Şimdi Ara

Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
40.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Orijinalden alıntı: TurkLAND

Dostum harikasın. Galaxy S3 4.2.2 rom yüklediğimden beri seste ciddi anlamda bir azalma olmuştu ve günlerdir bu problemi aşmak için uğraşıyordum sayende bu sorun ortadan kalktı. Telefonu rootlayıp verdiğin dosyayı ilgili dizine kopyaladım sonuç mükemmel. Player Pro müzik player + DSP paketi + Bass Booster ile öyle bir bass vuruyorki anlatamam bizzat deneyin :) Sony MDR-EX50 ve Philips SHE3595PK kulaklıklar ile ses seviyesi %70'den yukarısı dinlenmiyor desem yeridir. Teşekkürler işin rast gitsin.
    Bunlar bendeki ekolayzır ve bass ayarları

Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı

bu görüntü nereden geldi.? o dosyayı yükleyince bu ayarlar mı geliyor? nedir olay?

Hayır benim telefonumdaki ekolayzır ayarı bu şekilde. (Player Pro müzik player + DSP paketi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Note 2 de oluyor mu program

Evet oluyor dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yosunkaya

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

Note 2 de oluyor mu program

Evet oluyor dostum.

Sağolasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu note 2 de yaptım ama 4,1,1 yüklü telefonumda..
    ses ciddi oranda arttı.
    ama ses artırma kısma tuşu kafasına göre çalışmıyor, azaltıyor olarak gösteriyor ama azaltmıyor bazen..

karşı tarafa sesim cızırtılı gidebiliyor. karşı taraf sesimi yankılı duyuyor. Ben karşı tarafın sesini net olarak alamıyorum, tiz geliyor.
    ayrıca hoparlore alınca benim sesim karşı tarafa hiç gitmiyor sessiz otamatik olarak aktif ediyor.

note 2 kullanıcalarına duyrulur.
  • Sadece kulaklık ve hoparlör sesini arttırmak istersek ne yapmamız gerekli?Mikrofon ve ahize sesleriyle oynamak istemiyorum hiç bir şekilde..
  • ben de bu dosyayı yüklediğimden beri müzik sesi ve ahize sesi gayet güzel tertemiz arttı ancak şöyle bi sorun var. konuştuğum kişiler handsfree yi açarak mı konuşuyorsun sesin uzaktan geliyor ya da sanki cam fanusun içinde konuşuyormuşsun gibi geliyor şeklinde şikayetlerde bulundu. Lemans'ın dediği gibi mikrofon sesini nasıl varsayılan ayara alabilirim. yoksa eski dosyaya dönmek zorunda kalacam
  • Bu karsi tarafa sesin kalitesiz gitme sorununu okuyana kadar yuklemeyi dusunuyordum, bir cözümü var mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı

Yeşilcin sitesinde açtığım konuya bir arkadaşımızın aldığı snapshot 'u buraya da eklemek istedim.Yeşilcin üyesi snaykeder dostumuza bu resim ve link için teşekkür ederim.
    Gain config dosyasını yedekten geri yükleyip sadece bu gösterilen yerleri değiştirerek sadece kulaklık sesini arttırmış olursunuz.Buradaki değerleri 60 yaparsanız yeterli gelecektir. Sistemin geri kalan hiçbir ayarı değişmez.

Bu tüm dertlerinize çözüm olacaktır. Note2 ve S3 için kullanılabilir.

Herkese hayırlı bayramlar dilerim.

Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 7 Ağustos 2013; 12:10:47 >

• Ipoddan bile iyi oldu harika bisey ya ip5 kulakliklariyla yuzde 70den yukari cikamiyorum :)

• Ace 2 hangi ses kartini kullaniyor wolfson ise ben de yaparim orta sinif telefonlarda var mi wolfson

• Arkadaşlar dosya inmiyorsa buradan da deneyebilirsiniz.
    http://adf.ly/Ou5yu

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yosunkaya

Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı

Yeşilcin sitesinde açtığım konuya bir arkadaşımızın aldığı snapshot 'u buraya da eklemek istedim.Yeşilcin üyesi snaykeder dostumuza bu resim ve link için teşekkür ederim.
    Gain config dosyasını yedekten geri yükleyip sadece bu gösterilen yerleri değiştirerek sadece kulaklık sesini arttırmış olursunuz.Buradaki değerleri 60 yaparsanız yeterli gelecektir. Sistemin geri kalan hiçbir ayarı değişmez.

Bu tüm dertlerinize çözüm olacaktır. Note2 ve S3 için kullanılabilir.

Herkese hayırlı bayramlar dilerim.

Sevgiler.

Dostum gain config dosyasını yedekten geri yükleyince telefona hiç müdahale etmediğimiz ilk hale mi dönüyor? yani şu copy paste olaylarını yapmadığımız ilk hale?

• bende yaptim ses muthis derecede degisti fakat telefonun ses cikisini yakmasin aklima rakildi sadece

• bu konuyu açan arkadaşa sonsuz teşekkürler. S3 kullanıyorum 4s den sonra müzik zevkim bitmişti bu telefon sayesinde. Muhteşem oldu gerçekten. Ayrıca konuşma seside çok daha berraklaştı. Şüphe içinde olanlara mutlaka tavsiy ederim. Kullanımı arkadaşın dediği kadarda basit sadece rename ve copy paste yani. Tekrardan teşekkürler bu dosya bana bir telefon parasının cebimde kalmasını sağladı.
  • Teşekkürler note 2 de on numara oldu ses şimdi

• Teşekkürler mükemmel oldu
  • Sağolun iyi dilekler için dostlar. Ses olarak S3 ün ve Note 2 nin keyfini çıkarın.
  • arkadaşlar s4 için de aynı dosyadan yapılabilir mi?
  • Keşke rootsuzda olaydı

• takip
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.