Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
66.481
Cevap
544
Favori
2.360.925
Tıklama
Giriş
    2641 Mesaj
    CNBC-E'de basladi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Aksu -- 2 Nisan 2013; 0:52:44 >
    |
    |
    |
    |
    Yalnız şimdi tekrar izlemeye başladım da; şunu da belirtmek lazım, jenerikten önceki kısım ve ardından jeneriğin girmesi çok yiydi, acayip gaza geliyor insan o anda
    |
    |
    Kusura bakmasın kimse, diziye yakışmayan bir bölüm izledik, ne aksiyon arıyorum ne fantastik öğeler, doygun sohbetler, konunun işlenmesi ve keyifli bir biçimde ilerlemesi, dizinin adına yakışacak entrikalar ve sohbetler arıyorum ben bu diziden ve dizi 3. sezon ile beraber dibe vurmuştur, tyrion ile tywin arasındaki muhabbet haricinde doyurucu hiç bir şey olmadı bölümde, 10 ay boyunca malesrf güzel bir bölümle başlayacak senaryoyu elde edememişler, umarım diğer bölümler daha dolu olur, önlerine ne koysak izleyecekler zaten modunda yapımcılar ve okuduğum yorumlar da bunu kanıtlar nitelikte, sadece tutan ve güzel bir dizi olduğu için körü körüne hiç bir temel belirtilmeksizin savunulmuş dizi, fakat ilk bölüm itibariyle tam bir fiyasko başka bir şey değil

• Binbaşı
    1195 Mesaj
    Çok aksiyonlu başlamadı genel olaylar , sıradan bir devam bölümü niteliğindeydi.
    Bir sezonun ilk bölümü havasında değildi,Bu kötü bölüm demek değildir.Bu dizinin her bölümü harika. Tabi biraz aksiyon da olaydı iyiydi alıştık Spartaküsten
    Bu arada herkes bir sonraki bölümde ejderhaların neler yapacağını anladı.
    Spoileri direk kendileri verdiler.

EDİT: Ha bu arada yeni 'The queen' sen ne tatlı birşeysin öyle kedi canını senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galapagos3 -- 2 Nisan 2013; 1:32:25 >
    -Korsan tercihimdir. İstanbul olur, varsa Bursa daha iyi olur.
    İlk kitap 20 diğerleri 13, 8 kitap filan gördüm yanlış olmasın.
    Kimse orjinal al filan demesin 3-4 bin gelirim olsa feda olsun ama karşılayamam öğrenciyiz sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: galapagos3

Yahu diziden daha fazla spoiler yemek istemiyorum, bunun kitabının setini nerden buluruz arkadaşlar
    Kimse orjinal al filan demesin 3-4 bin gelirim olsa feda olsun ama karşılayamam öğrenciyiz sonuçta

Orjinal al.
    quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

Yahu diziden daha fazla spoiler yemek istemiyorum, bunun kitabının setini nerden buluruz arkadaşlar

Orjinal al.

Gözlük al

|
    |

• Yarbay
    6963 Mesaj
    @galapagos3

Yalnız şu sahnelere bak arkadaş.

|
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    Spoiler'den çok dizinin geleceği hakkında bir düşünce ama millet problem yarattığı için;

Yahu ben bu Jon'un Targaryan olduğuna iyice ikna olmaya başladım. Az önce 2.bölümün fragmanını ararken birinci sezonun tanıtımlarından birine denk geldim. Tanıtımda Demir Taht'ta Eddard, Robert, Cersei, Serçeparmak, Tyrion, Daenerys ve Jon gözüküyordu. Burada taht ile en alakasız kişi, daha doğrusu bağlantısı olmayan tek kişi Jon Snow.

George Martin daha önce fanlara yeteri kadar ipucu veriyorum gibisinden birşeyler söylemişti. Dün o tanıtımdan sonra da iyice olur gözüyle bakmaya başladım bu iddaya.

Bunun dışında Daenerys'ın büyücünün kalesinde, gördüğü şu malum kehanet de Jon'u gösteriyor gibi. Orada Demir Tahtın üzerine kar yağıyordu. Daha sonra da sarayın çıkış kapısı birrden bire duvarın kapısına dönüşüyordu. Sanki tahtın gerçek sahibi çok uzaklarda, duvarın öteki tarafında gibi bir mesaj veriyor gibiydi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    789 Mesaj
    Güzel bir bölümdü ama kafama takılan, khaleesi yakında savaşa gidecek gibi ama o ejderhaların yeterince büyüme ihtimali yok ki? büyümese zaten savaşta bir faydaları olmaz. (lütfen kitaptan spoiler vermeyiniz)
    |
    |
    Bu jon snow un amcasi vardi. Jon snow un duvara ilk geldigi zamanlarda görev icin sur un diger tarafina gecmisti falan hatta jon da gitmek istedi olmaz diye kabul etmedi. Taa 1.sezondan beri adam.piyasada yok. Ne oldu bu adama?? Yani unutuldu gitti gibi birsey. Acaba diyorum ak gezenlere mi karisti? Belki bir bakariz savas sirasinda jon snow un karsisina cikar. Vallaha olur mu olur beklerim cunku cook uzun zamandir ortalikta yok adam

Orijinalden alıntı: Madécassol

Bu jon snow un amcasi vardi. Jon snow un duvara ilk geldigi zamanlarda görev icin sur un diger tarafina gecmisti falan hatta jon da gitmek istedi olmaz diye kabul etmedi. Taa 1.sezondan beri adam.piyasada yok. Ne oldu bu adama?? Yani unutuldu gitti gibi birsey. Acaba diyorum ak gezenlere mi karisti? Belki bir bakariz savas sirasinda jon snow un karsisina cikar. Vallaha olur mu olur beklerim cunku cook uzun zamandir ortalikta yok adam

Hocam onun atı ölü olarak gelmişti duvarın öteki tarafına, yanında ki adamlarda ölmüştü, hatta biri lord kumandanın odasında tekrar canlanmıştı. Kesin öldü diye bir durum veya kanıt olmasa da büyük ihtimal öldü ya da dediğin gibi ak yürüyenlerden birine dönüşmüş olabilir.

"Atı ölü olarak gelmişti." Yuh ulan bana. Cümleye bak. Atı gelmişti diyecektim, ondan şey olmuş işte anlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Rondo9 -- 2 Nisan 2013; 2:00:58 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj

quote:

Jon snow yabanilerin arasinda uzun müddet takilip ak gezenlerle falan savastiktan sonra duvara dönüp lord commander olucak ardindan sur un otesinde kardesleri tarafindan 2 yerinden bicaklanicak. Ölecek mi orasi muamma fakat taht ile bir alakasi yok diyorum ben. Ayrica bir arkadasimda snow un dany nin yanina katilacagini soyluyordu.

Hocam ben tahta oturacak demedim. Ama sanırım tahtın varislerinden biri ve bunda kendisinin de haberi yok. Kurdunun içine girme olayını bende duydum. Ben bunu annesinin Stark olmasına bağlıyorum. Tanıtımda pek göze batmayan bir ayrıntı bu. Bende onu diyorum adamın tahtla alakası yok. peki neden tanıtımda demir tahtta?

Robb, Stannis, Gendry, Joffrey bunlar tahta aday olan diğer isimler. Fakat bunların hiç biri yok ama Jon var. Bunun altından bişey çıkacakmış gibi geliyor bana.

Kitaptan soru;

Bunun dışında Kargalar neden bıçaklıyorlar Snow'u? Meselenin aslı ne ola ki?
    |
    |
    Bahsedilenler: Madécassol

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: san lorenzo

quote:

Jon snow yabanilerin arasinda uzun müddet takilip ak gezenlerle falan savastiktan sonra duvara dönüp lord commander olucak ardindan sur un otesinde kardesleri tarafindan 2 yerinden bicaklanicak. Ölecek mi orasi muamma fakat taht ile bir alakasi yok diyorum ben. Ayrica bir arkadasimda snow un dany nin yanina katilacagini soyluyordu.

Hocam ben tahta oturacak demedim. Ama sanırım tahtın varislerinden biri ve bunda kendisinin de haberi yok. Kurdunun içine girme olayını bende duydum. Ben bunu annesinin Stark olmasına bağlıyorum. Tanıtımda pek göze batmayan bir ayrıntı bu. Bende onu diyorum adamın tahtla alakası yok. peki neden tanıtımda demir tahtta?

Robb, Stannis, Gendry, Joffrey bunlar tahta aday olan diğer isimler. Fakat bunların hiç biri yok ama Jon var. Bunun altından bişey çıkacakmış gibi geliyor bana.

Kitaptan soru;

Bunun dışında Kargalar neden bıçaklıyorlar Snow'u? Meselenin aslı ne ola ki?

Orada bir karisiklik oldu hocam kargalar bicaklamiyor. Jon snow lord commander olduktan sonra duvarda cikan bir isyan sirasinda 4 yerinden bicaklaniyor. Fakat ölüp ölmedigini kimse bilmiyor. Bu kesin bilgidir kitapdan

|
    |

• Yarbay
    4562 Mesaj
    Güzel başladı sonunda

Ser Barristan Selmy'yi gördük

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

Diziyi seven arkadaslara onerim konuya girmemeleri cunku spoiler yemeleri muhtemel ne yazik ki

Kesinlikle buraya bir el atılmalı. Bu nedir arkadaş insan uyarmadan kitaptan spoiler veriyor. En iyisi ya kitabı okumak ya da bu konuya girmemek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 2 Nisan 2013; 3:31:03 >
    |
    |

• Yarbay
    6021 Mesaj
    Kızıl rahip
    |
    |

Fotoğraflarım: http://500px.com/ergunemr

• Binbaşı
    1767 Mesaj
    Arkadaş 1 saat yetmiyor şu diziyi en az 3 saat yapmaları lazım :D.
    |
    |

Malfurion...
    The teachings of Cenarius were always your path.
    I felt... another calling. It was power I sought... but not the conquer or rule.
    It was a means to an end... to save Azeroth from an unstoppable foe.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.