Şimdi Ara

Galaxy S4 tanıtıldı, Apple 'Niçin iPhone' sayfasını yayına verdi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
1
Favori
8.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu firmaları da bir türlü anlamadım. Rakibinize laf atacağınıza daha kaliteli ve iyi telefonlar çıkarın. Burda sözüm nokia apple ve htc ye. Yada uygulama mağazanızi geliştirecek birseyler yapın. Geliştiricileri teşvik edin tüm parayı cebinize koymayın. Bu sefer htc Günel cihaz yaptı ama yine bir yerlerden kisti. Hafıza kartını takamiyorsun. Batarya çıkartmama olayina alıştırdilar. Çoğu kişi Micro SD kart ve çıkarılabilir batarya için samsungu alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: GAMBIT

Hala mı retina ekran diyorlar? Millet artık Full HD kullanıyor biri bunu apple a soylesin bizahmet.Mukemmel pil ömrü mü? Bir de sanki pili apple icad etmiş gibi.Bunu neden yaptıkları çok açık. Teknolojiden anlamayan sadece apple dan anlayan bir kesim var onlar sadece apple a inanıyor. Böyle söyleyerek onlara başka yerlere gitmeyin mesajı geldi o kadar. Şimdi dikkat çeken başka bir husus var: Bu yazılanlardan hiçbiri S4 e karşı söylenebilecek bir şey değil. Çünkü S4 bu konuların hepsinde daha üstün. Bu da S4 ten ne kadar çekindiklerini gösteriyor.

Ha ha Full HD diyor. Sizin gibi insanlar yüzünden zaten teknoloji kağıt üstünde kalıyor, uygulamada ilerlemiyor. Telefonda insanın göz algısının sınırı ortalama 286 PPI. Adamlar Full HD dese de senin gözün onu algılayamayacak. 5"'lik cihaza Full HD koymak ancak pili gereksiz tüketip işlemciyi zorlamaktır. Onun yerine üreticilerden Full HD ekran değil, algılayabileceğin maksimum çözünürlüklü ancak pil ömrü çok daha uzun telefonlar talep edin.

Bu arada gözün algılayacağı piksel yoğunluğu ile ilgili UTAH Üniversitesi'nde yayınlanmış makaleye buradan göz atabilirsiniz:

http://prometheus.med.utah.edu/~bwjones/2010/06/apple-retina-display/

Ona bakılırsa insan en fazla saniyede 24 kare görüyor.Neden herkes 80-90 fps için bi yerlerini yırtıyor. Full hd içinde sanırsam sana göre 720 p ve 108* p arasında pek bi fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

Eskiden samsung apple'a gonderme yapardı.
    Şimdi tam tersi olmaya başladığına göre dengeler değişmiş demektir.

eeee samsung (Ç)alıntı yaparak bütün firmalardan boynuz kulağı gecti oldu anlıyacağın

hadi git dandik windows işletim sistemli telefonunla oyna

yalanmı yazdığım ? anlaşılan sende hırsızdan yanasın
  • 1) Retina Ekran demisler de diger cihazlar 440 civari ppilara cikti zaten, Retina cok avantaj degil artik. Renklerin dogru gosterimini vurgulayabilirlerdi.
    2) iPhone pil omru konusunda geri bir cihaz, sallamislar.
    3) Kalan musteri memmuniyeti vb. gayet de dogru. Yukaridaki 2 maddede sacmalamislar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutuşacak bir şey yok bence. O kadar mükemmel bir telefon olacağını sanmıyorum s4'ün. En azından getirdiği yeniliklere bakarak böyle bir şey söylemek gerçekten çok güç. Bir Nokia Lumia kadar yenilikçi olamadı bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eeee samsung (Ç)alıntı yaparak bütün firmalardan boynuz kulağı gecti oldu anlıyacağın

sende dolandırıcıdan yanasın o zaman....

nokia yıllardır kb kb arttırdı telefon kapsitelerini ve fahiş fiyatlara kakaladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zordion

1) Retina Ekran demisler de diger cihazlar 440 civari ppilara cikti zaten, Retina cok avantaj degil artik. Renklerin dogru gosterimini vurgulayabilirlerdi.
    2) iPhone pil omru konusunda geri bir cihaz, sallamislar.
    3) Kalan musteri memmuniyeti vb. gayet de dogru. Yukaridaki 2 maddede sacmalamislar.

1- Retina ekran nedir biliyor musun? Zira yazdığın cümleden hemen hemen hiç bir şey bilmediğin anlaşılıyor.
    2- Anandtech sallamış, GSMarena sallamış, Techcrunch sallamış, Cnet sallamış ama sen sallamadın...
  • apple 4-5inç boyutunda orantılı ince uzun değil adama akıllı bir tasarım sunamayan bir şirket...ne konuşuyor anlamıyorum..takmış ios a..ios sum varda iosum diyor..birde kazık fiyatıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 17 Mart 2013; 14:31:48 >
  • pil ömrü biraz abartı olmuş ama ekran konusunda iphone gerçekden 1 numara

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sende dolandırıcıdan yanasın o zaman....

nokia yıllardır kb kb arttırdı telefon kapsitelerini ve fahiş fiyatlara kakaladılar

Kusura bakmayın iç içe birkaç alıntı yaptığım için arkaşım sen okumayı bilmiyorsun yoksa ilk okul çocuğumusun bak bakalım yazımda nokai böyledir diye bir laf etmişmiyim ? seninkide ee sende böyle böyle etmiştin tarzı ilk okul çocukluğu savunma artıkşu hırsız firmayı bütün dünya biliyor çalıntılşarını bu kadar fanatik olmayalım parası bizim cebimizden çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

S3`le mesaj yazarken harfler 3 saniye geriden geliyor.Gerçekten harika bir telefon..

Çok ilginç bir şey benim bir kullanıcı olarak neden bundan haberim yok acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Dün Galaxy S3'te oynayamadığım fruit ninja'dan sonra büyük ekran falan yalan. Ki bu oyun artık hemen hemen her akıllı cihazda olan bir oyun. O bile dokunmatik hassasiyetinden yoksundu. Temple Run 2'de frame atlamaları mı dersin yoksa iPhone 5 kıyasla daha yavaş koşan bir oyuncu mu dersin hiçbir zevk alamadım. Real Racing 3'e gelene kadar bu basit oyunlar bile sorunlu. Cihaz optimizasyonuna çözüm bulsunlar ondan sonra konuşuruz. 16 çekirdek koysan da olmuyor arkadaş.

Sizin kafaniz guzel herhalde. Git baska bi s3 le oyna onda boylemi. Bozuk s3 denk gelmis burda neyi nasil elestirecegini sasirmissin

Kullanmasak inanacaz valla

İki oyunuda sorunsuz oynuyorum. Benim telefonum sorunlu sanırım. Saçma saçma yorumlar yapmayın lütfen. Attığınızda tutan olsun.

• Kisacasi sonuna "S" koyacaz sizde pasa pasa alacaksiniz diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

pil ömrü biraz abartı olmuş ama ekran konusunda iphone gerçekden 1 numara

ekranı sharp üretiyor zaten dünyada sharp ekranda 1 numara...
  • "Sonuç olarak, eliniz iPhone'un sağlam ve dayanıklılığını hisseder, cebinize mükemmel uyum sağlar." ekleme yapıyorum ıphone 5 de bukulebılır ekran varmıs kot pantolonun arka cebıe koyup oturunca aktıfleşıyomus ters koyunca eskı halıne erı donuyomus.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Mükemmel pil ömrü haha güzeldi

Apple gibi, ağır, tarz, bi duruşu olan firmanın böyle işlere girişmesini pek iyi karşılamıyorum. Rekabet olucak illa ki ama bu kadar da çocukça olmamamlı bence

+1
    Ancak şöyle bir şey var ki ne zaman bir telefon bakmaya gitsem gerek malzeme kalitesi gerek retina ekranı ile iPhone 5'in üzerine yok maalesef. Yan yana bir çok telefonu alıyorum kurcalıyorum, eldeki hissiyat olsun ekranın canlılığı olsun, reklam yaptıkları kadar var. Pil ömrüne bir şey diyemem ancak kullanılan malzeme gerçekten premium hissi veriyor ve retina gerçekten çok kaliteli bir izlenim sunuyor.

• Ya tamam iPhone iç-dış malzeme kalitesi olarak rakipsiz bir cihaz ama şu "mükemmel batarya" olayı güldürdü beni..Yani bugün hiçbir akıllı telefon zaten 1 günü çıkaramıyor neyin iddiası bu?
    Sen Premium cihazlar üretmeye devam et neme lazım ona dava aç buna laf at, hayret yani
  • Bu S3 e atilan moklari duyunca kullananlar acaba Çinmalı mi almislar diye dusunmeden ededemiyorum. Ya da sirf giciklik olsun diye mok atiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

S3`le mesaj yazarken harfler 3 saniye geriden geliyor.Gerçekten harika bir telefon..

Çok ilginç bir şey benim bir kullanıcı olarak neden bundan haberim yok acaba?

Bilmiyorum belkide biz yanlış birşey yapmışızdır.Telefonda storedan indirilen birkaç uygulama dışında birşey yok rom vs..
  • şimdiye kadar hiç android kullanmamıştım.fakat arkadaşta s3 gördüm.ekranı canlılığı çok hoşuma gitti.s4 full hd ekran,440 küsür ppi değeri.bunlar beni cezbetti.iphone 3gs den bu yana iphone kullandım ama burada macerama son veriyorum.neden iphone 5 aldığımı da anlamıyorum zaten.ekranı o kadar iğrenç geliyor ki.kumanda gibi birşey.s4 gelsin buraya satıp iphone macerama son veriyorum.yemişim stabilliği hep jb yapmadan kullanamıyorum.jb yapınca da safe mode atıp duruyor arada.yok arkadaş bıktım artık apple dan.alüminyum kasa iyiy diyoruz da çizik üstüne çizik.plastik olsun razıyım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.