Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FFAKO

Cihaz üstünden güncelleme yapamıyorum.Bana hala 4.2.2 gelmemiş I9300XXELLA ana bant sürümüm

kimseye gitmediki 4.2.2 :) En guncel stok rom 4.1.2 su anda.sizinti 4.2.2 icin odinle kurulum yapmaniz gerek.Odin i nasil kullacaginiz ilk sayfada yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

sizinti surumde arkaplanda real racing 3 acii kalmiyor beyler. Yarisirken mesaj geldi pencere cikti karsima mesaj yazdim gonderdim oyun bastan acildi. Oyundan cikiyorum 1 sn sonra donsem bile bastan aciliyor menu geliyor???

Samsung maalesef zram yönetimini ayarlayamamış sızıntı sürümde.Umudumuz resmi sürümde ayarlanması yoksa xposed a bağımlıyız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

sizinti surumde arkaplanda real racing 3 acii kalmiyor beyler. Yarisirken mesaj geldi pencere cikti karsima mesaj yazdim gonderdim oyun bastan acildi. Oyundan cikiyorum 1 sn sonra donsem bile bastan aciliyor menu geliyor???

Samsung maalesef zram yönetimini ayarlayamamış sızıntı sürümde.Umudumuz resmi sürümde ayarlanması yoksa xposed a bağımlıyız.

Hee bu zram ile alakali olan sorun. Ben onu anlamamistim. Baya onemli birseymis. Bazi oyunlarda geri donuyordu oyun kaldigi yere. Teşekkürler cevap için.
    Resmi surumle ilgili bir gelisme var mi peki ne zaman gelecegi konusunda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 26 Mayıs 2013; 23:26:10 >
  • @bozisik Rica ederim.Birkaç hafta içinde gelmesini bekliyoruz.

• Bende sırf bu ram olayı yüzünden yeni sürüm bekliyorum Başka bir beklentim yok.
  • Light force romunu kullamıyordum siyah kernelle birlikte ama inanılmaz hatalar veriyor kendi kendine resetler atıyor kamera çekimlerinde donmalar falan oluyordu. Forumdan takip ettiğim kadarıyla stabilitesi çok iyi birçok rom var. Ben de Wanamlite 6.6 yı denemeye karar verdim. Sorum şu ki XDA sitesinde romu kurarken wipe yapmadan kurun diyor. Bense wipe yapıp önceki romdan kalma her şeyin temizlenmesini istiyorum. Wipe yapmamın bir sakıncası olur mu sizce, yoksa sadece wipe yapmadan da kurabilirsiniz gibi mi söylemek istemişler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks6141

Light force romunu kullamıyordum siyah kernelle birlikte ama inanılmaz hatalar veriyor kendi kendine resetler atıyor kamera çekimlerinde donmalar falan oluyordu. Forumdan takip ettiğim kadarıyla stabilitesi çok iyi birçok rom var. Ben de Wanamlite 6.6 yı denemeye karar verdim. Sorum şu ki XDA sitesinde romu kurarken wipe yapmadan kurun diyor. Bense wipe yapıp önceki romdan kalma her şeyin temizlenmesini istiyorum. Wipe yapmamın bir sakıncası olur mu sizce, yoksa sadece wipe yapmadan da kurabilirsiniz gibi mi söylemek istemişler!

No wipe diyor wipe yapmadan kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Light force romunu kullamıyordum siyah kernelle birlikte ama inanılmaz hatalar veriyor kendi kendine resetler atıyor kamera çekimlerinde donmalar falan oluyordu. Forumdan takip ettiğim kadarıyla stabilitesi çok iyi birçok rom var. Ben de Wanamlite 6.6 yı denemeye karar verdim. Sorum şu ki XDA sitesinde romu kurarken wipe yapmadan kurun diyor. Bense wipe yapıp önceki romdan kalma her şeyin temizlenmesini istiyorum. Wipe yapmamın bir sakıncası olur mu sizce, yoksa sadece wipe yapmadan da kurabilirsiniz gibi mi söylemek istemişler!

evet okudum onu ben de Berat no wipe diyor. Peki önceki romdan kalma kalıntıları nasıl kaldırabilirim.tek tek mi el ile silsem ya da wipe data format dışındaki diğer wipeleri de yapmamalıyım sence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

evet okudum onu ben de Berat no wipe diyor. Peki önceki romdan kalma kalıntıları nasıl kaldırabilirim.tek tek mi el ile silsem ya da wipe data format dışındaki diğer wipeleri de yapmamalıyım sence

Bence Wipe yapmadan kurun.Bir sorun olursa, wipe yapar kurarsiniz.

• Samsung Galaxy s3 Türkiye için yeni yazilim yayinladi buyrun burdan indirin odin ile yukleme yapabilirsiniz. .

Model: GT-I9300
    Country: Turkey
    Version: Android 4.1.2
    Changelist: 1160235
    Build date: Tue, 23 Apr 2013 08:46:02 +0000
    Product Code: TUR
    PDA: I9300XXEMD3
    CSC: I9300OJVEMC1
    MODEM: I9300XXEMA5

http://www.hotfile.com/dl/224680328/20e1e19/I9300XXEMD3_I9300OJVEMC1_TUR.zip.html

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Samsung Galaxy s3 Türkiye için yeni yazilim yayinladi buyrun burdan indirin odin ile yukleme yapabilirsiniz. .

http://www.hotfile.com/dl/224680328/20e1e19/I9300XXEMD3_I9300OJVEMC1_TUR.zip.html

Çok da önemli değilmiş. Bari mc3 veya MC2 romu olsaydı. Neyse bu da bir gelişme.

• Wanamlite kullanan arkadaşlardan veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bir yardım isteyecektim. Wanamlite 6.6 kurdum adam kernelle birlikte. Daha önce siyah kernel kullanıyordum ve ince ayar yapmamıza müsade ediyordu birçok yerinde. Adam kernelde yok sanırım bu durum. Bir de batarya ömrü için profiller de vardı siyah kernelde. Aynı şekilde adam kernelde de var mıdır kullanan var mı? Wanamlite rom siyah kernelle uyumlu ise ve öneririseniz siyah kernel de kullanabilirim ya da ince ayar yapmaya izin verecek başka bir kernel de olabilir. Wanam ileen iyi ikili hangisi oluyor kullanıcı yorumlarını bekliyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Samsung Galaxy s3 Türkiye için yeni yazilim yayinladi buyrun burdan indirin odin ile yukleme yapabilirsiniz. .

Çok da önemli değilmiş. Bari mc3 veya MC2 romu olsaydı. Neyse bu da bir gelişme.

xda da ilk mesaja koyduklarına göre hepsinden yeni akşama denemeyi düşünüyorum bir ama mc2 den farkı olduğunu sanmam

• ilk md3 romu bize çıkmış hayırlı olsun,samsung bizi önemsiyor.
  • Dün Berat249 ile bana bir adet rom yükledik ama beğenemedim üst bilgi çubuğu iğrenç bir renk ya iticiliğinden dolayı sileceğim ama ne yüklesem bilemedim. Üst bilgi çubuğu düzgün bir renk olan Türkçe olan ve iyi pil performans sağlayan rom nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Dün Berat249 ile bana bir adet rom yükledik ama beğenemedim üst bilgi çubuğu iğrenç bir renk ya iticiliğinden dolayı sileceğim ama ne yüklesem bilemedim. Üst bilgi çubuğu düzgün bir renk olan Türkçe olan ve iyi pil performans sağlayan rom nedir sizce?

XDA'daki modlarla o renk değiştirilebilir. Ben yine Omega v43.3 tavsiye edeceğim.

Bi dakika ya MD3 mü? Ben CSC'i mc1 görüp yorum yapmıştım. pardon, çok pardon. Ilk sayfaya eklerim.

• Arkadaslar 4.2.2 de yedek alsam. Su yeni cikan md3 e gecsem yedek calisir mi?
    Hic yedek almadim daha ondan soruyorum. Nasil alindigina netten bakacagim.
    4.2.2 deki ram sıkıntısı bezdirdi beni 2sn durmuyor oyun arkaplanda.
  • quote:

quote:

Dün Berat249 ile bana bir adet rom yükledik ama beğenemedim üst bilgi çubuğu iğrenç bir renk ya iticiliğinden dolayı sileceğim ama ne yüklesem bilemedim. Üst bilgi çubuğu düzgün bir renk olan Türkçe olan ve iyi pil performans sağlayan rom nedir sizce?

XDA'daki modlarla o renk değiştirilebilir. Ben yine Omega v43.3 tavsiye edeceğim.

Bi dakika ya MD3 mü? Ben CSC'i mc1 görüp yorum yapmıştım. pardon, çok pardon. Ilk sayfaya eklerim.

Ben ne demek istediğinizi anlamadım hocam ama ilk sayfadaki kısımları okudum biraz anladım diyebilirim ama kendim kurmaya korkuyorum siz de zaten uyarmışsınız bol bol o yüzden beni yönlendirecek birini arıyorum.

Bu arada Omega'ya baktım gayet güzel görünüyor yardım etseniz kurabilir miyiz beraber vaktiniz var ise? Sorumluluklar bende merak etmeyin.

• quote:

quote:

quote:

Ben ne demek istediğinizi anlamadım hocam ama ilk sayfadaki kısımları okudum biraz anladım diyebilirim ama kendim kurmaya korkuyorum siz de zaten uyarmışsınız bol bol o yüzden beni yönlendirecek birini arıyorum.

Bu arada Omega'ya baktım gayet güzel görünüyor yardım etseniz kurabilir miyiz beraber vaktiniz var ise? Sorumluluklar bende merak etmeyin.

kormaya hiç gerek yok. çok basit bir işlem. bende ilk defa rom attım. şimdi yine atacağım. anlatımları uygularsanız herşey düzgün gidecektir. :)

• quote:

quote:

quote:

Wipe yapın sonra cwm'den kurun. O uyarılar sorumluluk almayacağımı belirtmek için. Bir nevi kendimi sağlama alıyorum. Çökme falan olmaz, rahat olun. Kurulumu da basit zaten. İstediğiniz uygulamaları seçin istemediğinizi seçmeyin sonra ileri basıp kurun. Hepsi bu. Kurulum bitip telefon açılınca da kontrol edin sorun olursa tekrar wipe yapın canavar gibi olur. Omega kurulumunda tek dikkat edilecek nokta v6 supercharger kurulmaması. Kurarsanız boş ram çok olur ama multitasking zayıf olur, bu yüzden de tavsiye etmem.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.