Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (960. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Lannisterlerin nesini seviyorsunuz böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Bu Lannisterlerin nesini seviyorsunuz böyle

Asaletlerini.

Game of Thrones (2011 - 2019) Game of Thrones (2011 - 2019) Game of Thrones (2011 - 2019)

• Asalet mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

Asalet mi

Hear me roar son
  • 3.sezonu zamanında izlemedim.Yaz tatiline sakladım.Haftaya zevkle izleyeceğim.Böylesi bir diziyi hemen izleyip bitirmek istemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidan

Hangi krallıktan olmak isterdiniz ? Ben tartışmasız Lannister olmak isterdim soysuz biri olacaksam da, kargalardan olmayı tercih ederdim.

House Bolton. Our blades are sharp agaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackemre

3.sezonu zamanında izlemedim.Yaz tatiline sakladım.Haftaya zevkle izleyeceğim.Böylesi bir diziyi hemen izleyip bitirmek istemiyorum...

Bende istemiyordum ama... 3. sezona başladığında 1 en fazla 2 güne izlersin 10 bölümü de.
  • Hangi krallıktan olmak istediğimi belirtmeme gerek yok anladınız
  • 4. kitaptan kitabı okumayan açmasın sakın

brienne nin taşyürek tarafından sorgulandığı kısımdayım.ortada bi tazı muhabbeti dönüyor ama kafa gitti benim yine.birisi öldü diyor birisi başka birşey diyor.tazı derken birden başkası lim diyor.o kısmı anlamadım şimdi Tazı öldümü yaşıyormu taşyüreğin yanında mı ?
  • SevenSeptember_ kullanıcısına yanıt

Tazının sonu şu an için bir muamma. Arya onu nerdeyse ölüme terkettikten sonra Brotherhood'dan biri onun zırh başlığını alıyor. Herkes onu bu yüzden hayatta ve Brotherhood'a katıldığnı ve taşyüreğin yanında olduğunu sanıyor. Ancak kitabın ilerisinde zırh başlığı takanın başka biri olduğu çıkıyor. Tazının akibeti kesin belli olmasa da, bir iki ayrıntıda manastır gibi bir yerde olduğunu iddia eden okur çok. Bence de henüz ölmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Hangi krallıktan olmak istediğimi belirtmeme gerek yok anladınız

Yüzünden gülücükler eksik olmuyor ne ayak?

Bu arada ilk kitabı okuyorum da, daha başından itibaren aslında çok önemli olabilecek bazı ayrıntıların, karakterlerin kişilikleri hakkında önemli ipuçları verebilecek tavırların ve konuşmaların dizide eksik kaldığını gördüm. Özellikle de Jon Snow hiç de ağlak suratlı silik bir çocuk gibi gelmedi bana okurken.

• quote:

Orijinalden alıntı: GebereJackson

quote:

Bu arada ilk kitabı okuyorum da, daha başından itibaren aslında çok önemli olabilecek bazı ayrıntıların, karakterlerin kişilikleri hakkında önemli ipuçları verebilecek tavırların ve konuşmaların dizide eksik kaldığını gördüm. Özellikle de Jon Snow hiç de ağlak suratlı silik bir çocuk gibi gelmedi bana okurken.

Kesinlikle öyle.

• quote:

quote:

3.sezonu zamanında izlemedim.Yaz tatiline sakladım.Haftaya zevkle izleyeceğim.Böylesi bir diziyi hemen izleyip bitirmek istemiyorum...

Bende istemiyordum ama... 3. sezona başladığında 1 en fazla 2 güne izlersin 10 bölümü de.
    yydoğru diyorsun,ama ağır ağır izleyip Prison of İnterest'i izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GebereJackson

quote:

Kesinlikle.

• quote:

quote:

quote:

yydoğru diyorsun,ama ağır ağır izleyip Prison of İnterest'i izleyeceğim.

Person of Interest demek istedin sanırım.

• Game of Thrones (2011 - 2019)

Bu Joffery'i canlandiran cocuk, super oynuyor, favori karakterim ilk gunden biri. Bir insan bu kadar uyuz ve salak rolunu nasil bu kadar iyi yansitir, mimikler, sapsal ifade, falan filan, forever Joffery, long live Joffey.

Bu cocuk olurse dizide kesinlikle diziyi birakirim.
  • hocam o sahne hangi sezon hangi bölümdeydi unutmuşumda
  • Sinan kullanıcısına yanıt
    Bu kral olmasa kim olucak, sikici politikacilar mi?

Bu eleman renktir, candir, degisikliktir.
  • SPOİLER MI EMİN DEĞİLİM GENE DE UYARI YAPAYIM....!!!

got izlemiyorum ama
    Şimdi cnbc e de yeni sezon tanıtımı yapılır iken o şarışın kız omzunda ejderha ile bağırarak bir şeyler söylüyordu.O sahne hangi sahne?Kacıncı bölüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Game of Thrones (2011 - 2019)

Bu Joffery'i canlandiran cocuk, super oynuyor, favori karakterim ilk gunden biri. Bir insan bu kadar uyuz ve salak rolunu nasil bu kadar iyi yansitir, mimikler, sapsal ifade, falan filan, forever Joffery, long live Joffey.

Bu cocuk olurse dizide kesinlikle diziyi birakirim.

hocam sende trol rolunun hakkini iyi veriyorsun7
    @alicosgun
    3.sezonun teaser i gibi bir sey o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiqeCaLe -- 7 Temmuz 2013; 14:52:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.