Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Operatör sürümlerini flashlamayın telefonunuza. Hem bloatware doludur, hem de ayarları o operatöre göre optimize edilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ST4NBLu3

Operatör sürümlerini flashlamayın telefonunuza. Hem bloatware doludur, hem de ayarları o operatöre göre optimize edilmiştir.

Zaten root yapacağım. Bloatware leri silsem daha iyi bir sistem elde edemez miyim?
  • Samsung Galaxy S3 i9300 İçin Android 5.1 Lollipop bu romu kurmaya değer mi?

http://wccftech.com/update-galaxy-s3-i9300-to-android-5-1-cm-12-1/

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/5-1-x-cyanogenmod-12-1-t3066864

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 30 Mayıs 2015; 12:08:44 >

• Kurdum degmez .. kamerayı beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 6 Haziran 2015; 5:22:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yılların s3 kullanıcısıyım artık güncellemede gelmiyor telefonda çokyyavaşladı şuan s3 un resmi Hollanda sürümünü kullanıyorum ve artık bi güncelleme almayacağız bende telefona ilk defa başka bi rom yukleyecem sitede bi sürü benzeri konu olduğunu biliyorum ama gereksinimlerim doğrultusunda önerilerinize ihtiyacım var. Şarjı ve ram i çokssömürmeyeen hızlı ve stabil bi rom hangisi acaba? Ayrıca çok karışık olmayan hızlı bi rom hangisini yuklemeliyim acaba? Room yüklerken root yapmalımıyım yapsam daha mı iyi olur? Şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

Arkadaşlar yılların s3 kullanıcısıyım artık güncellemede gelmiyor telefonda çokyyavaşladı şuan s3 un resmi Hollanda sürümünü kullanıyorum ve artık bi güncelleme almayacağız bende telefona ilk defa başka bi rom yukleyecem sitede bi sürü benzeri konu olduğunu biliyorum ama gereksinimlerim doğrultusunda önerilerinize ihtiyacım var. Şarjı ve ram i çokssömürmeyeen hızlı ve stabil bi rom hangisi acaba? Ayrıca çok karışık olmayan hızlı bi rom hangisini yuklemeliyim acaba? Room yüklerken root yapmalımıyım yapsam daha mı iyi olur? Şimdiden teşekkür ederim

Dün GALAXY S3 I9300 BLEKOTA Note 4 Super Lite V4.6 ANDROİD 4.4.4 romunu kurdum akşam evde de beoffla kernel flashladım. Kasma yok batarya 2 yıllık ama hala 3 saate yakın kullanabiliyorum. Beofla kernelin ayar uygulaması var. İster batarya dostu isterseniz overclock yapıp performans canavarı bir teliniz oluyor.

• arkadaşlar bana 4.4 rom önerebilir misiniz s3 için? blekota note 4 harici bir rom olursa sevinirim. çünkü bu rom çok ısınma yaptı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

arkadaşlar bana 4.4 rom önerebilir misiniz s3 için? blekota note 4 harici bir rom olursa sevinirim. çünkü bu rom çok ısınma yaptı bende

qs kitkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a.
    dışardan gelme 2.el s3 gt-i9300 cihazımı rootladım ne faydası olur bilmem

aynı marka model cihazın birde hurdasını türkiyeden arkadaşımdan aldım imeisi için kontrol ettim imei temiz
    bana mesaj geldi imeiden dolayı kapanacak
    eski bir telefoncu be bilgisayar teknil servisinden anladığımdan biraz beceri sağlayabilirim
    tek isteğim gerekli yazılımlar ve yükleme bilgileri
    bu konuda işin ustalarından yardım istiyorum
    bu arada samsung orj firmware lerinide buldum ama çeşit çeşit cihazım güzel olsun istiyorum sorun çıkarmasın. en iyi programı yükleyip en iyi işi çıkarmak istiyorum
    saygılar teşekkürler
  • omerbicak O kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada yazıyor. Sahte IMEI tavsiye etmiyorum, sahte IMEI'li cihazlara bu konu altında yardım edilmeyecek. Hiç riske girmeyin, resmi yollardan kayıt yaptırın. Sahte IMEI ile ne olacağı belli değil.
  • sahte imei değilki
    bozulmuş bir diğer telefonun imeisi
    birde duydumki box olmadan olmazmış doğruysa zaten bişi yapamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerbicak

sahte imei değilki
    bozulmuş bir diğer telefonun imeisi
    birde duydumki box olmadan olmazmış doğruysa zaten bişi yapamam

Cihaz farklı bir cihazın IMEI'sine sahipse sahte IMEI'li cihaz olarak adlandırılıyor genelde.

Evet, box olmadan yapamazsınız.

• Arkadaşlar Accuweather widgetinde saatin yaninda 12:51 yazan yerin yanında alarm gibi işaret var bu nedir? Nasıl kaldirabiliriz? Rom orjinal Türkiye romu.Daha öncede farkli S3 kulandim o telefonunda romu orjinal Türkiye romuydu fakat widgette bu isaret yoktu yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 15 Ağustos 2015; 13:01:54 >
  • burc ugur kullanıcısına yanıt
    yaz saati olduğunu gösteriyor. saati otomatik ayarlamayı kapatıp kendiniz elinizle ayarlarsanız gider.
  • Usta mesajin icin tesekkur ederim ama ayarlar diger telefonla ayni onda yok bu isaret ama bu telefonda var ve dedigini yapmama ragmen yine gitmedi video anlatim yapar misin? Farkli romda denedim şu lanet sey gitmedi widgette sorun yok bence oyle olsa orjinal rom kurdum gitmesi lazimdi dedigin gibi ayarla igili bir sey ama cozemedim.

Edit: sorun çözüldü accuweather ayarlarindan baska sehir secince gidiyor üstteki uyenin dediği gibi yaz saati uygulamasi oldugu icin turkiye sehirlerinde boyle cikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 16 Ağustos 2015; 22:18:19 >
  • S3 kullanan arkadaşlar bütün bildirimleriniz sorunsuz geliyor mu acaba facebook twitter instgram vsvs?

• Arkadaşlar geçen gün telefonuma yeni yayınlanan cyanogenmod 11 stabil sürümünü flashladım. Fakat şimdi yeniden orjinal firmware'a dönmek istiyorum. 4.4.4 den 4.3'e downgrade etmek mümkün müdür? Odin le flashlamada bir sorun yaşarmıyım? Bu arada hangi versiyonu yüklemem gerekir. Türkiye romumu yoksa yeni zeland romunu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsbllky -- 10 Eylül 2015; 12:14:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akulata

Arkadaşlar geçen gün telefonuma yeni yayınlanan cyanogenmod 11 stabil sürümünü flashladım. Fakat şimdi yeniden orjinal firmware'a dönmek istiyorum. 4.4.4 den 4.3'e downgrade etmek mümkün müdür? Odin le flashlamada bir sorun yaşarmıyım? Bu arada hangi versiyonu yüklemem gerekir. Türkiye romumu yoksa yeni zeland romunu mu?

Hiçbir sıkıntı çıkmaz. Odin ile stock FW'yi yükledikten sonra cihazı recovery moduna alıp wipe data yapmayı unutmayın.

Aşağıdaki FW'yi öneririrm;

http://www.sammobile.com/firmwares/download/39706/I9300XXUGNK1_I9300OXEGNJ1_SER/

• 2 yıldır s3 kullanıyorum, son 7 aydır inanılmaz yavaslama soz konusu, kies ile formatladım yine çare olmadı, telefon bombos kamera tusuna basıyorum 4 sanıye sonra gelıyor, sizce ne yapmalıyım, acil yardım
  • S3 için görüntülü konuşması olan bi rom tavsiye edermisiniz?

• 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.