Şimdi Ara

Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
40.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s3 te cx300-II ile ses aşırı derecede cızırtılı çıkıyor herkeste böyle mi?
  • Arkadaşlar S3 kullanıyorum ve ses, müzik kalitesinden çok memnunum. Acaba S5 e geçsem ses kalitesi olarak S3 ü arar mıyım. S5 in ses çipi de çok kaliteli mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Arkadaşlar S3 kullanıyorum ve ses, müzik kalitesinden çok memnunum. Acaba S5 e geçsem ses kalitesi olarak S3 ü arar mıyım. S5 in ses çipi de çok kaliteli mi?

Daha iyidir. Tabi inanılmaz bir fark yaşamazsın çünkü dediğin gibi S3'ün de ses kalitesi iyi zaten. Bir aşamayı geçtikten sonra aradaki farkı anlamak için hem kulaklık hem de ses kaynağına büyük paralar harcamak gerekir ki arada fark görebilesin. Bu yüzden asıl iş kulaklıkta bitiyor artık.
  • note 4 İçin tavsiye edebileceğiniz arayüz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_LOVE

note 4 İçin tavsiye edebileceğiniz arayüz var mı

?

• Dostlar note 4 ü denemedim, ayrıca cx300-II ile cızırtılı ise kulaklığınızda yada telefonunuzda bir problem olabilir. Kendi kulaklığı cızırtı yapıyor mu ona bir bakın.

S3 iyi telefondu bana göre, aslına bakarsanız temiz bulsam alırım. Dİğerlerinden eksiği yok, kamera yazılımı ve ses çipi olarak fazlası var diyebilirim

Herkese iyi seneler dilerim şimdiden.

Saygılar.
  • KARDEŞİM ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN MÜKEMMEL BİŞEY PAYLAŞMIŞSIN TEBRİK EDERİM SENİ S3DE MÜKEMMEL SES VERİYOR

• İyi dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim dostlar. Kullanıp, test edip benim gibi memnun kalmanıza çok sevindim.
    Evet aslında S4 de bu yükseltmeden nasibini alan bir telefondu, fakat her modeli değil sadece Exynos çip li olan modeli. Note 4 için arayüz konusunu anlamadım fakat note3 (n9005 modeli- snapdragon çipset olan) için kendi telefonumu modladım.
    Ses yine gayet uçuk , çok ince ayar yaptım bu konuda ama hangi dosyalarla uğraştığımı inanın bulamıyorum.

Emin olsam o dosyayıda buradan paylaşırım.

İyi günlerde dinleyin ve kullanın telefonlarınızı.
    Saygılar, sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yosunkaya -- 27 Ocak 2015; 14:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yosunkaya

İyi dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim dostlar. Kullanıp, test edip benim gibi memnun kalmanıza çok sevindim.
    Evet aslında S4 de bu yükseltmeden nasibini alan bir telefondu, fakat her modeli değil sadece Exynos çip li olan modeli. Note 4 için arayüz konusunu anlamadım fakat note3 (n9005 modeli- snapdragon çipset olan) için kendi telefonumu modladım.
    Ses yine gayet uçuk , çok ince ayar yaptım bu konuda ama hangi dosyalarla uğraştığımı inanın bulamıyorum.

Emin olsam o dosyayıda buradan paylaşırım.

İyi günlerde dinleyin ve kullanın telefonlarınızı.
    Saygılar, sevgiler.

merhaba pek konu ile alakalı olmayabilir ama belki bilgi sahibisinizdir diye sormak istedim.Bende note 3 neo var ve telefon ile konuşurken ki ahize sesi en kısıkta olmasına rağmen bana fazla geliyor ve her zaman değil ama arada sırada çat pat diye ses geliyor bunu kısma şansımız yok mudur?

• Elbette o ses de kısılabiliyor, ama sizin durumunuz daha farklı gibi. Örneğin bizde ses ne kadar açıkcas o derece güçleniyor , sizde kısık haliyle bile güçlüyse önce telefonunuzu yedekleyip bir fabrika ayarına getirin o şekilde düzelip düzelmediğine bakın bence.
    Daha sonra bu dosya ile uğraşırsınız. Yada garantideyse bu durumu servise anlatın , öncelikle kendiniz çözüm bulmayın sadece fabrika ayarlarına sıfırlayın , düzelmiyorsa servise gidin size tavsiyem bu olacak.

Yok garanti dışı ise cihaz fabrika ayardından sonrada düzelmiyorsa, o zaman o dosyayı tekrar bir araştırayım derim sizin için.
  • s3 iyiydi harbiden hala daha var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elbette o ses de kısılabiliyor, ama sizin durumunuz daha farklı gibi. Örneğin bizde ses ne kadar açıkcas o derece güçleniyor , sizde kısık haliyle bile güçlüyse önce telefonunuzu yedekleyip bir fabrika ayarına getirin o şekilde düzelip düzelmediğine bakın bence.
    Daha sonra bu dosya ile uğraşırsınız. Yada garantideyse bu durumu servise anlatın , öncelikle kendiniz çözüm bulmayın sadece fabrika ayarlarına sıfırlayın , düzelmiyorsa servise gidin size tavsiyem bu olacak.

Yok garanti dışı ise cihaz fabrika ayardından sonrada düzelmiyorsa, o zaman o dosyayı tekrar bir araştırayım derim sizin için.

Cok tesekkurler cihaz 2 aylik garantisi var ama kolay bir yolu var ise bosuna servise verip 1 ay beklemek istemiyorum dediginiz gibi fabrika ayarlarini deneyim sonucu size yazarim ilginize tesekkur ederim tekrar

• Rica ederim strong , sonucu paylaşın lütfen olur mu?
  • quote:

Rica ederim strong , sonucu paylaşın lütfen olur mu?

formattan sonra arama sesini kisisellestirme kismina girip net sese aldim ve suan cok sukur bir sorun yok insallah oyle de devam eder gelismelerden haberdar ederim ilginize Teşekkürler

• Sevindim böyle çözülmesine Strong. İyi günlerde kullan.
  • G2 de olur mu acaba?

• Arkadaşlar selam

Samsung S3 telefonumun ekranı kırılmıştı malesef daha sonra orjinal başka bir S3 ten ekran değişimi yapıldı fakat ahize sesi kısık gelmeye başladı.

Telefoncu arkadaş 3 tane anakarta giren kulaklık kısmı denedi malesef yükselmedi belkide artık anakartın bozulacağı tutmuştu 3 senedir hiç bir problem çıkarmamıştı.

Bende cihazı Root ettim modifiyeli ses yükseltme işlemini yaptım gayet iyi fakat ahize sesi yükselmedi

ben de kaynak kodlarını bilmediğimden değiştirmedim son çare olarak kaynak kodlarından ahize sesi değerlerini yükseltmeyi deneyeceğim

olmassa da artık bozuldu kanatine varıp telefonu gittiği yere kadar kullanıp yenisini alacağım

sizden ricam ahize sesi yükseltme kaynak kodları nedir değerleri ne olmalıdır bilen arkadaşlar varsa yardım rica ediyorum.

Galaxy S3 ve müthiş kalitede ses arttırımı

• İndirme linki kırık hocam anlatım linki açılıyor ama. Birisi upload edebilir mi ?

• benya kullanıcısına yanıt
    Üstadım link'e sağ tık yapıp farklı kaydet dermisin ? Bu şekilde olduğunu göreceksin.
  • Ben Onların sitesindende buradanda indirme sitesine giremedim bağlantıyı kaydet dedim olmadı telefondan giriyorum yardımcı olursanı sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.