Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koydum kutusuna saklayacağım telefonu :)) sorununuzu görmüştüm ama hiçbir fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • invisibleman İ kullanıcısına yanıt
    Engelleme varsa telefonunuzda bubdanbundan dolayı olabilir. Hattınızda bit sorun veya kısıtlama olabilir. Herhangi bir 3 . parti uygulama kullanıyorsanız bundan kaynaklı olabilir.

S3 miadını doldurdu baba kalırsa. Ben S3'ten sonra 3 telefon değiştirdim. Çoğunluk da başka cihazlara geçti. Geliştiriciler bile cihazla ilgilenmez oldu, desteği azalttı. Haliyle forumdaki bu konu da durmuş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için teşekkürler. Yazılım orjinal,engellemede yapmadım. Dediğiniz gibi miadını doldurdu artık

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Bende çocuklara vericem oynasınlar telefonla

• S3 kullanlar hala kaldı mı? Taş devrinden kalma bir telefon...

• s3 neo ile ilgili düşünceleriniz nedir
  • ben hâlâ kullanıyorum.

• Hala kullanıyorum note 4 modifiye li olarak canavar mübarek :)

• CM 13 Android 6 yazılımı ile hala kalp çarpıntısı yapıyor bende. Yaklaşık 3 hafta önce kırılmış olan ekran camını 260 liraya Üsküdar'da değiştirdim. Kamerası hoşuma gidiyor, eğer tamir ettirmeyip 800-900 liralık bir telefon alsaydım aynı kamera performansını yakalayamazdım buna adım gibi eminim. Bataryası biraz üzüyor ama ne yapalım 800 mb ram ile hala tatmin ediyor beni
  • erbasgoktug kullanıcısına yanıt
    Ben de cm 13 kurdum ve gerçekten çok iyi çalışıyor ama tabi depolama birimi bayağı bir yavaş kalıyor. Parlaklık zayıf geliyor S5 ve S6'dan sonra. Ama alet parasını çoktan çıkardı ve hala da kullanılabilir durumda

• :) bu ay yeni telefon geliyor bunu da saklariz artik

• 2012 yilinda telefon almaya niyetim vardi, teknoloji marketlerden birinde s3'u elime alip hayran hayran bakmistim... Şimdi s3'ler artik bir bir emekliye ayriliyor. Yillar gecmis...

• ACİL YARDIMCI OLACAK BİRİ LAZIM TELEFONUN ORJİNAL ROM VAR İMEİ KLONLANMADI AMA YOK OLDU 0039 OLDU İMEİ NASIL HALLEDERİM ACİL YARIM ÖGRENCİYİM TELEFONUN KALMADI
  • rintintin95 R kullanıcısına yanıt
    Orijinal imei olduğuna emin misiniz? Durup dururken imei değişmesi olacak şey değil. Bir işlem yaptınız mı? Sert düşüş vs oldu mu? İmei gitti acil yardım demekle sizin sorununuzu çözmemizi beklemeyin. İllaki bir sebebi vardır. Stok romu kurup deneyin, belli ki bir sorun var.

• ORJİNAL ROM KURDUM STOCK ROM KURDUM CYOGEN KURDUM AYN İMEİ DEĞİŞTİREMEDİM ARKADA KAPAKTAKİ İMEİ KAYITLI S3 ADINA AMA 0049 OLDU İMEİ
  • rintintin95 R kullanıcısına yanıt
    Efs uçmuş muhtemelen. Ya sert darbe aldı, bellekler temassızlık yaptı ki pek olacak şey değil bana kalırsa. Ya da bir şekilde yazılıma müdahale var. Olmadı servise verin veya aynı imei numarasını attırın kısa süre sonra değiştirmeyi düşünüyorsanız. Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum orijinal cihazda.

• Arkadaslar suan icin guzel custom rom varmi bayadir konu dışındaydım yenilerden haberim yok

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Cm 13 nightly kurabilirsiniz. Hızlı ve güzel. Ekstra hiç bir şey yok ama düzgün çalışıyor.

• Arkadaşlar 4.3 Belasında kurtuldum 4.1.2 de telefona adeta can geldi. 4.1.2 ye dönünce imei 00049 oldu şebeke gelmiyordu.
    Google s3 imei 00049 yazdım. Google'da ilk çıkan yere girdim modem dosyasını kurdum şuan şebeke sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Cm 13 nightly kurabilirsiniz. Hızlı ve güzel. Ekstra hiç bir şey yok ama düzgün çalışıyor.

Bi deniyem bakalım neler yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.