Şimdi Ara

Galericiler Durgunluktan Şikayetçiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncellikle yorumumla paylaşayarak haberi alıntıyorum;
    KM düşüren, pert araçları 2 parça boyalı diye satan, komple boyalı aracı 3 parça boya diye satan, 2'ye bölünmüş sanayide birleştirilmiş aracı keyfe keder boyalı diye satan galericiler batacak kadar beter olsunlar. Hak ediyorlar...

Kocaeli Özgür gazetesinden alıntı haber;

quote:

"Otomobilde ikinci el piyasası durdu,

İzmit'te ikinci el otomobillerin satışının yapıldığı Galericiler Sitesi'ndeki işyeri sahipleri, durgunluktan şikayetçiler. Galericiler, genelde yılsonuna doğru hareketlenen ikinci el otomobil piyasasının tamamen durma noktasına geldiğini söylediler. İzmit Galericiler Sitesi Kooperatif Başkanı Temel Şentürk, bayilerin yılsonu başlattığı cazip kampanyalar nedeniyle ikinci el satışların beklentilerinin çok altında olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıllara oranlar her geçen gün durgunlaşan ikinci otomobil piyasasında durgunluk yaşanıyor. İzmit Galericiler Sitesi Kooperatif Başkanı Temel Şentürk bu yıl büyük bir hayal kırıklığı yaşandığını belirterek şunları söyledi: "Bayilerin yıl sonu başlattığı kampanyalar nedeniyle ikinci el satışları beklentilerimizin altında. Euro ve doların yükselmesi ile altın fiyatlarının düşmesi de bunu etkiliyor. Çünkü vatandaş elindeki altını değerini bulmadan bozdurmayı düşünmüyor. Fiyatlar ikinci elde Haziran ve Temmuz aylarında biraz yükselmişti. O aylara oranla fiyatlarda biraz daha düşme yaşanmasına rağmen galericiler sitesi bomboş" dedi. Galericiler Sitesi'nde inanılmaz bir durgunluk yaşandığını söyleyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Otomotiv Ticaret Meclisi üyesi Fahrettin Batı, "Geçtiğimiz yıllarda sıfır otomobil almaya gücü yetmeyen vatandaşlar galericiler sitesine otomobil almaya gelirlerdi. Piyasa bir doygunluğa ulaşınca ikinci el fiyatlarında durgunluk yaşanmaya başlandı. Yılsonuna doğru galericiler sitesinde satışlar iyice düşmeye başladı."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyBlue -- 6 Kasım 2014; 23:34:23 >

• Beter olsunlar
  • Milletin darligindan yararlanıp topladıkları arabalar elerinde patlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

Milletin darligindan yararlanıp topladıkları arabalar elerinde patlamış
    kar marjlarını düşürsünler, pert arabayı hasarsız, 5 parça boyalıyı 1-2 parçası boyalı diye satmasınlar. bak o zaman nasıl durgunlukları azalıyor.
  • Geçen bir haber vardı,doğubank neden bitti diye...al birini vur ötekine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Beter olsunlar
    Etme bulma dünyası
  • batsın hepi gram üzülmem, çoğunluğu adam gibi vergi vermez, her geleni kazıklamaya kalkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

batsın hepi gram üzülmem, çoğunluğu adam gibi vergi vermez, her geleni kazıklamaya kalkar.
    Galericilerin yaptıkları kaçınılmaz sonu hızlandıran bir faktör sadece.
    Teknoloji daha nice sektörü yok edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Galericilerin yaptıkları kaçınılmaz sonu hızlandıran bir faktör sadece.
    Teknoloji daha nice sektörü yok edecek.

Alıntıları Göster
    Adam gibi galerici esnafının müşterisi çok.Çakal çukal tayfası ağlıyor onlardan internet,vs yaygınlaştığı için kerizleyecek adam bulamamaya başladılar o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Öncellikle yorumumla paylaşayarak haberi alıntıyorum;
    KM düşüren, pert araçları 2 parça boyalı diye satan, komple boyalı aracı 3 parça boya diye satan, 2'ye bölünmüş sanayide birleştirilmiş aracı keyfe keder boyalı diye satan galericiler batacak kadar beter olsunlar. Hak ediyorlar...

Kocaeli Özgür gazetesinden alıntı haber;

quote:

"Otomobilde ikinci el piyasası durdu,

İzmit'te ikinci el otomobillerin satışının yapıldığı Galericiler Sitesi'ndeki işyeri sahipleri, durgunluktan şikayetçiler. Galericiler, genelde yılsonuna doğru hareketlenen ikinci el otomobil piyasasının tamamen durma noktasına geldiğini söylediler. İzmit Galericiler Sitesi Kooperatif Başkanı Temel Şentürk, bayilerin yılsonu başlattığı cazip kampanyalar nedeniyle ikinci el satışların beklentilerinin çok altında olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıllara oranlar her geçen gün durgunlaşan ikinci otomobil piyasasında durgunluk yaşanıyor. İzmit Galericiler Sitesi Kooperatif Başkanı Temel Şentürk bu yıl büyük bir hayal kırıklığı yaşandığını belirterek şunları söyledi: "Bayilerin yıl sonu başlattığı kampanyalar nedeniyle ikinci el satışları beklentilerimizin altında. Euro ve doların yükselmesi ile altın fiyatlarının düşmesi de bunu etkiliyor. Çünkü vatandaş elindeki altını değerini bulmadan bozdurmayı düşünmüyor. Fiyatlar ikinci elde Haziran ve Temmuz aylarında biraz yükselmişti. O aylara oranla fiyatlarda biraz daha düşme yaşanmasına rağmen galericiler sitesi bomboş" dedi. Galericiler Sitesi'nde inanılmaz bir durgunluk yaşandığını söyleyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Otomotiv Ticaret Meclisi üyesi Fahrettin Batı, "Geçtiğimiz yıllarda sıfır otomobil almaya gücü yetmeyen vatandaşlar galericiler sitesine otomobil almaya gelirlerdi. Piyasa bir doygunluğa ulaşınca ikinci el fiyatlarında durgunluk yaşanmaya başlandı. Yılsonuna doğru galericiler sitesinde satışlar iyice düşmeye başladı."

keser döner sap döner diye ilerliyordu söz sanırım müstehak birazda geviş getirsinler çok yediler obezif anlamda..

• 2.el satan yerler kurumsallasiyor artik, bu tur yerler bir araci satarken kapi gibi raporlarla ve guvencelerle satiyorlar.. uc bes fazla veriyorsun ama guven var.. bu sokak arasi galericiler neyin kafasini yasiyor anlamiyorum.. ohh ne guzel bul bir tane pert arac 3 parca boyali diye sat.. birde utanmadan km dusur.. bunlarin birer birer yok olusu yakin bence
  • Beter olsunlar öyle galericiler tanıyorum ki hele biri antalya ankara kırşehir ve kayseride bayisi var adam ankarada arabayı alıyor kırşehir kayseri yada antalyaya götürüyor orada 3-5 ay kiralık veriyor millete sonra ankarada satıyor yada kırşehirde alıp ankarada felan kiraya veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

2.el satan yerler kurumsallasiyor artik, bu tur yerler bir araci satarken kapi gibi raporlarla ve guvencelerle satiyorlar.. uc bes fazla veriyorsun ama guven var.. bu sokak arasi galericiler neyin kafasini yasiyor anlamiyorum.. ohh ne guzel bul bir tane pert arac 3 parca boyali diye sat.. birde utanmadan km dusur.. bunlarin birer birer yok olusu yakin bence
    2. elde fahiş fiyatların en önemli aktörü galericiler
    kendi tabirleriyle ekmek yiyecekler zıkkımın kökünü yesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piastre

2. elde fahiş fiyatların en önemli aktörü galericiler
    kendi tabirleriyle ekmek yiyecekler zıkkımın kökünü yesinler

Alıntıları Göster
    Daha beter olsunlar, az milletin canını yakmadı bunlar. Hayatta galericiden araba almam. En iyi ihtimalle km den kazıklar bunlar adamı.
  • İzmitmiş ya bende diyorum nasıl durgun. Geçen bahçelievlerde bir galeriye gittim araç bakmaya adam ayda en az 10 araç satıyorum dedi.
  • 10 gün önce izmitte galericide gördüğüm 96.000tl değerindeki araca dün itibariyle 103.000tl yazmışlar.

Beter olsunlar....
  • Sahte ilan koyup fiyatları manipüle edenler de çoğunlukla galericiler,

Bi kere sordum. Adam bana internette 58 yazdım bak. Sana 54 olur muhabbetine geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Sahte ilan koyup fiyatları manipüle edenler de çoğunlukla galericiler,

Bi kere sordum. Adam bana internette 58 yazdım bak. Sana 54 olur muhabbetine geliyordu.
    yav hala galerici var mı? varsa galericiden araba alan var mı?

kapatın gidin dükkanları. teknoloji var artık.

yahudileri hiç sevmem ama bu araba satış işini global bir yahudi firması alır da araba satıcıları iflas eder inşallah.

AVMler, çakal esnafı nasıl öptüyse araba sektöründekiler de belalarını bu şekilde bulmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

yav hala galerici var mı? varsa galericiden araba alan var mı?

kapatın gidin dükkanları. teknoloji var artık.

yahudileri hiç sevmem ama bu araba satış işini global bir yahudi firması alır da araba satıcıları iflas eder inşallah.

AVMler, çakal esnafı nasıl öptüyse araba sektöründekiler de belalarını bu şekilde bulmalı.

Alıntıları Göster
    daha beter olsunlar

• Galericiler ellerinde bulunan lux fazla yakıt yakan motor hacmi ve emisyonu büyük olan araçları zarar ederek çıkartması ve kendilerine yeni bir vizyon çizmeleri gerekli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.