Şimdi Ara

Galaxy Tab 3 hiç bir şekilde açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dün elimdeki galaxy tab 3 lite SM-T111NQ 3g tablete odin aracılığıyla update yapıyordum.

Odin FAIL! verdi ve tablet kapandı bir daha hiç bir şekile açılmadı download mod falan hiç biri gelmiyor.

Şarja takıyorum simsiyah ekran hiç bir tepkime yok yalnız usb'den pcye bağlayınca ses geliyor fakat EMEI adında bir sürücüyü yükleyemiyor.

Ne yapmam gerek? Garantisi var yollasam garanti kapsamına girer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chllo -- 25 Ocak 2015; 13:53:43 >

• Cihazınız brick olmuş hocam geçmiş olsun brickten kurtarma yöntemleri vardı sanırsam bi araştırın googledan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    Soft-brick ve hard-brick diye 2 kavram gördüm hangisi acaba? Bir de garantiye yollasam garanti kapsamında yaparlar mı?
    Teşekkürler.
  • Hard brick sanırım hiç tepki vermiyormuş
    Garantiye yollasanız garanti dışı derler çünkü odinle yazılım yüklerken bozulmuş yani siz bozmuşsunuz kullanıcı hatasına girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Hard brick sanırım hiç tepki vermiyormuş
    Garantiye yollasanız garanti dışı derler çünkü odinle yazılım yüklerken bozulmuş yani siz bozmuşsunuz kullanıcı hatasına girer.

Aslında orjinal yazılımını yüklüyordum da bi soralım buraya da cevabını yazarım başka yaşayan arkadaş varsa, teşekkürler.
  • chllo kullanıcısına yanıt
    Hocam durum bu hard brick olduğunda cihazın anakartı değişiyor ve servis buna bi miktar para ister garantiye girmez

• quote:

Hocam durum bu hard brick olduğunda cihazın anakartı değişiyor ve servis buna bi miktar para ister garantiye girmez

Hocam cihazın garanti kapsamında değişimi yapıldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chllo

quote:

Hocam cihazın garanti kapsamında değişimi yapıldı :)

nası becerdiniz garanti kapsamında yaptırmayı merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor nicolas

Hocam teknosa'dan almıştım götürdüm oraya, çalışan bayan açıklamaya sadece "cihaz açılmıyor" yazdı. Sonra cihazı teslim aldım anakartı değişmiş garanti kapsamında :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chllo

quote:

Orijinalden alıntı: victor nicolas

Hocam teknosa'dan almıştım götürdüm oraya, çalışan bayan açıklamaya sadece "cihaz açılmıyor" yazdı. Sonra cihazı teslim aldım anakartı değişmiş garanti kapsamında :D

vay be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teknosadaki bayan şimdi yaktim seni !!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.