Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.446.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen yukarıda yazdığımı bir daha oku bence.
  • Ramsey çok yakışıklı adam dı kafayı boyamış civciv gibi ne hale gelmiş
    Edit=pardon beyler euro 2016 ya yazacaktım yanlış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 20 Haziran 2016; 23:10:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royer

34 bin oyla 10/10 alan bölümü tahmin ettiğim gibi halkımız yine beğenmemiş. Anlamakta güçlük çekiyorum, bölüm normal olur aksiyon yoktu derler, full aksiyon olur sürpriz yoktu derler... Daha ne kadar kaliteli bir bölüm çekilebilirdi?

Genelleme yapmamak lazım ama Dh halkı işte şaşırmadık
    Uzun yıllardır burdayım gözlerim neler neler gördü (tek tük yorumlar değil çoğunluğun yorumu vs)

Forumun yorumlarına bakmayı bırakalı uzuun süre oldu böyle ayda yılda bir giriyorum.

Ekşi de biraz böyle ama dh...
    Kınıyorum hepsini

• Ya beyler şu bölüme kulp takmayın bari

• Bölüm güzeldi, ama artık bölümü izlemeden sayfalarca yorumları okumaktan mıdır, ya da tüm sezonda olacaklar spoilerini aldığımızdan mı nedir olağanüstü tat vermedi. Aslında bölümleri hiç bir yeri takip etmeden, hiçbir yorumu, teoriyi vs okumadan anında izlesen alacağın tat 10 kat artacak, ama dayanamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Akgezenler gelsin demedim farkındaysan gözüksün dedim. Bu adam başından beri asıl tehdit Akgezenler demiyor mu? E Nolacak şimdi ordusu dağıldı. Nasıl savaşacak Akgezenler ile? Zorlama yapsınlar demiyorum ama bu kadar da göstere göstere bölüm çekmesinler.

Amacım hakaret etmek değil, ama istersen önceki sezonla bu sezonu komple baştan izle. Adamlar Kara Kale ve Sur civarında kalsalardı kendilerini ölüme hapsetmiş olacaklardı. Ak Gezenlerin orayı geçmesi çocuk oyuncağı gibi bir hâl aldı. En azından adamlar şimdi tekrar kuzeyi ellerine alıp Stark ünvanına bir anlam kazandırdılar. Altlarına girecek sancağın haddi hesabı yok. Artık en azından ciddiye alınacaklar.
  • Ramsay reis bu kadar kolay ölmemeliydi
  • Jorji kullanıcısına yanıt
    ölmese de nasıl üreyecekti ki
  • Hardhome ile birlikte dizinin en iyi bölümüydü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kitapta bu savaşı stannis yapacak jon yerine stannis bu savaşı kazanacak o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legnd -- 20 Haziran 2016; 23:15:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

quote:

Orijinalden alıntı: 61gün

bolton neden jon snowu vurmak yerine giantı vurdu anlamadım

Kendini öldürtürdü. Böyle olunca bir umudu oldu.

anladım mantıklı sağol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Royer kullanıcısına yanıt
    Kardeş zaten kitaplarını bile okuduğum için böyle bir tepki veriyorum.Benim asıl anlatmak istediğim asıl tehdidin Ramsay falan olmadığı, Akgezenler olduğu. Dizi bu kadar zaman Kış geliyor mottosuyla yürüdü ama Akgezenlerden bahseden yok. Winterfell'in de ne kadar güvenli olduğunu gördük sonuçta bir dev yıktı kapıyı.
  • ***Spoiler***

Beyler kusura bakmayın ama ben artık Sansa'yı b*kum kadar sevmiyorum. Karakteri çok zorlama bir şekilde değiştirmişler. Özellikle Jon orada canını vermeye saniyeler kalmışken Littlefinger ile küstah bir yüz ifadesiyle gelmesi beni çok kızdırdı.

Kesinlike Jon'u satıp Littlefinger'a istediği şeyi vereceğini düşünüyorum. Jon'a köpek gibi bakışları bunu belli ediyor zaten.

Kıçı sıkışınca geldi Jon dan yardım istedi şimdi eminim Jon'a Baelish olmasaydı bu savaşı sen kazanamazdın gibi laflar edip Jon'u Nights Watch a yollamaya çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 20 Haziran 2016; 23:25:23 >
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    Valla benim bu diziyi sevmemin en büyük nedeni, sürekli beklenenin dışında oalylar yaşanmasıydı. Hatta o kadar sevdiğim için sonradan kitaplarını okumaya başladım. Belki de haklısındır bu zamanda sonra çok büyük beklentiyle izlememek gerekiyordur.
  • Stannis'in kızının oyuncağı tahtadan değil miydi? Küller arasından nasıl sağlam çıktı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Artık sezon finalinde birden Stannis'i çıkarırlarsa saçmalık olur bence, sanmıyorum öyle bir şey yapacaklarını. Bir de son 2 sezon finalinde de bölüm adına bakınca insan hep LS geri mi dönüyor diye bir düşünüyor, ben hep diziye eklemeyecekler dedim ve bu saatte sonra girmesi biraz anlamsız olur malum Berric de yaşıyor, ama insan bir acaba diyor.
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    +1

Jon'un yanına geldiğinden beri aptal saptal laflar ediyor. Tek irrite olduğum Stark karakteri kendisi.
  • Melisandre ölmesin bee görünce gözümüz gönlümüz aciliyor

Bu mesaja eklenen görseller:

Game of Thrones (2011 - 2019)

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Bölüm vasattı.
    Gaza getiren tek yer Serçeparmak'ın askerlerinin öttürdüğü hücum borusu. Zaten belliydi Snow'un kazanacağı. Klişe çok.

snow'un kazanacağı zaten belliydi, enayiler o kadar bütçe ayırıp savaş sahnesi çekmiş o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leydi99 -- 20 Haziran 2016; 23:23:35 >
  • Vay anası ne bölümdü

• 
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.