Şimdi Ara

GALERİDE/ 280BİN, SARİ SİTEDE 309BİN, BUYRUN İÇERİ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bursada aracı alan varsa fabrikamıza buyursun , kaput rüzgarlığı kalıbını alıp yapalım, hediye kaput rüzgarlığını da takalım GALERİDE/ 280BİN, SARİ SİTEDE 309BİN, BUYRUN İÇERİ. 

• Ya arkadaşım senin şu yaşadığın mutlu ve umutlu kafayı o kadar yaşamak istiyorum ki, ne içip ne yiyip bu tertemiz pürü pak kafaya geliyorsunuz merak ediyorum. Gerçekten bende öyle olmak istiyorum. Umarım olabilirim.

• Cimer'e yazdığınız şikayet metnini paylaşır mısınız?

• Doktoru öğretmeni esnafı berberi alayı bu işe el attı. memlekette herkes alsatçı.

bu kadar bariz olmamıştı. Bu işin sonu çok kötü bendne söylemesi.

• Bütün bayiler yapıyor bunu, yaptıkları şerefsizlik, tek tük de değil, 7-8 tane sıfır km. Civic alıp , galeriden satmaya çalışan vardı...

Daha önce bende açtım bu tür bir başlık...

A L M A Y I N arkadaş...kimse almasın....

Döviz kurları bu seviyeler de kaldıkça , pandemi etkisini azalttikca sıfır km.ler Fiyat düşecek yada yüzde 80 ÖTV diliminden yüzde 50 dilime düşecekler...

Bu kadar basit...o zaman aynı araçlar için 200 binleri konuşuruz ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu comar galerici esnafına para kandıran, sıfırından pahalıya aracı gidip galeriden alanda ne bileyim....

• cormen kullanıcısına yanıt

Maalesef paylasamiyorum, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

nCanim ülkem, maalesef bı ortak noktada bulusamiyoruz, kimi Türkçe kullanıma takar, kimi vW ni eleştirir, kimiySe konu içinde değişik konular açar.

Allah sonumuzu Hayr eylesin.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Öğretmenler sıfır ticari araç sektörüne bile el atmış durumdalar.
    GALERİDE/ 280BİN, SARİ SİTEDE 309BİN, BUYRUN İÇERİ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zZzerk kullanıcısına yanıt

Ben de tam böyle düşünmüştüm. Saygılar. GALERİDE/ 280BİN, SARİ SİTEDE 309BİN, BUYRUN İÇERİ. 

• abi şu arabaya 290 bin kendi fiyatı bile verilmez. allam bu nasıl tipsizliktir. aynısı hatta

• Sıfır araçlarda fiyat konusuna bende anlam veremiyorum

• Rifter varken bunu niye alırsın

• alma kardeş. alma canım. alma cigerim.

benide şikayet edin cimere.

vergisini ödeyen galerici kendi malını istediği fiyata satıyor. bu arkadaşta bunu savunuyor yazın.

bu memleketibn yarısı ruh hastası farkında değil.

• Bence VW almaya niyetlendin diye devlet sana ceza keser. Malum bu aralar VW ile devletin arası pek iyi değil.

• Zihniyet bu işte sizin bir aracı heveslenip parasını verip alamayıp karaborsaya düşmesi değil sizin yazım hatalarınız bu insanlar oy kullandığı sürece bu ülkenin işi zor
  • texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    Caddy olmadan yaşayamıyor musunuz illa sıfır arabamı alıcaksınız lükse ne gerek var arabaya ne gerek var yok yazım hatası yapmışsın bu ayrı yazılır şurda virgül eksik ülkenin bir sürü sorunu var adamda bunu dile getirmiş bir bitin Allah aşkına bu ülkenin en büyük sorunu bence sizin gibilerin zihniyeti.
  • Aracın fiyatını tartışmayacağım da bu arabanın sıfırdan daha yüksek rakama başkası tarafından satılması suç mu ? Satabiliyorsa satar, bizim bilinçlenip bu tarz girişimlere prim vermememiz gerekiyor. Cimer'e suç olmayan bir şeyi şikayet ettin, Cimer'in yerinde olsam cimeri saçma bir sebeple meşgul ettiğiniz için dava açmalarını beklerdim.

• Şikayet etmişsiniz de, bayi memnun-galerici memnun. Galeriden alırsan erken araca binmiş olursun, almazsan bayiden almak için beklersin.Galerici de bu devlete vergi veriyor. Tabiki alış fiyatı üzerine kar koyup satacak. Almayın efendim galericiden. Kimi insanda diyor ki ne bekleyeceğim 10 bin fazla veririm, anında alırım arabayı. 2 ay sonra bayide belki 310 olacak vs vs...

Sonuç olarak başlık açılmış ama bu işler başlıkta içini dökmekle çözülmez.
    İyi bir ekonomi, üreten bir ülke, bilinçli insanlar olursa ülkeninde bireylerinde ekonomisi güçlü olur.Bu konularda mevzu bile olmaz.

• Almayın yüz defa denildi bunlardan araça almak kazıklanmak demek

• Hocam serbest piyasaya kimse karışamaz, karışmamalı.
    Aralıktan beri bayiiye gidiyorum Fiorino için 133den aşağı düşmedi ve araç yok. Şimdi 15bin kapora verin 3aya araç gelecek sonra döviz artmış ise yeni fiyata göre üzerini tamamlarsınız yok ama döviz düşerse 133den görecez dediler.
    Sarı sitede ilanları takip ediyordum buldum kafama göre bi araç kurtuldum bayidende beklemektende, memnunum

Not: bayi 133den aşağı inmiyordu, aracı 2bin kmde 120bine aldım sarı siteden
    Yanıcı alıcı gibi atlamazsanız fiyatlar çoğu araç için iniş çıkışlı sadece sabredip bekleyin haaa bu arada bende bayiden kendim 0 teslim almak isterdim ama malesef araç yok yok diyip durdular gerçek alıcı olduğuma inanmak istemediler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.