Şimdi Ara

aaaaaaa (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
27
Favori
78.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
490 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar nasıl acaba liste var mı. ÇAy kahve ve diğer içecekler artı tatlı çeşitleri.
  • Bence ufaktan tablotçuya dönün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende B sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak bu işi yapmanızı kesinlike önermem, bende yeni alternatifleri düşünüyorum.

• Biriniz lokasyon yollasın. Kadıköyde oluyorum bazen. Yolum düşerse ugrarım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belki yazılmıştır ama şuan en iyi reklam yeri instagram. Instagram'dan reklam ver, olmadı takipçi satın al, video, fotoğraf ne varsa sürekli instagram'a koy. Ciddi getiri sunacaktır.
  • inşallah başarılı olup güzel günler yaşarsın.
  • Dostum isyerin hayırlı olsun, insallah ikinci ve ucuncu pastaneni de ileride açarsın, moralini bozma. Yeter ki hergün kendini gelistirmeyi ihmal etme ve musteri kaybetmemeye çalış.

Ben bir pastaneye gittigimde, en büyük korkum acaba bana bayat birseyler satmaya çalışacaklar mı olur. Sen isini namusunla yaparsan, sabirla isini büyütürsün. Biraz relax ol.

• Üzme kendini , inşallah her şey yoluna girer. Ticaret zaten zevkli ama zor bir iş,ilk işinde çeşitli zorluklar yaşaman anormal değil. Hayat enerjini azaltma ama her gecenin bir sabahı vardır, Allah büyük.

• Mekanin resimlerini,adresini falan konunun basinda paylasirsan sen ve bizler icin daha iyi olur. Menuyu de eklersen sonucta her yorum bir fikirdir. Yaraticiligin temeli ufak fikirlerden dogar.

• Valla bi kafeden en büyük beklentim rahatlık. Hani sürekli bi şey ister misiniz diye sormamalı işleten arkadaş. Sonrasında müzik geliyor. Hafif çok kısık bi sesle caz müzik bi anda tüm ortamı değiştirir. Bu ikisi en önemli şeyler benim için
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Hocam yeriniz tam olarak nerede hangi mahallede bende esenyurttayım
  • @tunahan1071 hocam kafenin ismini ve adresini yazarmısınız PM'den
  • Türkiyede iş kurmak batmak demektir. Ben şahsen türkiyede ne yaşarım ne de iş kurarım. Gittiğim iyi oldu.
  • insanlar lezzet değil gösteriş peşinde, siz 5tlye temiz bir mekanda ürün satarsınız millet gider aynı ürünü 10tl'ye içinde saçma sapan tablolar çin şeyine benzeyen led dolu mekanlardan alır.
  • Hocam merhaba konunuzu takip ediyorum. Kadıköy'e yolum düştüğünde uğrayacağım. Allah her şeyi gönlünüze göre versin, ileride bu günleri düşünüp gülmek kısmet olsun. En kısa sürede toparlarsınız umarım.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    sen de iyisin hoşsunda Almanya ya gittin tamam ama her yerde yazmaya gerek var mı dur bakalım yeni gittin nereden geldiğini unutma demişler temkinli ol yarının ne getireceği belli olmaz mütevazılıktan zarar gelmez
  • Hocam müsait bir zamanda gelmeyi düşünüyorum gelince bu yorumu gösteririm

• Asla umutsuzluğa kapılma dostum, her dönem insanın canını sıkan şeyler olur elbet evdeki sorunun işine yansır mutsuz olursun, işteki sorunlar eve yansır mutsuz olursun bir döngüye girer, gülmeyi unutma sabret. Kadıköy tarafına geldiğimde mutlaka uğrayacağım, bol kazancın olsun.

• Iste gercek donanimhaber bu.

• İşini iyi yap ve işinin başında dur kardeşim gıda işi yapıyorsun lezzete gelecek insanlar ve esnaflığın çok önemli güler yüz bir merhaba sabır sabır sabır.... İnternet siparişin var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.