Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28452846284728482849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Spoiler riski ile buraya girdim, biriniz bana şu bölümü indirebileceğim bir link atsın lütfen, alt yazı vs de olsun lütfen pek iyi değilim bu işlerde

Indirmeyi bilmiyorum ama yabancidizi.net te turkce altyazi ile full hd mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Spoiler riski ile buraya girdim, biriniz bana şu bölümü indirebileceğim bir link atsın lütfen, alt yazı vs de olsun lütfen pek iyi değilim bu işlerde

Indirmeyi bilmiyorum ama yabancidizi.net te turkce altyazi ile full hd mevcut.

Sağolun hocam oraya bir göz atayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• night king in wight ejderhası, normal ejderhalara göre daha aktif ve hızlı gibi geldi sizcede öyle değilmi bence diğer ejderhalar teke tekte yenemezler gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 28 Ağustos 2017; 14:37:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

ateşe atarlar yanmazsa targeryandır...

• bazı sahneler aşırı gereksizdi,sırf süre uzasın diye saçmalamışlar.
  • Ez tv de yok elinizde varsa torrent linki pm bekliyorum

• quote:

Link paylaşımı yasak hocam paylaşan kişi ceza alır.
    Sezon finali birçok online dizi izleme sitelerine düştü.Oradan izleyebilirsin.
  • Sızan sözde 8. sezon senaryosunu okudum.Herkes yalan dolan diyor beğenmiyor ama keşke gerçek olsa valla.En azından bu sezondan kat be kat iyi,final sezonuna yakışır bir sezon olur.7 bölümde sadece 2-3 tane sahne vardı tatmin eden gerisi boş.Bu sezon got tarihinin en kötü sezonuydu bence.Ek olarak

o ejderha ne öyle ya buzu üflemiyor kusuyor mübarek

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    Yanlız 7 krallığın sahibi targaryenler ;) gendery de p.ç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D3B67370 -- 28 Ağustos 2017; 14:44:48 >

• En başta bölüm kendi içinde güzeldi ama insan sezon finalinden daha vurucu birşeyler bekliyor,bu bölüm final değil atıyorum 5. bölüm olsa çok daha hoşuma giderdi ama final bölümünü gelecek sezona hazırlık yapmak icin kullanmak pek iyi bir fikir değil bence karşılaştırma yapacak olursak gecen sezonun finali cok daha iyiydi.Bölüme gelirsek littlefinger gottaki favori karakterimdir adamı ilk gördüğümden beri amacını anlayamadım,öldü halada anlamış değilim,her hareketi gizemli ve ne yapacağı ne planladığı hiçbir şekilde anlaşılmıyor dizi ve film tarihindeki en başaralı karakterlerden biridir bence aktörde hakkını veriyor tabi, baelishin ölüm sahnesi bölümü kurtaran olaylardan biriydi onun haricinde cok konusulcak birşey yok theonun sahneleri cok sıkıcı ve gereksizdi genel anlamda bakarsak diğer sezona hazırlık yaptılar önemli diyaloglar vardı güzel bölümdü,sadece sezon finalinden daha farklı şeyler bekliyor insan gelecek sezondan tek beklentim jonun gerçeği öğrenmesini uzatıp durmamaları ama bran herkese nası kanıtlıycak bunu orası aşikar,umarım 2019a felan uzamaz dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 28 Ağustos 2017; 14:47:30 >

• Bir sorum var cevap veren olursa sevinirim

Dany, John'un halası mı oldu tam anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Ya Spoiler diye bi tuş var onu kullanın artık kafanız almıyor mu? Sövdüreceksiniz kendinize.

Kardeş bölümü yeni izledim.Ve izleyene kadar ne bu başlığa ne ekşi sözlüğe ne Twitter'a girmedim.Spoiler yiyeceğini bile bile bu başlıkta ne arıyorsun.Yani spoilersız şu başlıkta ne umuyorsun anlamak güç.Hadi git izle bölümü.

• RevivaL kullanıcısına yanıt

Evet, zaten bu önceki bölümlerden belliydi.
  • Yellow Claw kullanıcısına yanıt
    Bölümü izlemeyen birinin burada gezmemeai daha mantıklı değil mi sence ? :)

• İsyanla beraber Robert reyizim feth etti "7 krallığı" toprak fethedenin malıdır since alparslan bu arada cersei'nin ilk sezonlarda bahsettiği öldüğünü söylediği bebek de gendry olabilir fakat elinde tutacağı bi krallık kalmadı maalesef
  • Eh yani belliydi hep böyle gitmeyeceği. Adam birinci sezondan beri iş başında, haketmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkliburak92

quote:

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Ya Spoiler diye bi tuş var onu kullanın artık kafanız almıyor mu? Sövdüreceksiniz kendinize.

Kardeş bölümü yeni izledim.Ve izleyene kadar ne bu başlığa ne ekşi sözlüğe ne Twitter'a girmedim.Spoiler yiyeceğini bile bile bu başlıkta ne arıyorsun.Yani spoilersız şu başlıkta ne umuyorsun anlamak güç.Hadi git izle bölümü.

Adam başka birşey için gelmiştir konuya. Spoiler butonu boşuna mı koyuldu ? Ben izledim bölümü sizin yaptığınız boş iş. 1-2 tane spoiler yedim.

@alprklt
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Bir sorum var cevap veren olursa sevinirim

Dany, John'un halası mı oldu tam anlayamadım ?

Jon'un babası yani Rheagar'ın kardeşi Dany olduğu için,halası oluyor ve Ned Stark dayısı oluyor
  • Yani bölüm süper iyi değildi.

Zaten önceki sezonlarda gördüğümüz görüntüyü biraz daha işlemişler. Jon'un Aegon olduğunu bizlere göstermişlerdi. Ekledikleri tek detay bir bastard olmadığı gizlice evlendikleri ve yönetime el koyulmak için tecavüz yalanı söylenmesiydi.

Benim aklımda tek bir soru işareti var açıkçası. Bran kaç sezondur nihai
    görevi için hazırlanıyor. Yani gerçekten senaryo tarafında da durum aynı. Bu sezon hiç bir detay vermeden ulu orta üç gözlü kuzgunum der oldu. Yani ekleme bir şey yok. Çok havada kaldır karakter. Bu kadar detay boşu boşuna verilmez, yani benim bildiğim verilmiyor.

Ben sızdırılmış senaryoyu okumadım. Herşey çok barizdi. Zaten önemli değil de. Asıl sıkıntı şu. Jon kaç bölümdür kış tepesine haber yollamıyor yani kayda değer bir haber yollamıyor. Şimdiden orada bir şeyler karışacağı belli.

Bilemiyorum, bilemiyorum Altan.

Sansa rolü direkt olarak boşta. Baelish öldü. Şuanda lafta leydi. Jon'da dönüyor. Bu karakter doldurulacak tekrardan.

Öte yandan Cercei'nin Arya tarafından öldürüleceği kesin ve bana göre finalde bunu yapacaklar. Jamie sezon ortalarında öldürülür. İlgili aile bağını bize vurguladılar. Pek bir işlevi kalmadı denebilir. Kel kafamızda bu sezon çok boşlandı sadece bir defa karakterini bizi gösterdiler.

Demek istediğim şu, karakterler rollerini tamamlıyor ve o karakter hakkında olabilecek ilerleyen bölümler ile ön görülüyor. Bunun yerine aynı bölümde bunları yapmalarını isterdim. Örneğin Baelish gibi. Onda bile ölüm sessizliği ile hareket eden Arya'yı farketmesi saçmaydı. Arya'ya oyun oynamalar falan. Sen o kadar Arya'yı doldurdun, kış tepesine çağırıp öldürtmezsin. Bir sürpriz yapacağın belli oluyor benim tarafımda.

....

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    Gendry jona cekicini indirene kadar ghost gendryinin bir yerini koparir

• 
Sayfa: önceki 28452846284728482849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.