiler. Robb Stark, anası ve eşi geri döndüğünde tek yaşayan Qyburn'dü ve kral Robb'un eşi ilk müdahaleyi yapmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam tabi kılıçtan geçiren zekasız Theon'da olabilir. Çok uzun zaman olmasa bile hatırlayamıyorum ama Qyburn'ün genel olarak Lannisterlar ile problemi var. Adam buna rağmen Cersei'nin bir numaralı adamı oldu. Adam gitti Jaime Lannister'ı iyileştirdi. Gitti ejderhaları yenebilmek adına bir ton çalışma yaptı. Herif zehir üstadı. Bu herifin asıl amacı final sezonunda ortaya çıkar inşallah. Çıkmaz ise çok yavan olur. Sen gel boynunda kılıç yarasından kurtul, en büyük düşmanının konseyine kadar yüksek ama amacın havada kalsın.

• ImPerspektif I kullanıcısına yanıt
    Bir yere bağlayacaklardır diye düşünüyorum ama malum fazla zamanda kalmadı bu tarz olayları açıklığa kavuşturma için, Yardım ediyor gibi görünüyor ama aslında kuyuyu kazan asıl kişi olabilir, Essos'dan gelen birlikleri ilk söyleyen kişi buydu sanırım yanlış hatırlamıyorsam onların saf değiştirmesinde bir rol oynayabilir.
  • Gece kralı herkesi öldürsün hak ettiği taht a geçsin .

Tek yol night king 🤟🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Night king in askerleriyiz

• 1 aydan az süre kaldı tırnaklarımı yemek üzereyim , bu dizinin bende büyük bir ağırlığı var en iyi zamanlarıma denk geldi ve şimdi bitiyor bu bile , şaka gibi

finale kadar sırra kadem basıcam malum , bu dönem hiç olmadığı kadar ağır ve spoiler dolu geçecek , ama final den sonra buraya uzun bir yazı döşeyeceğim , bu dizi için bir dönemin kapanışı diyebilirim , benzeri veya daha iyisi bakalım ne zaman gelecek uzun bir dönem olacak
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Kaçma gel buraya! Şaka maka dediğin gibi bir dönemin sonu. İlk sezonundan bu yana izlediğim tek diziydi. Zaman çabucak geçiyor. Büyük savaşı merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

1 aydan az süre kaldı tırnaklarımı yemek üzereyim , bu dizinin bende büyük bir ağırlığı var en iyi zamanlarıma denk geldi ve şimdi bitiyor bu bile , şaka gibi

finale kadar sırra kadem basıcam malum , bu dönem hiç olmadığı kadar ağır ve spoiler dolu geçecek , ama final den sonra buraya uzun bir yazı döşeyeceğim , bu dizi için bir dönemin kapanışı diyebilirim , benzeri veya daha iyisi bakalım ne zaman gelecek uzun bir dönem olacak
    Söveriz yazanlara sıkıntı yok
  • hangi kanalda yayınlanacak bedava izleyebilecekmiyiz
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Digitürk'de Amerikan 4 saat sonra yayınlanacak diye biliyorum

bir de malum siteler var tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Kaçma gel buraya! Şaka maka dediğin gibi bir dönemin sonu. İlk sezonundan bu yana izlediğim tek diziydi. Zaman çabucak geçiyor. Büyük savaşı merakla bekliyorum.
    İlk sezonundan beri izlediğim diziler arasında benimde . Prison break bittiğinde ben depresyona girmiştim uzun süre
    Aynı şey himym bittiğindede olmuştu

Got da bitince büyük ihtimalle baya bir üzülecez .

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Istediğin kadar kaç,biz spoiler verecek bir yol buluruz

• yayıncı kuruluş digiturk olduğuna göre final sezonu için 2 aylık bein connect üyeliği açabiliyormuyuz.Digiturk üyesi değilim.Yoksa illaki biyerlerden spoiler yiyoruz.
  • Resitales kullanıcısına yanıt
    beinconnect digitürk üyelerine özel bir servis. Digitürklü değilsen açamıyorsun. 15 gün bedava üyelik açma olayı var sanırım ama o 15 gün bitince arayıp üyelik başlatmaya çalışıyorlar sizi.

onun dışında netflix gibi online üyelik söz konusu değil. Digitürkplay öyle online üyelikli. Ama onda da got yok.
  • bu çok kötü oldu .bu sezon asla bölümleri biriktirip izlemeyi düşünmüyorum.Anında izlemem gerek bakalım spoiler yemeden bölümleri izlemeyi başarabilicekmiyiz.
  • @Dürüstİnsan

@Glorfindel1907

Gerçekten büyük bir boşuğa düşeceğim benim için baya yıllardır yaşadığım içselleştirdiğim şehirden sevdiklerimden ayrılıyormuş gibi oolacak çünkü bende farklı bir yeri var , herkesle ortak muhabbetimin olduğu teoriler muhabbetler yaptığım tek diziydi sanırım

Spoiler için ise burdan ağzım çok yandı şu 4.sezon hele hiç unutmuyorum 2.bölümün en can alıcı spoilerini buradan yedim final sezonunda sakin kalacaklarını pek sanmıyorum n

• Ne yazdigini bilmiyorum ama bildirim gelince blokladim muhakkak spoiler yazmissindir yazmadiysanda kusura bakma

Edit : Yanlış yazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 19 Mart 2019; 3:57:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu mesaj silindi.
    Spoiler kullansana abi ben bakmamıştım o senaryoya doğru çıkarsa valla söverim

• bilmem salladım valla ama bunlar olma ihtimali yüksek şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu mesaj silindi.
    Senin Allah belanı verir inşallah
  • Arkadaş adam olabilecek bir şeyi açıktan yazmış diğer söven kişilerde alıntı yapıp başkalarının görmesini sağlıyor konu bi aceyip gerçekten, Sana hak veriyorum şuanda
  • 
Sayfa: önceki 29562957295829592960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.