Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28472848284928502851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HyDeS

quote:

Orijinalden alıntı: Atatürk'ün Askeri

quote:

Yarın fotolari paylasirim. O zaman inanirsin

beni de haberdar edersen sevinirim merak ettim

Türkiye 4.3 ten resimler.
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

saf temiz duygularımızla oynamayın lütfen bende hala en son guncelleme yuklu dıyor halen vatandan almıştım

• saf temiz duygular
  • Arkadaş arasıra sammobile ye bakıyordum hangi ülkelere gelmiş diye şimdi o da batırdı.
  • Arkadaslar inanmamakta hakli olabilirsiniz. Birşey diyemem. 1 hafta icinde geldiginde hakliymissin dersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar inanmamakta hakli olabilirsiniz. Birşey diyemem. 1 hafta icinde geldiginde hakliymissin dersiniz.

sana niye hemen geldi rom mu yukledin
  • Bu ne anlama geliyor ?

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 17 Ocak 2014; 10:53:18 >
  • HyDeS kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım markette Phone info diye 100 kb lık bi program var. Onunla csc kodunun resmini buraya koyabilir misin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Bu ne anlama geliyor ?

bu sorunla ben de karşılaştım , benim telefon Türkiye den alınma bende bu sorun vardı.. arkadaşımın telefon isveç den alınma..

Benim telefonu takınca aynı yazı çıkıyordu..

Arkadaşın telefonu 4.3 e update oldu..

Sanıyorum ki ,

1. secenek Kies telefonun ülke koduna göre update yapıyor. eğer senin ülkene update gelmedi ise uyumsuz diyor..

2. seçenek senin cihazda odin le yüklenmiş custom rom yüklü ise de bu hatayı alırsın.. ( Bu ihtimal çok yüksek)

Saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: UABarış

Arkadaşım markette Phone info diye 100 kb lık bi program var. Onunla csc kodunun resmini buraya koyabilir misin ?

bana mı dedin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fish-Birds

quote:

Bu ne anlama geliyor ?

bu sorunla ben de karşılaştım , benim telefon Türkiye den alınma bende bu sorun vardı.. arkadaşımın telefon isveç den alınma..

Sanıyorum ki ,

1. secenek Kies telefonun ülke koduna göre update yapıyor. eğer senin ülkene update gelmedi ise uyumsuz diyor..

2. seçenek senin cihazda odin le yüklenmiş custom rom yüklü ise de bu hatayı alırsın.. ( Bu ihtimal çok yüksek)

Saygılar..

vatandan aldım bir problemden dolayı turkiye romunu odın ıle yukledım pekı bu durumu nasıl çözeriz peki

• quote:

quote:

quote:

Bu ne anlama geliyor ?

Sanıyorum ki ,

Saygılar..

vatandan aldım bir problemden dolayı turkiye romunu odın ıle yukledım pekı bu durumu nasıl çözeriz peki

şuan Türkiye için 4.1.2 sürümü resmi rom..

burada rom u indirip odin ile yüklersen ülke kodun düzelir.. sonraki güncellemeleri kies veya cihazdan güncelleye bilirsin..

TR Sürüm 4.1.2

• quote:

quote:

quote:

Bu ne anlama geliyor ?

Sanıyorum ki ,

Saygılar..

yada hiç uğraşma..

benim kullandığım 4.3 sürümü var siteye koydum.. yükle ve kurtul 4.3 beklemekten , en stabil sürüm ben kullanıyorum ve hiçbir sorun yok ..

http://forum.donanimhaber.com/m_86244820/f_//tm.htm#86244820

Saygılar..

• beyler şimdi biz odin ile başka ülkenin romunu kurduk bizimki çıkınca aynı şekilde indirip odin ile mi yapacağız? hem gerek var mı sizce bizimkini yüklemeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UABarış

buyur kardeşim
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

burada rom u indirip odin ile yüklersen ülke kodun düzelir.. sonraki güncellemeleri kies veya cihazdan güncelleye bilirsin..

TR Sürüm 4.1.2

en on bunu yukledim zaten csc kodunda falan turkey yazıyor
  • quote:

quote:

TR Sürüm 4.1.2

en on bunu yukledim zaten csc kodunda falan turkey yazıyor

Kiesi kapatıp açtım düzeldi aslında benımde aklımda var 4.3 yuklemek ama sayaç dediler garanti dışı dediler tırstım yani

• quote:

Arkadaslar samsung sistemine 4.3 geldi. Yetkili servislerde birkac gune yuklenmeye baslanir. Kies ten ve ota dan da pazartesi guncelleme gelir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca bizim guncel yazilima reklam almışlar. % 100 oyun diye bi uygulama var. Gameloft oyunlari için kisa yol.

Siz nereden yüklettiniz peki? Odin ile kurmamız için dosyayı eklerseniz herkes faydalanır
  • Fish-Birds kullanıcısına yanıt
    group play s3 icin uyumlu oluyor muydu ?? :S şu an bende 4.1.2 sürüm yüklü ama google playda uygulamalarımın en altında group play cihazınız uyumlu değil diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1453

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

1 hafta içerisinde gelir mi acaba, rom atacağım da beklesem mi

5 gün içinde güncelleme geliyor. Artık sormayın arkadaşlar suyu çıktı ya

Sennerden biliyon :)

Görürsün.
  • quote:

Arkadaslar inanmamakta hakli olabilirsiniz. Birşey diyemem. 1 hafta icinde geldiginde hakliymissin dersiniz.

Ben zaten 5 gün içinde geleceğini açıkladım. Siz Samsung Electronic Türkiye müdürü müsünüz de bize verilmeyen güncellemeyi size verdiler? Rom atmış kullanıyorsunuz işte ne var bunda bu kadar büyütülecek?
  • 
Sayfa: önceki 28472848284928502851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.