Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.093
Cevap
90
Favori
459.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl
    Zaten 100ms bile bi anlam ifaade etmiyo, saniyenin 10da 1i sonucta. Ama performans izlenimi bakimindan bi sifat koyuyo ortaya

Kağıt üstünde fark ediyor da pratikte pek bir anlam ifade etmiyor. 250-300ms olunca fark hissedilir olmaya başlıyor. Şu anda cihaz gayet güzel. Arada bir rami temizleyince (Ivır zıvır) bir sorunu yok. S4 adaptörü alsam mı almasam mı karar veremedim.

Browserda zaten en onemli sey sayfa kaydirirkenki verdigi his, biri yavas kaysin ister biri hizli ister, dolphin beta tam bana gore, surukledigimde alip basini gidiyo, fiziki olarak cok hos bi kayis sekli var, kaymak hissi veriyo en kötü kayis operada. Söyledigin dolum/dk degeri cok kötüydü, bence uygun bi yerden S4 adaptoru al, ama bence en guzeli batarya almak, sarj olma suresi umrumda bile olmuyo, 3 tane bataryam var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında yedek pil daha mantıklı. 1 tane yedek, 1 de kendi pili olunca sorun olmaz bence. Şimdi iyi yine. Yarım saatte nonstop kullanmama rağmen % 9 şarj oldu. Kullanmasam % 15 falan olur yani. Yarın piknik var. Orada bol bol kullanırım. Pil dayanırsa sorun yok. Benim asıl derdim yurt dışı falan. Türkiye'de bir şekilde çözüm bulunuyor. Türk zekası diyorum gerisi yaratıcılığınıza kalmış.

• Ya arkadaşlar birşey sorucam İos'ta jbli idi sanırım ekranın en sağından soluna parmakla çizgi cekince diğer uygulamaya geçiyordu.Bunu s3'te yapmanın bir yolu var mıdır ?

• Ben şu samsung un orjinal 3000 mahlık pilinden alacaktım da beyaz ve mavi renk kapaklılarda var sanırım sadece TR de. Gri denk gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

Ya arkadaşlar birşey sorucam İos'ta jbli idi sanırım ekranın en sağından soluna parmakla çizgi cekince diğer uygulamaya geçiyordu.Bunu s3'te yapmanın bir yolu var mıdır ?

Gmd gesture control programında istediğin hareketleri atayarak yapabilirsin istersen yukarıdan aşağı çekince diğer programa geçsin.Kesinlikle kullanmanı öneririm.Ekran kapatma, program kapatma, ana ekrana dönme, ses açma kapama gibi işlemleri fiziksel buton kullanmadan gerçekleştirebilirsin.

• Boeffla kernele nasıl zram uygularım bilen varmı? 2.11 kullanıyorum. Sitesinde desteklediği yazıyor fakat menüden aktif hale getiremedim. Ayrı bir modmu var yüklemem gereken?

• quote:

Orijinalden alıntı: sdcaytc

Boeffla kernele nasıl zram uygularım bilen varmı? 2.11 kullanıyorum. Sitesinde desteklediği yazıyor fakat menüden aktif hale getiremedim. Ayrı bir modmu var yüklemem gereken?

ayrı bir modu var ama direk yapabilmen gerekir. direk yapamıyorsan başka bir sıkıntı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: sdcaytc

Boeffla kernele nasıl zram uygularım bilen varmı? 2.11 kullanıyorum. Sitesinde desteklediği yazıyor fakat menüden aktif hale getiremedim. Ayrı bir modmu var yüklemem gereken?

ayrı bir modu var ama direk yapabilmen gerekir. direk yapamıyorsan başka bir sıkıntı olabilir.

Direk boeffla tweaks ın içinden nerden yapılıyor onu bilmiyorum zaten yapamama sebebim bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

Ya arkadaşlar birşey sorucam İos'ta jbli idi sanırım ekranın en sağından soluna parmakla çizgi cekince diğer uygulamaya geçiyordu.Bunu s3'te yapmanın bir yolu var mıdır ?

Gmd gesture control programında istediğin hareketleri atayarak yapabilirsin istersen yukarıdan aşağı çekince diğer programa geçsin.Kesinlikle kullanmanı öneririm.Ekran kapatma, program kapatma, ana ekrana dönme, ses açma kapama gibi işlemleri fiziksel buton kullanmadan gerçekleştirebilirsin.

Çok teşekkürler baya güzel bi programmış karıştırayım biraz :D

• Herkese iyi günler yeni sızıntı 4.2.2 WanamLite v7.0 romu kullanıyorum oldukça memnunum S4 Weather widget varmı ? acaba bu roma uyumlu xda'dakiler silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imphetus -- 23 Mayıs 2013; 14:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imphetus

Herkese iyi günler yeni sızıntı 4.2.2 WanamLite v7.0 romu kullanıyorum oldukça memnunum S4 Weather widget varmı ? acaba bu roma uyumlu xda'dakiler silinmiş.

Aynen bende aynı romla memnunum. 2 gündür herhangi bir sorun yaşatmadı. Aynı sorunun cevabini bende merak ediyorum arkadaşlar...

• Madem öyle s3'ün ön kamerasından bir çekim sergileyeceğim size.

• 4.2.2 çıktı ama omega halen güncellenmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

quote:

Herkese iyi günler yeni sızıntı 4.2.2 WanamLite v7.0 romu kullanıyorum oldukça memnunum S4 Weather widget varmı ? acaba bu roma uyumlu xda'dakiler silinmiş.

Aynen bende aynı romla memnunum. 2 gündür herhangi bir sorun yaşatmadı. Aynı sorunun cevabini bende merak ediyorum arkadaşlar...

xda s3 tema konusunda 4.2.1 olan s4 widgetlarini kullaniyorum sorun yok tavsiye ederim ayrica wanam 7.0 da sorunsuz bir rom

şimdi kontrol ettim linki değiştirdim ilk önce bunu kurarsanızhttp://www.mediafire.com/download/3nt7xjn9535d9td/theme_42x_GS4_base_v7.zip tema dahil menü ikonları s4 olacak wipe cash dalwik cash reboot

daha sonra bunu kurun cwm yeni link http://d-h.st/VCB s3 tam anlamıyla s4 olacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

quote:

xda s3 tema konusunda 4.2.1 olan s4 widgetlarini kullaniyorum sorun yok tavsiye ederim ayrica wanam 7.0 da sorunsuz bir rom

cwn den bunu kurunhttp://d-h.st/VCB wipe cash dalwik cash

Eyv. dostum çok makbule geçti
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

http://www.teknosa.com/urunler/125042795/lexar-16gb-class-10-microsd-hafiza-karti-kart-okuy

Beyler bu marka iyimi ?

Onun yerine hepsiburadada 32gb class 4 toshiba var, onu al bence, ben kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

http://www.teknosa.com/urunler/125042795/lexar-16gb-class-10-microsd-hafiza-karti-kart-okuy

Beyler bu marka iyimi ?

Onun yerine hepsiburadada 32gb class 4 toshiba var, onu al bence, ben kullaniyorum

Class 10 alıcam 16 gb yeterli olur ayrıca

• @farukkk teşekkürler hocam ancak verdiğiniz linkte 4.1.2 yazıyor bir sorun olurmu ? yoksa 4.2.1 olanını mı indirmek lazım.
  • Beyler rootexplorer>system>app dan silmek istediğim dosyayı siliyorum ama menüden gitmiyor ve uygulama hala yüklü olarak duruyor tamamen nasıl sileriz
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.