Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

quote:

Orijinalden alıntı: kesinizmirliksk

SPOİLER.. WUN WUN UN SONU ..SPOİLER

bölümü izlemeyenler okumasın .

KOCA YUREKLİ WUN WUN. Bana kalırsa wun wun ölmedi. Yani ölmemeli böyle basit ölürse saçma olacak. Adama bir silah bile vermemişler ayıptır ya. Son anda gözüne ok yedi ama bana kalırsa öllmeyecek. Kızın hatun ona birşeyler yapıp hayata döndürecek gibi geliyor bana. Sanki son sahnede jön avluda dururken wun wun dan iz yoktu. O kocaman devi nereye kaldiracaklar hemen. Bu bulguya gore bence yaşıyor. Bu bölümde sadece wun wun a üzüldü jön un kardeşi falan umrumda değil. Harcadılar koca yürekli adamı.

yok hocam o cadıda bir tırt değil harcadılar koca yürekli devimizi soyunun tek örneği lan böyle basit mi gidecekti

Ya hala basit harcadılar diyorsunuz ya vallaha gülesim geliyor. Ulan şu basit harcadılar yorumunu 4.sezon 9.bölümde sur'un altında devlerin kralıyla 6 gece nöbetçisinin savaşında söylediniz mi acaba? kocaman dev kapıyı kaldırıp tek başına içeri girdi ve karşısında sadece 6 tane gece nöbetçisi vardı ki koşup o demir parmaklıkları yıkması bile arkasında ki 6 gece nöbetçisinin ölmesi demek fakat savaş bitti bir baktık dev de ölmüş

Diğer tarafta yediği okun, mızrağın haddi hesabı olmayan bir devin ölmesine de çok basit oldu, çok saçma oldu. Hadi ordan saçmalamayın ya nasıl dizi izliyorsunuz anlamıyorum.

hocam benim basit derken daha vahşice saldırmasını o dev gücünü göstermesini istiyordum (ayrıca ölmesi çok koydu be ) ama phalanx karşısında hiç beklemediğim şekilde güçsüz kaldı ayrıca o bahsettiğiniz savaşta da dedim yalnız forumdaki konuda yazmadım hatta vay koduklarım nasıl öldürmüş yapacağınız işe diye söylendim oradaki dev o gücünü göstermişti ama 3 - 5 adama üstelik ne derece savaşçı oldukları bilinmeyen adamlara yenildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Spoilerlar doğruymuş desene Final sahnesini de öğrendim :(

ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Band Of Brothers'la karşılaştırma yapman abes olmadı mı?

O onun düşüncesi salla gitsin Çok da önemli değil yani.

• bolton neden jon snowu vurmak yerine giantı vurdu anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin en abartilan bolumu oldu herhalde. Yapmayin beyler, red wedding var gecen sezonki savas var, oberyn in bolumu var

Bu arada davos un olayini anlayan var mi? O oyuncak stannis in kizinin miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi bitiyor dani geliyor bunlar yerleşti artık birşeye karışmazlar
  • Bu senaristlerin Jon ile derdi ne merak ediyorum. Adama bildiğin düşük zekalı bir karakter muamelesi yapıyorlar. Sansa o kadar Ramsay'in istediği bir şeyi yapma dedi, sonuç olarak Ramsay'in istediği ne varsa yaptı. Bu ne şimdi? En iyi bölüm diyenler olmuş bence Hardhome'u, Stannis'in krallığa saldırdığı bölümü falan bırakın ilk 5'e bile giremez. Herhalde GoT evreninde bu kadar tahmin edilebilir bir bölüm daha çekilmemiştir. Bari biraz sürpriz yapsaydınız. Sonda Akgezenler gözükseydi falan.

Bir de şu Sansa'nın serinin başında duygusal pek zeki olmayan güzel kız tipinden mantığıyla hareket eden kendi ayakları üstünde duran zeki kıza evrimleşmesi o kadar zorlama ki. Artık Sansa sahnesi görünce hiç yapmadığım halde geçesim geliyor o derece.
  • Vespucci kullanıcısına yanıt
    Evet, onundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61gün

bolton neden jon snowu vurmak yerine giantı vurdu anlamadım

Kendini öldürtürdü. Böyle olunca bir umudu oldu.

• Stannis sağ olaydı da bugünleri göreydi
  • K0BE_24 kullanıcısına yanıt

Zorlama sürpriz mi yapsınlar? Tahmin edilemez bölüm yapmak zorunda değiller. Akgezenler nasıl gelsin bir anda? Önce bir duvarı geçsinler. Sürpriz yapmanın da bir mantığı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Dizinin en abartilan bolumu oldu herhalde. Yapmayin beyler, red wedding var gecen sezonki savas var, oberyn in bolumu var

Saydıklarından çok daha güzel bir bölümdü..

• Marco van Basten. kullanıcısına yanıt

Cersei, bu sezon neredeyse her bölümde yapılan foreshadowing sonucunda kendi duruşması esnasında Great Sept'i wildfire ile ateşe veriyor ve Tyrell'ler dahil olmak üzere birçok önemli karakter ölüyor. Tommen da camdan atlayarak intihar ediyor.

Bran'in Tower of Joy visionının devamı da final bölümünde.
  • 34 bin oyla 10/10 alan bölümü tahmin ettiğim gibi halkımız yine beğenmemiş. Anlamakta güçlük çekiyorum, bölüm normal olur aksiyon yoktu derler, full aksiyon olur sürpriz yoktu derler... Daha ne kadar kaliteli bir bölüm çekilebilirdi?
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Akgezenler gelsin demedim farkındaysan gözüksün dedim. Bu adam başından beri asıl tehdit Akgezenler demiyor mu? E Nolacak şimdi ordusu dağıldı. Nasıl savaşacak Akgezenler ile? Zorlama yapsınlar demiyorum ama bu kadar da göstere göstere bölüm çekmesinler.
  • quote:

Dizinin en abartilan bolumu oldu herhalde. Yapmayin beyler, red wedding var gecen sezonki savas var, oberyn in bolumu var

Evet, Stannis'in kızınındı ve yanık odunlar arasında bulunca Davos kızın yakıldığını anladı. Büyük ihtimalle gelecek bölüm Davos Kızıl Kadın'ı öldürecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: The Philosopher

Beyler çoğunuz bir şeyi unutuyor, Melisandre keşke şunu diriltse diyorsunuz ama diriltme gücü olan o değil. Jon'u dirilten Melisandre değil, Lord of Light'tı. O aracı sadece.

Ciddi değilsindir umarım bu mesajı yazarken.

• Royer kullanıcısına yanıt
    Beğenmemek ile bekleneni vermemek arasındaki farkı anlayamıyorsan çok zorlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TChalla

quote:

Saydıklarından çok daha güzel bir bölümdü..

Hocam yapma etme, hangimiz red wedding i izlerken, oberyn patlarken bagirmadik Zevk meselesi tabi.

• Lady Stoneheart = Sansa Stark

Sansa ne ara kardeşinin ölümünü bile umursamayacak düzeyde bir psikopata dönüştü?
  • 
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.