Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.093
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tavsiyen üzere Omega V23 Yükledim. Nedense En çok Bu Omegayı Seviyorum. Gayet Güzel Swype De üzerinde Kurulu Geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmenize sevindim. Ben 4.0.4 Omega v9'dan beri wipe yapmadığım için biraz ağırlaşma vs. oluyor ama dert değil hemen toparlıyor kendini :)
  • root ve rom yaptıgımızda androidin bu ay içersinde son sürümü cıkacak s3 diyorlar. bunları yaptıgımızda andoridin son sürümüne gecmemiz icin silmemiz mi lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defro

root ve rom yaptıgımızda androidin bu ay içersinde son sürümü cıkacak s3 diyorlar. bunları yaptıgımızda andoridin son sürümüne gecmemiz icin silmemiz mi lazım?

Bir sorun olmaz. Zaten her çıkan sürümü temiz bir şekilde kurmanızı öneriyoruz. Eğer temiz bir kurulum yaparsanız ve sayacı sıfırlarsanız(isteğe bağlıdır) bir sorun olmaz. Ayrıca her rom garantiyi bozmaz.
  • arkadaşlar galaxy s3 ün spotunu acaba kiesten güncelleyebiliyor muyuz
  • Ben şu kamera modunu yükledim. 1.45 versiyonu çıkmış sanırım. Telefon açılırken android sürümü yükseltiliyor filan dedi. Telefonu açtım kamera uygulamasına girdim. En ufak bir değişiklik yok. En azından 60fps seçeneği olmasını bekliyordum. Acaba ben mi yanlış yükledim?

Eski ve yeni videolara baktım. Bitrate değerleri hemen hemen aynı. Bir iyileşme görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 14 Eylül 2012; 0:59:40 >
  • I9300XXDLI5 yükledim... bakalım nasıl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

I9300XXDLI5 yükledim... bakalım nasıl...

nasıl olduğunu yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Ben şu kamera modunu yükledim. 1.45 versiyonu çıkmış sanırım. Telefon açılırken android sürümü yükseltiliyor filan dedi. Telefonu açtım kamera uygulamasına girdim. En ufak bir değişiklik yok. En azından 60fps seçeneği olmasını bekliyordum. Acaba ben mi yanlış yükledim?

Eski ve yeni videolara baktım. Bitrate değerleri hemen hemen aynı. Bir iyileşme görünmüyor.

ayarlarda değişiklik yok. Bir iki tuş farklı atanmış o kadar. Ancak kalite olarak ciddi fark var...(Videoda)
  • yaw ne güzel konu açmışsınıozda bu site içerisinde ben göremedim s2 içinde böyle bir başlık varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Ben şu kamera modunu yükledim. 1.45 versiyonu çıkmış sanırım. Telefon açılırken android sürümü yükseltiliyor filan dedi. Telefonu açtım kamera uygulamasına girdim. En ufak bir değişiklik yok. En azından 60fps seçeneği olmasını bekliyordum. Acaba ben mi yanlış yükledim?

ayarlarda değişiklik yok. Bir iki tuş farklı atanmış o kadar. Ancak kalite olarak ciddi fark var...(Videoda)

Stok rom la bu kamera uygulamasının çalışması için samsungcamera.apk ve samsungcamera.odex dosyalarının başka bir yere taşınması ve yeni kamera uygulamasının aynı yere kopyalanması gerekiyor. samsungcamera.odex dosyasını taşımayınca telefon 30mbs video çekimi yapmıyor. Bizzat kendim denedim.

Samsungcamera.odex olayını kamera modu uygulamasını anlattığınız yere eklerseniz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

yaw ne güzel konu açmışsınıozda bu site içerisinde ben göremedim s2 içinde böyle bir başlık varmı

Sadece romlar ve bazı yazılımlar dışında S2 için de kullanılabilir. S2 için de güncel stok romları ve custom romları ekleyebilirim aslında Berkcan'la konuşurum bi ara halledebiliriz. Hem konu daha güncel ve bilgi açısından daha zengin olur
  • quote:

quote:

quote:

Stok romla bu kamera uygulamasının çalışması için samsungcamera.apk ve samsungcamera.odex dosyalarının başka bir yere taşınması ve yeni kamera uygulamasının aynı yere kopyalanması gerekiyor. samsungcamera.odex dosyasını taşımayınca telefon 30mbs video çekimi yapmıyor. Bizzat kendim denedim.

Samsungcamera.odex olayını kamera modu uygulamasını anlattığınız yere eklerseniz iyi olur.

Zaten bu yüzden anlatımımda da belirttim. Deodexed bir rom kullanmanız lazım. Yoksa iş uzuyor. SamsungCamera.apk'yı değiştirmek normalde(custom romlarda) yeterli oluyor. Ancak stok romda SamsungCamera.odex'i de yükelemk gerekiyor. Çünkü stok romlar Odexed'tir. Dolayısıyla Odexed için uygun olan SamsungCamera.odex'i de kurmak(kopyalamak) gerekiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Stok romla bu kamera uygulamasının çalışması için samsungcamera.apk ve samsungcamera.odex dosyalarının başka bir yere taşınması ve yeni kamera uygulamasının aynı yere kopyalanması gerekiyor. samsungcamera.odex dosyasını taşımayınca telefon 30mbs video çekimi yapmıyor. Bizzat kendim denedim.

Zaten bu yüzden anlatımımda da belirttim. Deodexed bir rom kullanmanız lazım. Yoksa iş uzuyor. SamsungCamera.apk'yı değiştirmek normalde(custom romlarda) yeterli oluyor. Ancak stok romda SamsungCamera.odex'i de yükelemk gerekiyor. Çünkü stok romlar Odexed'tir. Dolayısıyla Odexed için uygun olan SamsungCamera.odex'i de kurmak(kopyalamak) gerekiyor.

Doğru. Burda SamsungCamera.odex in yerini değiştirmek yada silmek yetiyor. Yeniden başka bir SamsungCamera.odex dosyasını kopyalamaya ihtiyaç yok.

• Çok da aşırı bir değişiklik yok sanki.. belki ben tam inceleyemedim.. arkadaşların ekran akıyor demekle ne demek istediklerini anladım, gerçekten çok daha akıcı geçişler! daha hızlı, tabi eğer ben bir öncekini yüklediklerimle yavaşlattıysam ve bu şimdi düzeldiyse onu bilemem ama benim için hızlandı. pil için bir şey diyemeyeceğim. daha o kadar vakit geçmedi. programların çoğunu yükledim ve daha öncekinde karşılaştığım hatalar bile henüz karşıma çıkmadı..
    şimdilik tek farkettiğim hoparlör!! ses kalitesi düşmüş hoparlörde.. bunu çalan zilde bile anlıyorum... umarım son sürümde düzeltilir bu..
    led renklerinde farklılıklar var. çoğu menü görünümü değişmiş. ama ufak ama farkedilebilir değişiklikler.
    ben memnunum kesinlikle. bendeki sorunlar çözüldü ve hızlandı telefon...
  • Omega V24 yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman0991 -- 14 Eylül 2012; 19:41:04 >
  • Firarist hocam klonlu s 3 vardı yurt dışı 4.1.1 ingiltere yükledim. Arama yapınca '' Ağda kayıtlı değil'' uyarı geldi ve hat çekimi yok.4.0.4 e döndük yeniden klonlandı . ama bu seferde cihaz kapatılınca yeniden başlatmış gibi tekrar açılıyor. Ne yapabilirim. Saygılar....
  • Ya s3 zaten güzel bir cihaz değil mi? Siz telefonun neresini beğenmiyorsunuz ki bu kadar rom falan uğraşıyorsunuz. Benim daha önce kullandığım cihazdaki problemler yüzünden insanlar o problemleri ortadan kaldırmak adına bir çok rom yapmışlardı. Yani bu soruyu sormamdaki amaç şu: Telefonun beğenilmeyecek birşeyi mi var da ben bilmiyorum. Mesela düşük ışık problemine bir çözüm var mı? Bu romlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. mesajın sonunda bahsettiğin Stweaks muhabbetini anlamadım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Ya s3 zaten güzel bir cihaz değil mi? Siz telefonun neresini beğenmiyorsunuz ki bu kadar rom falan uğraşıyorsunuz. Benim daha önce kullandığım cihazdaki problemler yüzünden insanlar o problemleri ortadan kaldırmak adına bir çok rom yapmışlardı. Yani bu soruyu sormamdaki amaç şu: Telefonun beğenilmeyecek birşeyi mi var da ben bilmiyorum. Mesela düşük ışık problemine bir çözüm var mı? Bu romlarda?

rom arayışı cihazın iyi yada kötü olması ile ilgili değildir

cihazı maximum düzeyde kullanmayı istemekle ilgilidir

rom güncellemeleri cihazın donanımından daha fazla yararlanmamızı sağlıyor

hele 4.0.4 den 4.1.1 e geçiş neredeyse devrim niteliğinde

bunu nexusta yaşadık

4.1.1 e geçtikten sonra sanki bambaşka bir cihaz sahibi olduk

androidin hantallığından kurtulmuş olduk

emin olun 4.1.1 li nexus 4.0.4 lü s3 den kat be kat daha akıcı çalışmakta

ben inanıyorumki s3 ün final 4.1.1 sürüm yazılımı çıktığında piyasadaki en hızlı cihaz olacak

ve şu anda yaşanılan takılmalar lagler hiçbiri olmayacak

tabi bu durumu custom romlar ile de elde edebiliyoruz

ama hiçbir custom rom mükemmel değildir

mutlaka bişeyler verirken başka şeyleri alıyordur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.