Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hocam aklıma o ihtimal geldi ilk. Anasını düdükleyemedi bari kızını düdükleyim dedi. Ki yapacaktır da şu saatten sonra istese Jon bile verir zaten :D
    Ama o adam bu kadar basit düşünmez dediğiniz gibi büyük planların peşindedir.
  • jon snow gerizekalısı izdihamda boğuluyodu az daha,tormond adamsın, çoçuğu satan şerefsizi güzel sıyırdı ..

• Teslaman kullanıcısına yanıt

Herkes dany nin öldügünü dusunuyor, dragonunda gelmeyecegini. E diger ejderhalarda kilitli, bunu hepsi biliyor. Zaten tyrionla konusmasinda diyor piramitteki ejderhalari katledin diye

Gemilerle gelincede lekesizler napacak sonucta köle ordusu bi lider illa ki lazim. En sonda khalesi gelince digerlerinede özguven geldi işte coşturdular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh bee tüm heyecani kacti

• Ne bölümdü be öyle

Dizinin en iyi bölümüydü.şuan tekrar izliyorum

Bu arada serçeparmağı sevmeyen ölsün

• Bölüm efsaneydi ama Wun Wun ölüsü bayağı üzdü Melisandre umarım ayaga kaldirir koca yürekli adami bu arada şuan Winterfell lordu kim oldu kim yönetecek kuzeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

Tüh bee tüm heyecani kacti

• Bizde Jon Snow'u akıllı, kurnaz falan sandık

Sansa üstüne basa basa uyarmasına rağmen gitti Rickon için koca orduyu yok etti. Stark hanedanının son şansı olmasa kaybetsinlerde kurtulak şu safdan diye geçirdim içimden ama Robb'un, Ned'in, Catelyn'in çektiği çilelerin hatrına gel artık Little Finger diye geçirdim içimden.

Garip bir şekilde
    Daenerys'i hiç sevmesemde sahiplerin canını okuduğu o ilk kısımı piçlerin savaşından daha çok beğendim ve duygulandım nedense

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu
    jon snowda
    amma ballı

duvari yabaniler basar son anda stannis gelir. White walker tam jonu otturecek kilici tek dokunusta dagitir adami son anda kacar, ölür geri gelir, ramsey tam yaracak bealish gelir kurtarir

Bir suru hatasina ragmen cok guzel bir bolumdu
    biraz da starklarin yuzu gulsun nedir bu kac sezondur baslarina gelmeyen kalmadi. Her ne kadar ramseyi jondan cok sevsem de winterfell starklarin cCc

• Beyler çoğunuz bir şeyi unutuyor, Melisandre keşke şunu diriltse diyorsunuz ama diriltme gücü olan o değil. Jon'u dirilten Melisandre değil, Lord of Light'tı. O aracı sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Philosopher -- 20 Haziran 2016; 22:29:51 >
  • Baelish reiz ccc

Kuzeyi kurtaran Jon kadar Baelish oldu.Eğer gelmese şuan 2.selasını veriyolardı Jon'un.O borazan sesinden sonra sonra Baelish ile Sansa'nın yüzünde beliren ifade ile kendimden geçtim Geberdi sonunda Ramsay.Kaç sezondan sonra kuzey güldü lan alışamadım hala.
  • Spoilerlar doğruymuş desene Final sahnesini de öğrendim :(

• Ejderhalardan daha tehlikeli bir canlı varsa o da Baelishtir.

Bu herif alenen taht odasına bunu yaptı ve Starkların nasıl kulağına gitmedi bu durum ? Bunu açıklayabilir mi birisi bana ?

"Bana güvenmemen gerektiği konusunda seni uyarmıştım ! "
    Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 20 Haziran 2016; 22:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Philosopher

Beyler çoğunuz bir şeyi unutuyor, Melisandre keşke şunu diriltse diyorsunuz ama diriltme gücü olan o değil. Jon'u dirilten Melisandre değil, Lord of Light'tı. O aracı sadece.

Ciddi değilsindir umarım bu mesajı yazarken.

• Kişisel yorumum
    Bence seyir zevki yüksek Jon a doyacağımız kalitesi,çekim açıları çok güzel bir bölüm izledik. Sinematik olarak bence eleştirmeye gerek yok. Hatta
    Jon un ilk defa psikolojik değilde gerçek anlamda ezildiği sahnedeki ses ayarlamaları filan
    beni bile daralttı iyiydi baya orası
    Ancak söylemeden edemicem Red Wedding ti Joffrey in düğünüydü ne bileyim Oberyn in kapışmasıydı yanı 5. sezonun sonuna kadarki olaylar hiç bu kadar tahmin edilebilir değildi. Diziyi farklı yapan en büyük etmenlerden biride budur bence. Red Wedding i izlediğim zamanı hatırlıyorum yerime oturamamamıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 20 Haziran 2016; 22:35:48 >

• bölüm abartıldığı kadar iyi değildi yav çok abarttınız..
  • Beyler afedersinizde bu jon snow neyime ölümden döndü ki.Hiçbir numarası yok az kaldın yine gidiyordu.Bölüm güzeldi ama önceki bölümden sonra söylenen tüm teoriler bir bir hatta sırayla gerçekleşti
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Beyler afedersinizde bu jon snow neyime ölümden döndü ki.Hiçbir numarası yok az kaldın yine gidiyordu.Bölüm güzeldi ama önceki bölümden sonra söylenen tüm teoriler bir bir hatta sırayla gerçekleşti

İlerde önem kazancak galiba
  • 
Sayfa: önceki 23842385238623872388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.