Şimdi Ara

Galericiler Durgunluktan Şikayetçiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55 bin tl lik polo gti yi gidip 66 bin liradan koyarsan tabi ki satislar duser.Akillanana kadar soylensinler sonra fiyatlar duser.Ki bunlar cakal oldugu icin burunlarindan kil aldirmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakinda bitecek 2 sektor emlakcilik ve galericilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma Mazlumun Ahını
    Çıkar Aheste Aheste
  • 30'a al 40'a satmaya çalış sonra durgun de
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde emlakçılık bitmez bence, çünkü ekonomi iyi giderse varımızı yoğumuzu inşaat sektörüne yatırıyoruz. Olmayan paralarla olmayan evler habire satılıyor, tabi bu durumdan emlakçılar iyi yönde etkileniyor.
    Sonra kriz patlayınca herkes eldekini satmak için emlakçılara koşuyor. Yine emlakçılar kazanıyor.
    Emlakçılık sektörü nüfusu dengeye gelmiş, ekonomisi oturmuş, düzgün yerleşim planı olan bir ülkede ancak durulur. Bence biz hiçbir zaman böyle olamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Yakinda bitecek 2 sektor emlakcilik ve galericilik.

emlakcılık hıc bıtmez
    galerıcılık azalır
    gelerıcılık para aklama yerleridir geneli...
  • Hepsi batsada kurtulsak
  • Halbuki

Düzgünce her malı ederi fiyattan alıp ederi fiyattan satsalar, ne haram lokma yiyecekler ne de insanlar galericilerden soğuyacak...

Kendi kuyularını kazdılar.

İçlerinde gerçekten dürüstçe çalışanların da adını kirlettiler.

Bu ülkede galericiler imajını zor toplar.
  • Oh oh ne güzel. Onlarda durgunluk varsa ikinci el pazarında komple durgunluk vardır. İkinci el fiyatlarına yansır bu.
  • bireysel takılan yüzer gezer al-satçı çakalların yanında galericiler zemzemle yıkanmış kalır
  • Evet galericilerden bende araç almayı tercih etmem ama bu işte sadece galericiler hatalı değil. Zevk için kullanırken dur 5 bin lira fazlaya ilan açayım satmazsa önemli değil denkgelirse ne ala diye düşünen insanlarda piyasayı bu hale getiriyor. E tabi balon fiyatlarlada tıkanma oluyor. Almazsanız düşer bu kadar basit.
  • oto pazarında bir artış var mı geçen haftaya oranla?
  • türkiye deki esnafçılar ben kendimi bildim bileli işlerin durgunluğundan şikeyet eder ama daha bir tane passatsız , Mercedessiz esnaf görmedim.
  • ne bekliyolardı ki sonsuza kadar kazıklayabileceklerini mi?
  • Araba pazarında galericini gelip abi şu kadara bana sat diye pazarlığa başlaması kadar bunaltıcı birşey yok. Eski aracımı satınca çok iyi anladım. Alması da ayrı dert. Aldığın arabanın göstergesinde ikazlar çalışmasa dert, motor bakımı olsa başka dert. En güzeli alınca sonuna kadar kullanmak. Tamirciye dert anlatmak esnafla pazarlık yapmaktan daha az yorucu oluyor.
  • Araba satarken galericilerden çok çekmiştim. O yüzden hiç birine sempati besleyemiyorum ne yazikki.

Pazarlık yapmak istersin, " abi işler kesat zaten ekonomi şöyle böyle " Milletin elinde para yokta ondan alamıyor zaten. Çalışana Allah havadan para yolluyor torpil geçiyor da güzide esnafımız hep mağdur. Araba satmak istersin camdaki ölü sinekten bile fiyat kırmak isterler. Tabi bu söylediklerim oto piyasası için geçerli değil sadece. Milletini kazıklama peşinde koşan esnaflar için. İşini hakkıyla yapanları ayrı tutuyorum tabi..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • En çokta hurda yasası çıkacak diye 90-95 model arası araçları toplayan galericilere gülüyorum.

Yasa çıkmayınca araçlar ellerinde patladı sanırım.
  • bütün çakal esnaf gebersin
  • 3 5 Kuruş para biriktirip araba aldığına sevinen insanları sanayide üzen bütün galericiler beter olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes beddua etmis galericilere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.