Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25572558255925602561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı dertlerden muzdaribiz. Sabah indirdim bilgisayara ama eve gitmeyi bekleyeceğiz malesef.

Beklemenize gerek yok derken 1080 olarak düştü zaten, onu bekliyorsunuz sanmıştım :)

• Sam'in sahneleri bile Daenerys'in sahnelerinden daha heyecanlıydı
  • Dizide ak gezenler ve arya hariç tuttuğum bi saf yok işini yapan enekçiler sadece onlar gerisi gebersin diye bekliyorum khalisi zaten en önce ölsün bu ne kadar dört ayak ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke sansa'nın da şöyle güzel bir malum sahnesi olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: TEKINALP

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperness

Sızan senaryo ile eksiksiz uyuşması üzdü beni bakmadıysanız bakmayın .

Bahsi geçen sızan senoryoyu özelden link atma şansınız var mı.

Böyle değildi bu çok daha uzun ve detaylıydı ama orijinalini bulamıyorum.

https://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/66plyd/comment/dgka2f0

https://eksisozluk.com/entry/63733278

• Sonunda geldide izledik be,harika olmuş.Kaliteyi her dksını izlerken anlıyorsun bile.Dizi izlerken ki o heyecan filan anlatılmaz ya nasıl bir zevktir.

Dizideki olaylara gelirsek başlangıç sahnesi beklediğim gibiydi house of frey e güzel bir temizlik yaptı kızımız.Bunu dışında beric çok daha ön planda göreceğiz gibi,bir takım beklentilerim var fakat ne olduğu göreceğiz.Daha bir ön plana çıkacak gibi.

Unutmadan ED de kısa bir mıraldanma yaptı onuda kaçırmadık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 17 Temmuz 2017; 14:33:16 >

• 7. sezon senaryosu sızdırılmış.

https://frpnet.net/makaleler/game-of-thrones-7-sezonunun-da-senaryosu-elimize-gecti

• stark kuzeyli ise karadenizli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

ilk bölümden çok bir beklentim yoktu. ama sam ve arya sahneleri gereksiz uzundu.
    ve frey sahnesi beni pek heyecanlandırmadı.

Arkadaş Lannister sanırım
  • Torent disinda nasil izlebiliyoruz?

• 7. sezon güzel başladı, özlemişiz. Üst üste sızdırılan senaryoların sürekli doğru çıkması çok ilginç. Senaryolar neredeyse 3-4 senedir hep sızdırılıyor ve doğru çıkıyor. Malum 1-2 sezon önce bölümler sızdırılmıştı. Bu kadar büyük bir yapım için güvenlik zafiyeti şaşırtıcı gerçekten.
  • Selamlar arkadaşlar
    Nereden izleyebiliriz. Özelden yazarsanız sevinirim.
  • 1.bölümü bitirdim gayet güzeldi arkadaşlar daha ne olsun.

1080p.web.h264-tbs versiyonu görüntü olarak gayet iyi rahatlıkla izleyebilirsiniz merak eden varsa. Naçizane önerim yarım yamalak ingilizceyle biraz erken izleyecem diye izleyip tadını kaçırmayın bence. Gece yatın kalkınca gelmiş oluyor zaten altyazısı :D

Bu arada 7 sezon oldu hala link istiyorsunuz arkadaşlar torrent ve altyazı için... Çok zor bişey değil hatta hiç değil.
  • Hocam azor ahai sam
    Özellikle ezik sahnelerini gösteriyorlarki daha etkileyici olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redbaron_1234 -- 17 Temmuz 2017; 14:47:4 >
  • Kuzeydeki kral yardırıyor yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 17 Temmuz 2017; 14:46:23 >
  • Mag de vardı en son oraya bakınız.
  • Zamunda'da game of thrones'un bölümlerini torrent olarak indire bilirsiniz 7.sezon güzel başladı diyerek izlemeyenleri merakta bırakayım

• Şimdi de 1080p tüketelim geceden sonra. Gece yazmayı unutmuştum Sam'in sahnelerinde duygularını paylaştım.

• Diziden öte, lanet ''Link isteme'' sezonu başladı.
  • Tamam sizdirilan senaryo ile ayni gidiyor diyelim neden yaziyonuz buraya ki su an 3 kisi blokladim sizde öyle yapin diklatli olun si sıralar This topic is dark and full of spoilers

• 
Sayfa: önceki 25572558255925602561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.