Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkdaşlar yaklaşık bir aydır buralarda takipteydim ancak s3ümü alınca kayıt olma vakti geldi 5800 dan s3 geçtim :) dostlar android uygulama oyun vs nasıl nerden indircem yardımcı olursanız sevinirim androidde yeniyim
  • uygulama rom root tema vb. şeyler için ayrı bir konu açılsa daha iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

bende suan ıtıbarıyle makınama kavustum sarja koydum bende varım

yeri gelmişken sorayım; telefonu ilk aldığımız zaman hiç açıp kullanmadan filan hemen 13 saat gibi şarj mı etmek lazım? hala böyle şeyler oluyor mu? Galaxy S 'i alırken satıcı illa yap demişti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

bende suan ıtıbarıyle makınama kavustum sarja koydum bende varım

yeri gelmişken sorayım; telefonu ilk aldığımız zaman hiç açıp kullanmadan filan hemen 13 saat gibi şarj mı etmek lazım? hala böyle şeyler oluyor mu? Galaxy S 'i alırken satıcı illa yap demişti..

o olaylar eskidendi diye biliyorum, şarj dolunca çekebiliyoruz sanırım. eski telefonlarda şarj dolunca daha şarj etmek batarya ömrünü azaltır falan derlerdi. yeni telefonlarda bu olayda yok sanırım şarj dolunca güç almayı kesiyor. tabi bilgili biri yazarsa iyi olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Şarj iyi degil.gitmiyor fazla.

Akşamı zor çıkarıyor. 2100 mah bile yetmemiş.

Bu arada haftanın en iyi Android oyunlarini
    izlerken bir yandan da o oyunları indirdim. Bu özellik gereksiz diyordum ama alır almaz da kullanmış oldum.

popup özelliği sadece offline videolarda deniliyordu online videolardada oluyor mu? Oyunların videosunu izlerken bir yandan indirdim demişsinizde. oyunların tanıtım videosunu offline mı yoksa direkt DH sitesinden izlerken mi indirdiniz?

Mobil sitede mobil cihazda izle seçeneği var. Onu secince cihazın kendi oynaticisindan izleniyor. Öyle oldu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: keynes26

merhaba arkdaşlar yaklaşık bir aydır buralarda takipteydim ancak s3ümü alınca kayıt olma vakti geldi 5800 dan s3 geçtim :) dostlar android uygulama oyun vs nasıl nerden indircem yardımcı olursanız sevinirim androidde yeniyim

Ana ekranda Google play var. Gmail adresin varsa giriş yapıp (yoksa önce adres alıp) binlerce uygulama indirebilirsiniz.

• teşekkür ederim tgezer :) ben onları baktım ama hani internetten belki site ismi vardır özel android için die düşünmüştüm ama ilk etapta googleplay işimi görür sanırım
  • quote:

teşekkür ederim tgezer :) ben onları baktım ama hani internetten belki site ismi vardır özel android için die düşünmüştüm ama ilk etapta googleplay işimi görür sanırım

Tam anlamadim ama bir şey değil.: -)
    Oradaki tüm programlar Android için.

• quote:

quote:

teşekkür ederim tgezer :) ben onları baktım ama hani internetten belki site ismi vardır özel android için die düşünmüştüm ama ilk etapta googleplay işimi görür sanırım

Tam anlamadim ama bir şey değil.: -)
    Oradaki tüm programlar Android için.

ya nokia'da ovi'nin dışında, bazı internet sitelerinden program oyun indiriyordum pc'den atıodum ovide olmayan veya ücretli olanları. dedim ki google playde ücretli olanları veya burada olmayanları internetten bulabileceğim bir site var mı dedim :) gene karıştı ama idare et dostum

• Allah aşkına yarın öğlene kadar bana cevap verin fikir verin

htc desire kullanıyorum ve artık değişme zamanı geldi 1,96 boy ve 106 kiloyum cihazın boyutları sorun değil yani

htc one x
    samsung galaxy s3
    samsung galaxy note

bu üçü arasında çok kararsızım diğer ikisi yeni nesil olduğu için note u eleyebilirim ama desire ve htc den sonra s3 nasıl gider çok merak ediyorum ama s3 ün şarjı daha iyi ve yazılım desteği daha iyi gibi

diğer yandan arayüz ve ses kalitesi htc de daha iyi gibi

özellikle htc one x den geçenler varsa ve cevap veririlerse sevinirim

ayrıca s-pen alınca s3, notela yapılan resimlere not ekleme falan yapılabilirmi

şimdiden teşekkürler
  • Blackmart alpha ve 4shared istune tanimam full versiyonlari 4sharedda cok kolay bulabilirsiniz trden giremezseniz dns ayarlarinizi degistirin......saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Allah aşkına yarın öğlene kadar bana cevap verin fikir verin

htc desire kullanıyorum ve artık değişme zamanı geldi 1,96 boy ve 106 kiloyum cihazın boyutları sorun değil yani

htc one x
    samsung galaxy s3
    samsung galaxy note

bu üçü arasında çok kararsızım diğer ikisi yeni nesil olduğu için note u eleyebilirim ama desire ve htc den sonra s3 nasıl gider çok merak ediyorum ama s3 ün şarjı daha iyi ve yazılım desteği daha iyi gibi

diğer yandan arayüz ve ses kalitesi htc de daha iyi gibi

özellikle htc one x den geçenler varsa ve cevap veririlerse sevinirim

ayrıca s-pen alınca s3, notela yapılan resimlere not ekleme falan yapılabilirmi

şimdiden teşekkürler

bunların içinden S3 derim. şu an piyasadaki en güçlü android cihaz.

• S3 lerde imei klonlama oluyormu? Oluyorsa yurtdisindan kuzene getirtcem. pasaportu dolu, ikinci el basligindanda pasaport kayidi yaptirmak istemiyorum, malum 6 ay sonra dusuyor cogu. Oluyorsa kullanmadigim eski telimin imei'ni klonlayacagim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj süresini test edenler 3g açık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeSuBa

Şarj süresini test edenler 3g açık mı?

Çoğu zaman kapalı.zaten evde cekmiyor turkcell. 3g açık olsa öğlene biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 2 Haziran 2012; 23:47:37 >
  • bimeks'den telefon alan varmı daha önce? hangi distribütör garanti veriyor?
  • quote:

quote:

Sence Iphone göre nasıl tarafsız olmak gerekirse.

Şöyle söleyim ıphone 4s de 3g hep açık ve aktif borsa programı açık sürekli veri çekiyor aralıksız. sabah 9.20den 15.00 a kadar gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

bimeks'den telefon alan varmı daha önce? hangi distribütör garanti veriyor?

Bimeksin garanti olayı karışık.kimi ürünler distribütör garantili kimi ürünlere kendi garanti veriyor.almadan sormak lazım.

• quote:

quote:

quote:

Sence Iphone göre nasıl tarafsız olmak gerekirse.

Şöyle söleyim ıphone 4s de 3g hep açık ve aktif borsa programı açık sürekli veri çekiyor aralıksız. sabah 9.20den 15.00 a kadar gidiyor.

2 günü cikarir diyordum ama zor gibi. Sabah sarjdan çıkarıp yatarken takacagiz anlaşılan.

IPhone daha iyiydi sanki ama bir hafta bekleyip gorelim.

Hotmail gmail watsapp vs arka planda bir dolu prg. hep veri alisverisi yapıyor. Onları kapatırsak daha uzun gider ama ne anlamı var o zaman.

• quote:

quote:

Siz telefonu alalı ne kadar oldu ?

İlk haftalar tam performansı yansıtmaz deniyor. Ayrıca ekran parlaklıgı hangi ayarda, yuklediğiniz arka planda bir uygulama sömürüyor olabilir mi ? Bunları zaten bildiğinizi düşünüyorum. Daha önce böyle bir telefon kullandınız mı bilmiyorum, ya siz cok abartıyorsunuz yada eğer yaptıgınız işlemler zaten bataryayı bitirecek şeyler değilse bir sorun var demektir.

Testlerde One X, S II gibi telefonlardan cok daha iyi olan bir telefondu. Bunuda begenmiyorsanız Motorola razr Max gibi telefonları tercik etmelisiniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.