Şimdi Ara

Galaxy s3 ve galaxy s4un farkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben bir s3 kullanicisiyim s4 cikti simdi 8 cekirdek 13 mp kamera 2gb ram falan var sizce s3ten s4e gecmem biraz sacma olurmu fark varmi okadar simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon da neler yapiyorsun onlari yaz o zaman bir fikir verebilirim.

• s4 ana konusunda ilk sayfada berkans gayet guzel aciklamis

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Telefon da neler yapiyorsun onlari yaz o zaman bir fikir verebilirim.

Oyun oynuyorum film izliyorum fotoğraf cekmeyi cok seviyorum

• Lutfen biraz daha yardimci olurmusunuz

• bence deymez S5 cıkınca değiştirirsin samsung galaxy serisinde tek haneli modellerde devrim nitelikli özellikler çıkarıyor. he ama telefon ihtiyaclarımı karşılamıyor diyorsan o zaman sana kalmış tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

bence deymez S5 cıkınca değiştirirsin samsung galaxy serisinde tek haneli modellerde devrim nitelikli özellikler çıkarıyor. he ama telefon ihtiyaclarımı karşılamıyor diyorsan o zaman sana kalmış tabi.

Isimi goruyor ama s4un elle sayfayi indirme falan cok iyi yinede siz benden daha iyi alnıyorsunuz sizce geciyimmi s4e

• Bende de s3 var. Şu an yaptığımdan daha fazla ne yapabilirim s4 ile düşünüyorum aklıma bir şey gelmiyor. Telefonu çok iyi kullandığım da söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitt907

quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

bence deymez S5 cıkınca değiştirirsin samsung galaxy serisinde tek haneli modellerde devrim nitelikli özellikler çıkarıyor. he ama telefon ihtiyaclarımı karşılamıyor diyorsan o zaman sana kalmış tabi.

Isimi goruyor ama s4un elle sayfayi indirme falan cok iyi yinede siz benden daha iyi alnıyorsunuz sizce geciyimmi s4e

gözle sayfayı aşağı yukarı ındırme S3'e de gelicek kardeş :) senın kastettıgın ozellıkler cokta dişe dokunur şeyler degıl. S5 bekle derim bence. telefon ışini goruyor sonucta.
  • sen xperia z ye geçeyim mi diye konu açmamış mıydın? s4 alsan bu sefer de sony honami çıktı dersin. her çıkan yeni telefonu almak isteyen liseliler gibi yazmışsın. s3 neyine yetmiyor arkadaş.
  • Hadi S2 den gecilirde, S3'ten de s4 e mi geçilirmiş arkadaş yaa??

• Beyler ama ben simdi s4 alirsam 2 yila yakin kullsnicsm seneye falanda telefon alamam ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitt907

Beyler ama ben simdi s4 alirsam 2 yila yakin kullsnicsm seneye falanda telefon alamam ondan.

bu telefonu kullanın seneye yeni telefon almayın ne olacakki yani bunu kullanmanızı engelleyen bişey mi var?

• Nefis istiyor...yapacak bir şey yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.