Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sonraki iPhone ve iOS7 daha kişiselleştirilebilir ve daha büyük(min 4.6") bir ekranla gelir ve 2000mAh pil ile gelirse bana Apple yolu gözükür. Apple'dan bir atak bekliyorum ve ümitliyim ama bu zamana kadar nato kafa ile gelen bir firma olduğu için de yine Samsung'un amiral gemisine kalacağım gibi bir izlenim de var. Android'in bellek yönetiminden bıktım. Home tuşuna basıp bilmem kaç saat sonra açtığımda sorunsuz olarak kaldığım yerden devam etmek istiyorum. özelliklerin mümkünse bir önceki tepe modeline de gelmesini istiyorum. Çok şey mi istiyorum da böyle saçma sapan bir durum var ortada?
  • RR3 te performans artışı var kesinlikle bilmiyorum oyun ilk çıktığında s3 te kötüydü gerçekten şimdi gayet akıcı. 4.2.2 den mi bilmem ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

İlk iki edit'in cevabı ilk sayfada var. EFS IMEI yedekler. Triangle'da bir sorun yoksa IMEI falan uçmaz rahat olun.

4.2.2 sevdası nedir ya? Ben 4.1.2 ile mutluyum. Sürüm numarası, kilit ekranı ve ayarlar menüsü değişecek, müzik çalar widget'ı biraz daha güzel olacak diye çektiğiniz çileye değmez. Şu anda "bana göre" en iyi kombinasyon Omega v43.3+Perseus v36.3+MBBv2+MT Fix 8 ve tabii ki HyperX modu...

kardeş ben de o kadar rom denedim purelook ve fazirom hariç. içlerinde en beğenmediğim omega oldu nedense. anasayfaya donunce lag olayı bi tek onda oldu. genel olarak da diğerlerine göre yavaş gibi. şarj için de bi farkı yok. en beğendiğim rom ise hız ve pil olarak wanam lite rom u. ilk defa telefon beklemede 48 saat gördü. ekran olarak da 5 saat. diğer iki rom u da denicem yakın zamanda inş.

bende wanam romlarini cok beğeniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Imperium v12.3 kullanıyorum ve çok rahatım pil ömrü de çok iyi tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

quote:

İlk iki edit'in cevabı ilk sayfada var. EFS IMEI yedekler. Triangle'da bir sorun yoksa IMEI falan uçmaz rahat olun.

4.2.2 sevdası nedir ya? Ben 4.1.2 ile mutluyum. Sürüm numarası, kilit ekranı ve ayarlar menüsü değişecek, müzik çalar widget'ı biraz daha güzel olacak diye çektiğiniz çileye değmez. Şu anda "bana göre" en iyi kombinasyon Omega v43.3+Perseus v36.3+MBBv2+MT Fix 8 ve tabii ki HyperX modu...

kardeş ben de o kadar rom denedim purelook ve fazirom hariç. içlerinde en beğenmediğim omega oldu nedense. anasayfaya donunce lag olayı bi tek onda oldu. genel olarak da diğerlerine göre yavaş gibi. şarj için de bi farkı yok. en beğendiğim rom ise hız ve pil olarak wanam lite rom u. ilk defa telefon beklemede 48 saat gördü. ekran olarak da 5 saat. diğer iki rom u da denicem yakın zamanda inş.

Romlar farkli cihazlarda cok farkli degerler veriyolar, bende en iyi anono ve omega calisti. Mesela ben siyahciyim, ama bazilarida siyahi sevmez, ancak bende en iyi stabiliteyi ve en iyi gpu performansini veren kernel siyah. Bende mesela wanamlite berbat calismisti, siyahla asiri kotuydu, oyle ki gorseniz inanamassiniz, telefon beklemedeyken isiniyodu, iyi calistigini soyledikleri icin ustune yank555 kurdum, ama o da iyi performans vermedi, bende anonoya geri dönmustum. Bu telefonda transistör versiyonlarinin disinda çok farkli bi seyler daha var ama henüz bilmiyorum, bu kadar performans farklari normal degil, sanki farkli model telefonlar kullaniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 24 Mayıs 2013; 16:32:03 >

• quote:

Bir sonraki iPhone ve iOS7 daha kişiselleştirilebilir ve daha büyük(min 4.6") bir ekranla gelir ve 2000mAh pil ile gelirse bana Apple yolu gözükür. Apple'dan bir atak bekliyorum ve ümitliyim ama bu zamana kadar nato kafa ile gelen bir firma olduğu için de yine Samsung'un amiral gemisine kalacağım gibi bir izlenim de var. Android'in bellek yönetiminden bıktım. Home tuşuna basıp bilmem kaç saat sonra açtığımda sorunsuz olarak kaldığım yerden devam etmek istiyorum. özelliklerin mümkünse bir önceki tepe modeline de gelmesini istiyorum. Çok şey mi istiyorum da böyle saçma sapan bir durum var ortada?

Apple in öyle bisey yapcagini sanmiyorum, apple aşiri emperyalist bi firma, kendilerini en tepede görüyolar ve ne kadar donanimsiz yaparlarsa yapsinlar en cok satacaklarindan eminler(insanlarda mal gibi bu işin uşagi oluyolar), ama dediklerin olursa zaten buralarda in cin top oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 24 Mayıs 2013; 16:33:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Bir sonraki iPhone ve iOS7 daha kişiselleştirilebilir ve daha büyük(min 4.6") bir ekranla gelir ve 2000mAh pil ile gelirse bana Apple yolu gözükür. Apple'dan bir atak bekliyorum ve ümitliyim ama bu zamana kadar nato kafa ile gelen bir firma olduğu için de yine Samsung'un amiral gemisine kalacağım gibi bir izlenim de var. Android'in bellek yönetiminden bıktım. Home tuşuna basıp bilmem kaç saat sonra açtığımda sorunsuz olarak kaldığım yerden devam etmek istiyorum. özelliklerin mümkünse bir önceki tepe modeline de gelmesini istiyorum. Çok şey mi istiyorum da böyle saçma sapan bir durum var ortada?

Apple in öyle bisey yapcagini sanmiyorum, apple aşiri emperyalist bi firma, kendilerini en tepede görüyolar ve ne kadar donanimsiz yaparlarsa yapsinlar en cok satacaklarindan eminler(insanlarda mal gibi bu işin uşagi oluyolar), ama dediklerin olursa zaten buralarda in cin top oynar

S3'ü tek elle kullanan birisiyim. Ip5 ufacık geliyor. S3 kadar ergonomik değil. Olursa olur, olmazsa S3 ile devam ederim. Seneye de uygun görürsem seneye tanıtılacak bir modele geçiş yapabilirim. Ama S3 gayet güzel sonuçta. Yazılımdan anlayan birisi için güzel bir cihaz bence.

• quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1945535

MBBV2 yükleyeceğim ama iki tane .zip var hangisi?

Diğer 2 modu ise bulamadım rica etsem onlarında linklerini atarmısınız?

• sonunda whatsapp a multiwindow gelmiş iyiki mulitwindow varda olmayan multitaskingi toparlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakinSky

quote:

V2 olan.

HyperX ilk sayfada var. Multasking fix 8 s3 olarak arayın çıkar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anakinSky

quote:

V2 olan.

HyperX ilk sayfada var. Multasking fix 8 s3 olarak arayın çıkar.

Firaristt mu megabassbeats wanam v7.0 4.2.2 de çalışırmı?

• arkadaşlar keyfi olarak 4.1.2 ye geri dönüş yaptım.yoksa 4.2.2 nin zram-ram uyumsuzluğu dışında hiçbir sorunu yok.stok xxemd2 üzerine boeffla kernel yükledim ve işlemciyi 800 mhz e çekip -100 mv undervolting uyguladım.gpuyada -50 mv yaptım.governor olarak pegasusq-speedmod u seçtim.speedmodu kullanan var mı ? ben speedmodun pil konusunda iyi olduğunu duymuştum ama bu governor performans-pil konusunda nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 24 Mayıs 2013; 21:41:01 >
  • Ram olayının derdi bitmiyor. Birisi çözse de yardım etse bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

Ram olayının derdi bitmiyor. Birisi çözse de yardım etse bana.

Cm rom kurup sistemde ki ram boşluğundan yararlanıp gonlunuzce herseyi rame kitleyerek cozdum ben bunu.Her durumda minimum 300 mb bosluk oluyor.

• Beyler bu oynak jkay niye birakmis developmenti bize kitledi uygulamayi biraktim demis degisik, bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Beyler bu oynak jkay niye birakmis developmenti bize kitledi uygulamayi biraktim demis degisik, bilgisi olan var mi

Yeni bir özellik göremedim son sürümlerde zaten.Tatildeyim diye not bırakmış.Sanırım 4.2.2 gelene kadar dinlenip yeni sürüme hazırlayacak framework ü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Cm rom kurup sistemde ki ram boşluğundan yararlanıp gonlunuzce herseyi rame kitleyerek cozdum ben bunu.Her durumda minimum 300 mb bosluk oluyor.

Hocam cm 10.1 de hangi ekran geçiş efektlerini kullanıyorsun bazı efektler donma yapıyor bazıları yapmıyor senin kullandıklarını söyleyebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

quote:

Hocam cm 10.1 de hangi ekran geçiş efektlerini kullanıyorsun bazı efektler donma yapıyor bazıları yapmıyor senin kullandıklarını söyleyebilir misin?

Ekran Geciş Efekti derken Gelistirici seceneklerinden actigimizi bahsediyorsan 1x kullaniyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ekran Geciş Efekti derken Gelistirici seceneklerinden actigimizi bahsediyorsan 1x kullaniyorum.

Yok hocamonu kkastetmiyorum ayarlarda Launchere ttıklayınca gelen yerdekini kastediyorum transition effects yazan hem ana ekran hem uygulama için hangisini kullanıyorsunuz? Benhhiç yaptığım zaman efekti takılmalar oluyor bazen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocamonu kkastetmiyorum ayarlarda Launchere ttıklayınca gelen yerdekini kastediyorum transition effects yazan hem ana ekran hem uygulama için hangisini kullanıyorsunuz? Benhhiç yaptığım zaman efekti takılmalar oluyor bazen.

Nova Launcher kullaniyorum kendi Launcheri cok kotu bana gore Size de tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.