Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • welcome to this premiNium club. 3. sayfaya yetisebildik ancak. yazarsaniz sevinirim. ayrica favorilere ekliyorum.

insallah s2 konusu gibi bol paylasimli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Pil yüzdesini sakın açmayın . Resmen eriyor birer birer . :-)

ciddimisin arkadasım ?

ciddiyim tabii .. psikolojik olarak kurcalarken yüzdeyi görmek sıkıntı verdi bana kaldırdım .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

quote:

Pil yüzdesini sakın açmayın . Resmen eriyor birer birer . :-)

ciddimisin arkadasım ?

ciddiyim tabii .. psikolojik olarak kurcalarken yüzdeyi görmek sıkıntı verdi bana kaldırdım .

:)
  • Galaksi 3u aldım şu an elimde benide guruba eklerseniz sevinirim beyaz 16 gb forum istanbul samsung subesinden aldım şu an s3ten yaziyorum birazdan resimde atacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alem mi ? :)

Bol bol detay ayar paylaşırım buralarda :)
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

Galaksi 3u aldım şu an elimde benide guruba eklerseniz sevinirim beyaz 16 gb forum istanbul samsung subesinden aldım şu an s3ten yaziyorum birazdan resimde atacağım.

Almışsında keşke yazılışının nasıl olduğuna bir baksaydın
  • arkadaşlar turkcell'deki cihazlar genpa garantili aklınızda bulunsun digerleri telpa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Arkadaşlar one x kullanıcısıyım performans adına samsung %10 daha hızlı bunu kabul etmek lazım ancak fazlaca oyun oynayanlar için bana göre one x alınmalı zira tegra3 te bulunan volumetric fog,water yada texture reflection gibi oyunları konsol kalitesine taşıyan efektler mali400 de bulunmuyor bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Al tabii. Senin gibilere ihtiyaç var her zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: z0z0

arkadaşlar turkcell'deki cihazlar genpa garantili aklınızda bulunsun digerleri telpa.

Hangisi daha avantajlıdır? Ben muhtemelen Pazartesi almayı düşünüyorum.
  • ben telpa'dan çektim şimdi ne yalan söyleyim daha önce galaxy note' da sorun yaşadım benimle dalga geçer gibi jelatinden sorun var önemli değil dediler o önemli değil dedikleri cihaz 2 kere değişti :)
    daha önceki telefonum genpa'idi onda hiçbir şekilde sorun yaşamadım ben genpa düşünüyorum.. turkcell'lerde birer adeet cihaz olduğu için kutuyu açıp cihazı kontrol ettirmiyolar.. o yüzden alamadım bugün, teknosadan alıcam vodafone kampanyasıyla bir tane daha abime alıcam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Al tabii. Senin gibilere ihtiyaç var her zaman.

Dediğim gibi abi.

Arkadaşlar biraz birşeyler yazsınlar.

Nihai kronik ve yazılımsal sorunlar göstersin kendini.

Ben de o arada şu S2 yi hatim edeyim.

Sonra fizibilitesini yapar yapıştırırım bir tane.

Iphone'dan baya bi sıkılmıştım artık. Andorid'e adamak istiyorum kendimi.

• quote:

ben telpa'dan çektim şimdi ne yalan söyleyim daha önce galaxy note' da sorun yaşadım benimle dalga geçer gibi jelatinden sorun var önemli değil dediler o önemli değil dedikleri cihaz 2 kere değişti :)
    daha önceki telefonum genpa'idi onda hiçbir şekilde sorun yaşamadım ben genpa düşünüyorum.. turkcell'lerde birer adeet cihaz olduğu için kutuyu açıp cihazı kontrol ettirmiyolar.. o yüzden alamadım bugün, teknosadan alıcam vodafone kampanyasıyla bir tane daha abime alıcam.

ee bu hepsiburada ereyonda falan hepsinin adını yazıyorlar. telpa başarı genpa c5 falan :D
  • Cihazı bugün vodafone mağazasında gördüm, inceledim

Resimlerden görüp dizaynını beğenmeyen çok bilmiş arkadaşlar !
    Net bir şekilde diyebilirim ki benim şimdiye kadar gördüğüm en şık tasarım,

Süper olmuş, helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

ben telpa'dan çektim şimdi ne yalan söyleyim daha önce galaxy note' da sorun yaşadım benimle dalga geçer gibi jelatinden sorun var önemli değil dediler o önemli değil dedikleri cihaz 2 kere değişti :)

ee bu hepsiburada ereyonda falan hepsinin adını yazıyorlar. telpa başarı genpa c5 falan :D

yok öle bir şey :) hangi distribütörden getirtiyse firma o firmanın garantisi altındadır.. telpa nın getirdiğini sence genpa garantiye alır mı :) sadece telpa ve başarı arasında öle bir ilişki var onlarda birbirinden nemalanmak için..

• quote:

Orijinalden alıntı: Smballz

quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

Galaksi 3u aldım şu an elimde benide guruba eklerseniz sevinirim beyaz 16 gb forum istanbul samsung subesinden aldım şu an s3ten yaziyorum birazdan resimde atacağım.

Almışsında keşke yazılışının nasıl olduğuna bir baksaydın

google voice to texti ole yazdi

bu arada cihazin su ana kadar gordugum eksikligi hoparlor bekledigim gibi cikmadi vasatin ustunde performans sunuyor bi iphone degil bu konuda bence

diger bir sorunda browser parlaklik ayarlari kapat ac yapinca kafasina gore degisiyor tabi ayarlardan duzeltilebiliyor.

telefonun beyaz dengesindede bir problem mevcut aranizda dikkat edenler varsa browserde menuyu acinca arkadaki beyaz gercek beyaz iken normal kullanimdaki beyaz bir htx one x degil fakat buda yazilim guncellemesi ile giderilebilir.

gmalzeme kalitesi internette bakinca cok dandik duruyordu hele beyazi oyuncak gibiydi.Cihazi alali bi kac saat oldu fakat su an telefon budur diyorum arka kapagina durusuna sekline laf atanlar, laf olsun diye konusanlar vardi malzemesi bence cok cok iyi kisa surelide olsa xpseria s htc one x gss2 hepsini kullandim inceledim fakat s3un digerlerinden fazlasi var eksigi yok tabiki bu benim kisisel gorusum.

bugun ayrica galaxy nexusuda inceledim muhtemelen eski bir surumdu.Cihaz menu gecislerinee uygulama acilislarinda kasiyordu.Uzun sure hp touchpadde 4.0.4 cm 9 kullandim ondada menude azda olsa takilmalar vardi.Gel gelelim s3e.S3 menu gcisleri konusunda extra extra muazzam değil ama muazzama yakin derecede buda yazilim guncellemesiyle daha sorunsuz hale gelecektir.Iphone ile kapisacak seviyede menu gecislerinde.

ekran pentile diye herks bombaliyor ama bence gayet iyi pixel felan goremiyorum

browserdeki bir eksikte refreshi bulamadim galiba yenile butonu yok var ise bilgilendiriseniz sevinirim(sag sol denetim cubuklarindan bahsediyorum)

Gidin inceleyin kullanin gorun hatta satin alin pisman olmazsiniz diye dusunuyorum

edit :ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 2 Haziran 2012; 19:17:33 >

• Bence en büyük eksi ana ekrana gecisin gecikmeli olması .
    Belki programları kapatıp geciyordur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 2 Haziran 2012; 19:18:45 >
  • selam arkadaslar gunduz cekilmis full hd video ve fotolarin linkleri saygilar!!!!

video

http://youtu.be/kOHuJUSGe0I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redstorm61 -- 2 Haziran 2012; 20:14:14 >

• ilk mesaja telefon için çok kullanışlı olan uygulamaları eklersek hoş olur diye düşünüyorum sayın konu sahibi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.