Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DoomKing Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28452846284728482849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta içerisinde gelir mi acaba, rom atacağım da beklesem mi
  • Merhaba arkadaşlar elimde klon IMEI li s3 var sorum şu cihazımı orjinal imeisine döndürüp pasapirta kayıt etme şansım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sscasta kullanıcısına yanıt
    Var ayarlar-guvenlik-uzaktan kumandalar bolumunden acip telefonu bulabilir caldirabilir ya da kilirleyebilirsiniz. Yalniz samsung hesabi gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 1 hafta var en azından. Heyecan yapmayın. İlla resmi 4.3 isteyen ML4 kursun keyfine baksın. Garanti kapsamında, Gönül rahatlığıyla yükleyebilirsiniz.

• Arkadaşlar acillll yardım edin . Az önce 4.3 e güncelledim . Bende arama yapılmıyor . Kız arkadaşımada güncellettim o da arama yapamıyor !!! Sorun nedir

• 4.3 performansı nasıl arkadaşlar kasma filan oluyor mu herhangi bi bug var mı şarj süresi nasıldır. eğer yükleyenler varsa bi yardımcı olabilirler mi bu konularda yeniyim kardeşime yükleteceğim
  • 4.3 yukledik.guzel seyler oldutamam.ancak klavyedeki eski yazilanlari neden hatirlatnaya eklemiyor.edki surumde bir kere ysxdugim adresi kenfisibaska zaman sirasiyla hatirliyordu.simdi her seferinde tektek yazdiriyor.

• Yardım edecek yok mu ?

• buqra_ B kullanıcısına yanıt
    Batarya ckar tekrar dene

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Batarya ckar tekrar dene

Olmadı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: buqra_

Arkadaşlar acillll yardım edin . Az önce 4.3 e güncelledim . Bende arama yapılmıyor . Kız arkadaşımada güncellettim o da arama yapamıyor !!! Sorun nedir

Telefon kulon imei li mi?

• Ayrıca telefon ekranına bakmayınca bir göz çıkıyor ya yukarıda o bende sürekli duruyor . Diğer telefonda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MaC07

quote:

Arkadaşlar acillll yardım edin . Az önce 4.3 e güncelledim . Bende arama yapılmıyor . Kız arkadaşımada güncellettim o da arama yapamıyor !!! Sorun nedir

Telefon kulon imei li mi?

Bi imei yi konturol et sıkıntıyoksa yuklediğin romun modem dosyasında sıkıntı vardemektir wifiye falan bağlanıyormu

• quote:

Ayrılık sebebi :))

Dostum hadi sen yaktın başını kızın niye yakıyorsun :)

Hemen telefoncuya gidin, düzeltsin, 20 lira alır sizden :) Klon IMEI Sorunu :)
  • 4.3 u odınle kurdum :) sarjı falan gayet ıyı stabıl bence odınle yukleyın :) bişi daha bu s voıce turkce desteklemıyor mu?
  • Arkadaslar samsung sistemine 4.3 geldi. Yetkili servislerde birkac gune yuklenmeye baslanir. Kies ten ve ota dan da pazartesi guncelleme gelir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca bizim guncel yazilima reklam almışlar. % 100 oyun diye bi uygulama var. Gameloft oyunlari için kisa yol.

• Benim tel dandik sewgilmn teli note 2 oyun oynuyrm varmı böyle bisey

• quote:

Orijinalden alıntı: HyDeS

Arkadaslar samsung sistemine 4.3 geldi. Yetkili servislerde birkac gune yuklenmeye baslanir. Kies ten ve ota dan da pazartesi guncelleme gelir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca bizim guncel yazilima reklam almışlar. % 100 oyun diye bi uygulama var. Gameloft oyunlari için kisa yol.

kaynak var mı acaba heyecanlandırma bizi boş yere üzülürüz sonra
  • Kaynak saglam merak etmeyin. Fake olsa gameloft detayini veremezdim. Yazilim surumunu almayi unuttum yarin onuda yazarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HyDeS

Kaynak saglam merak etmeyin. Fake olsa gameloft detayini veremezdim. Yazilim surumunu almayi unuttum yarin onuda yazarim.

heh işte o kaynak lazım bize çoğu kişi dedikodu çıkarıyor burada yayılıyor sonra
  • 
Sayfa: önceki 28452846284728482849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.