Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamiyle katılıyorum. Yazacaklarım dizinin son bölümüne kadar spoiler içerir. Son sezonu izleyenlerin korkmasına gerek yok.

Robb aşk için değil, Jeyne Westerling ile geçirdiği gece sonrası kadını lekelememek için onurundan evlendi.

Aynı sıkıntılar Arya'nın ikinci sezonu için de geçerli. Tywin Lannister'la hiç karşılaşmadı, ona hizmet etmedi. Esaretteki Kuzeylileri kurtarması ve Harrenhal'ın ele geçirilmesi dizide hiç yok.

Jon Snow'un yaptığı güzel şeyler görünmüyor. Ejder camını bulan ve arkadaşlarına dağıtan o. Ygritte'yi öldürmeyip serbest bırakıyor ve timiyle devam ediyor. Dizide gösterildiği gibi keko gibi yakalanmıyor. Adamı malın önde gideni gibi göstermek için elinden geleni yapmış diziciler. Bir de küçük emrah bakışları yok mu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 6 Temmuz 2013; 2:39:18 >

• roxanne mckee

dizideki ismi doreah
  • quote:

Orijinalden alıntı: canceylan35

roxanne mckee

dizideki ismi doreah

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidan

Hangi krallıktan olmak isterdiniz ? Ben tartışmasız Lannister olmak isterdim soysuz biri olacaksam da, kargalardan olmayı tercih ederdim.

Baratheon, Stark ve Lannister olmak istemezdim
  • 3.sezona başlamış durumdayım .Lost tan sonra bitmesini istemediğim tek dizi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

3.sezona başlamış durumdayım .Lost tan sonra bitmesini istemediğim tek dizi .

Dua edelim de sonu lost gibi bitmesin

Gerçi yazar da lost'un sonunu beğenmediğini söylemişti. Umarım daha iyi bitirir.
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

Şu kediye bitiyorum ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Konunun popülerliği yüksek olduğu için buraya yazıyorum. Konu açmak yasak ne yazık ki. Amacıma ulaştıktan sonra da mesajı sileceğim.

Sağlam zorrent sitesinden 4 adet davetiyem mevcut. Içerik ise Blu-ray dizi/film WEB-DL sürümler vs ( da var size kalmış tabi ) Site ratio istiyor. Isteyen olursa pm ile mail adreslerini yollasın. Mesaj çok uzun süre kalmayacak çünkü.

anladın sen beni

• quote:

quote:

Gerçi yazar da lost'un sonunu beğenmediğini söylemişti. Umarım daha iyi bitirir.

Dizinin sonunda yazarı uyurken gösterecek, gözlerini açacak ve BOM! Meğer her şey rüyaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: GebereJackson

quote:

quote:

Dizinin sonunda yazarı uyurken gösterecek, gözlerini açacak ve BOM! Meğer her şey rüyaymış.

Öyle birşey olsa martini harbi harbi öldürürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Game of Thrones (2011 - 2019)

Şu kediye bitiyorum ya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Emilia Clarke mı gerçek hayatta çirkin ? Çarpılacan la.O kadın bana selam dese ben ölürüm.Kadın görmemiş bi adam da değilim ama hayatımda gördüğüm en saf güzellik belki bu kadına ait.

Tamamen çirkin demedim. Bak mesela;

Ya yeter olum yapmayın böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-878DAD7F8 -- 6 Temmuz 2013; 13:47:24 >
  • quote:

Hangi krallıktan olmak isterdiniz ? Ben tartışmasız Lannister olmak isterdim soysuz biri olacaksam da, kargalardan olmayı tercih ederdim.

Dothraki Ama başta ben olacaktım tabii Khaleesiyi de alacaktımOh

• quote:

Orijinalden alıntı: GebereJackson

quote:

quote:

Adama kızıyoruz ancak, POV karakterleri öldürebilmesi; tahmin edilemeyecek olması, bu serinin sonunu daha ilginç hale getiriyor. Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter'ı okurken mutlu sonla bitebileceğini tahmin ediyordum. Bunda da tabiki Martin dünyayı beyazlara bırakmayacaktır ama, sonunda kim ölür kim kalır, cumhuriyet mi gelir dothraki mi başa geçer ; tahmin etmesi zor.

• Kitap serisi ne zaman bitecek ki?
  • kitapları almak isteyen varsa n11de 11 tl.ejderhaların dansıda var.kaçırmayın
  • 4. sezon ne zaman başlayacak beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alialtun22

4. sezon ne zaman başlayacak beyler

Üçüncü sezonla aynı vakitte. Nisan sonu gibi.
  • Cypon kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: alialtun22

4. sezon ne zaman başlayacak beyler

Üçüncü sezonla aynı vakitte. Nisan sonu gibi.

10 ay zından olacak bana
  • 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.