Şimdi Ara

Galaxy SIII Mini Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle android konusunda çok fazla tecrübem olmadığını belirterek başlayayım Eşime doğum günü için SIII Mini hediye etmek istiyorum, araştırmalarım ve okuduklarım sayesinde hatırı sayılır seviyede bilgi sahibi oldum sayılır. Fiyat performans olarak gayet başarılı bir telefon olarak görünüyor, ancak ilk elden bilgi almadan içim rahat etmedi. Kullanan arkadaşlar izlenimlerini telefonun + ve - lerini aynı fiyat diliminde alternatif bir cihaz varsa önerilerini yazarlarsa sevinirim. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

• forumun eskisi kadar yardımsever olduğunu görmek beni çok mutlu etti
  • Guncel diyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

Guncel diyelim

teşekkürler, son güncelleme benden gelsin.
  • valla oyun olarak nfs most wanted oynuyorum, grafikleri güzel ve arabaların modellemeleri virajı alış şekilleri 3GS te oynadığım(nfs hot pursuit) gibi belki biraz daha hassas, arabayı kontrol etmek bazen zor olabiliyor özellikle hızınız 200km yi geçince süper oluyor

belki eşiniz yarış oyunlarını pek sevmeyebilir ama takılmadan oynuyorum dersem performansı hakkında aklınızda birşeyler belirir (1.ghz işlemci - 1 ram i var eşinize yeterde artar bence)

daha mesaj yazarken 1 kere bile takılmadı cihaz...daha doğrusu o kadar oyun yükledim sildim takılma yok...
    şarj olayı beni ayar eden nokta telefonu kullanım sıklığına göre 2 gün görüyor....
    arayüzü bana basit güzel geldi hafif modu da var...
    kulaklık performansı çok iyi....

eşiniz cihazı bir de rootlarsa uçar uçar

ÖZET: kadınlar pahalı hediyelerden hoşlanırlar, apple iphone alın....

• gorduğum eksi stock romda otg destegi yok diolar rootla halledilebilir.bide mc3 de kasıyomuş galiba diğer daha yüksek seviye oyunlarda kasmaziken.bide kamera az ışıkta sanki 2 megapiksel çekiyo videolarda öle.ama gündüz full hd mübarek.gece çekiminin kötü olması beyaz dengesini tam ayarlayamamışlar.+larından bahsetmedim diğer yönleri süper yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: writeitright

valla oyun olarak nfs most wanted oynuyorum, grafikleri güzel ve arabaların modellemeleri virajı alış şekilleri 3GS te oynadığım(nfs hot pursuit) gibi belki biraz daha hassas, arabayı kontrol etmek bazen zor olabiliyor özellikle hızınız 200km yi geçince süper oluyor

belki eşiniz yarış oyunlarını pek sevmeyebilir ama takılmadan oynuyorum dersem performansı hakkında aklınızda birşeyler belirir (1.ghz işlemci - 1 ram i var eşinize yeterde artar bence)

daha mesaj yazarken 1 kere bile takılmadı cihaz...daha doğrusu o kadar oyun yükledim sildim takılma yok...
    şarj olayı beni ayar eden nokta telefonu kullanım sıklığına göre 2 gün görüyor....
    arayüzü bana basit güzel geldi hafif modu da var...
    kulaklık performansı çok iyi....

eşiniz cihazı bir de rootlarsa uçar uçar

ÖZET: kadınlar pahalı hediyelerden hoşlanırlar, apple iphone alın....

telefon hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, henüz root yapabilecek bilgiye sahip değil ama zamanla öğrenecektir. Özetle ilgili yorum yapmam gerekirse benim eşim sıradan kadınlardan değildir öyle her kadının beğendiği şeylerden hoşlanmaz

quote:

Orijinalden alıntı: har3

gorduğum eksi stock romda otg destegi yok diolar rootla halledilebilir.bide mc3 de kasıyomuş galiba diğer daha yüksek seviye oyunlarda kasmaziken.bide kamera az ışıkta sanki 2 megapiksel çekiyo videolarda öle.ama gündüz full hd mübarek.gece çekiminin kötü olması beyaz dengesini tam ayarlayamamışlar.+larından bahsetmedim diğer yönleri süper yani.

telefon hakkında verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, bu bahsettiğiniz eksiler kamera haricinde eşim için önemli eksiler değil. Artık telefonu almış olduğum için akşama hediye etmeden önce test etmek kaldı

Özetle artık telefonu aldım, izlenimlerini aktaran arkadaşlara teşekkürler. Konu artık amacına hizmet etmeyeceği için yetkili bir arkadaş arzu ederse kilitleyebilir.

• xperia P alın daha güzel, albenili, daha şık. Hiç değilse S3 mini gibi soluk, cansız, ölü ekranlı değil.
    Uygulama taşıyamama sorunu yok, tıkanma sorunu yok, arkada zırt pırt uygulama açılması sorunu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankemon

xperia P alın daha güzel, albenili, daha şık. Hiç değilse S3 mini gibi soluk, cansız, ölü ekranlı değil.
    Uygulama taşıyamama sorunu yok, tıkanma sorunu yok, arkada zırt pırt uygulama açılması sorunu yok.

bu dediğiniz sorunların hiç biri yok.
  • quote:

quote:

xperia P alın daha güzel, albenili, daha şık. Hiç değilse S3 mini gibi soluk, cansız, ölü ekranlı değil.

Bakmak, görmek, kendi cihazını aşırı taraflı sevmek

Bu kadar diyorum, iyi günler.

Dipçik; birde mesajın bir tarafını görüp diğer tarafını görememek, ben xperia daha albenili, daha şık da dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankemon -- 17 Ocak 2013; 12:33:12 >
  • quote:

quote:

Birde fake olmak.
  • quote:

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler ama sanırım artık telefonu aldım dediğimi okumadınız :) almamış olsaydım bile sanırım tercihim değişmezdi. Kıyasladığımda belirttiğiniz telefonun henüz jelly bean desteklememesi büyük bir eksi, bana göre bataryası bu işlemci için yetersiz, bunun yanısıra kart slotu olmaması bizim için kabul edilemez. Şıklık için aşağıdaki linkteki fotoğraflara bakarak haklı olabilirsiniz diyorum. Teknik özellikleri karşılaştırmak isterseniz aşağıdaki aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalıştığınız için tekrar teşekkür ederim.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5033&idPhone2=4436

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angurvadal -- 17 Ocak 2013; 13:43:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angurvadal

quote:

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler ama sanırım artık telefonu aldım dediğimi okumadınız :) almamış olsaydım bile sanırım tercihim değişmezdi. Kıyasladığımda belirttiğiniz telefonun henüz jelly bean desteklememesi büyük bir eksi, bana göre bataryası bu işlemci için yetersiz, bunun yanısıra kart slotu olmaması bizim için kabul edilemez. Şıklık için aşağıdaki linkteki fotoğraflara bakarak haklı olabilirsiniz diyorum. Teknik özellikleri karşılaştırmak isterseniz aşağıdaki aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalıştığınız için tekrar teşekkür ederim.

Ben size değil ortaya yazdım ayrıca S3 mini bana göre berbet bir tasarıma sahip, size göre iyidir zevk işi.

Oyun öncelikli değilse hafıza artırımına hiç gerek yok,

yok durmadan HD vide çekeceğim ise sorun zaten 500 GB olsa yetmez.

Burası gibi bir çok yeri inceledim ama işte zevk olayı olunca herkes başka görüyor.

Hayırlı olsun herkese aldıgı begendigi ürünler.

• oyunlarda takılmayan eşinizi çok rahat idare edebilecek bir telefon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.