Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21362137213821392140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eligür

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

arkadaşlar şöyle bir sorunum var.telefonumda yüklü olsn uygulamaları bir klasörde topladım.uygulalamalara girdiğimde bazen uygulamaları kapatınca uygulamaların olduğu klasör kapanmıyor.dr web antivirüs uygulamasından çıkıyor.ve duvar kağıdı resmi gidiyor siyah bir duvar kağıdı oluyor.acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.telefona wipe attım ama bu sorun düzelmedi.acaba böyle bir sorun başına gelen var mı? yada sorunun neden kaynaklandığını bilen yardımlarınıza ihtiyacım var.iyi forumlar......

Garip bir sorun aynı pcdeki antivirüsü devredışı bırakan trojanlar gibi, wipe yaptın ama düzelmediyse (sadece tahmin) yüklene programları kontrol et dicem ama zaten yapmışsındır, arkaplanda çalışan uygulamaları kontrol etmeyi dene. Son olarakta (tabi linux tabanına aykırı ama) cihazında bulunan dosyaları bir kontrol etmeyi dene
    Üzülürek söylemek zorundayım yazdığım tavsiyelerden bir sonuca ulaşamayacağını düşünüyorum ve eğer bunları yaptıktan sonra vaktin var ise güncel yazılımı yeniden flashlamayı dene!

yüklü uygulamalara baktım ve genelde ben akbank direkt uygulamasını aktif kullanıyorum.bugün dikkat ettim uygulamaya girince direk attı beni bir kaç defa sonra kaldırdım uygulamayı dr.web uygulamasınıda kaldırdım.birde böyle bakacağım.ya uygulamalarda virüs vardı sanırım....

• Telefon şarj olmuyor!!!!
    Sabah şarja taktım, yarım saat sonra başladı sürekli şarja takma sesi çıkartmaya. Sonra da durdu ve artık ne bilgisayarı ne de prize takıldığını görüyor!
    Başka bir S3 piliyle de denedim. Sorun aynı...
    Soketi oynatınca da görmüyor.. Yeni yazılım yükleyemiyorum çünkü pil bitiyor!!! :(((
    Servis yolu mu? Telefonumla sorun yaşayacağımı tahmin etmezdim..
    Yardımcı olacak var mı??
  • arkadaşlar telefon suya dayanıksız olabilir ama votkaya dayanıklı galiba :) tatilin ilk günü çantaya votka bardağına düşürdüm telefon votkada yüzde.. hemen kuruladım güneşte 3 saat güneşlendirdim allahtan sorun yok :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: osman_ali007

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35
    bi seninle dalaşmamıştı sen de verdin ağzının payını ağzına sağlık..

en son benimle dalaştı, konuşmayı bilmediği için hakaretler etti, 5 gün banı yedi ama hala akıllanmamış

o da güzel

Eyvallah...

Atışmanızı biliyorum. O zamanlar S3 almamışken, buraları araştırıyorken bile gözüme batmıştı bahsi geçen eleman.

Para verdi diye toz kondurmayacak, başka bir şey değil. Kendi sataşıyor, sonra da "Muhattap olma benimle" diyor.

"Eleman" diye hitap ettiğin kişiye dikkat et kamyoncu seni işe almasın

Ha muhabbeti ona getireceksin yani. Iste senin nasil bir egoya sahip oldugun buradan anlasiliyor. Burada meslek tartışması değil S3 tartışması yapiyoruz. Söyleyecek laflarin olmayinca kimsenin helalliyle kazandığı ekmeğine ve sermayesine laf edemezsin. Ben bu telefonu baba parasıyla babama yalvara yalvara aldirmadim tabii ki sorununu söyleyeceğim.
    BMW koymuş kafasinca imzasina, ne yapayim saygi mi göstermem gerekliydi de boyle sacma bir cumle kuraraj beni satın almaya kalkistin :))

Asla kimsenin ekmeğiyle dalga geçmem. Sadece senin bana "eleman" demen yanlı bi hitap. Haddini bil istedim o kadar. Ha bu arada araba baba parası olabilir ama telefon asla

Hocam sen daha önce bana yardimci olmustun bazi knlarda smdi bsey sormak istiyorum benm galeride sıkıştırtlms foto var silinmiyor ve gitmiyor galeridn uyglama yönetcsnden bazi islemler yaptm veriyi sil flan dedm ama gidio 2 dk sonra yine gelio nasl yok edicem ben onu yardmci olrmusun pcyi bagladm ordanda bulamadm galeride dsya adi auoto backup sil seçeneği cikmiyor

Bana mı soruyorsun @BmCpRo827'ya mı bilmiyorum ama benim tahminimce dediğin fotoğrafın üzerinde küçük haldeyken kilit işareti var sanırım doğru mudur? Eğer bu şekildeyse %90 ihtimal ile virüs olma ihtimali yüksek ve yüklediğin bi programdan sonra oraya gelmiş olabilir de. Yada başka bi olasılık ile kendi çektiğin bi fotoğrafı fotomontaj programı yada kendi düzenleyicinden koruma altına almış olabilirsin. Seçeneklerden koruma kaldırmayı dene bi dostum. Olmazsa biçimlendirmekten başka bi şans yok gibi görünüyor. İstersen bide Pc'ye bağlayıp virüs tarat. Belki bulur ve siler.

Evt hcam sana soruyorum fotoyu ben cektm ama bi duzenlemede yapmadm kucuk kilt yok ustunde koruma nasl kaldrlyo varsa

Dostum Pc'ye bağlayıp silmeyi dene olmuyorsa eğer virüs büyük ihtimalle. Başka seçenek gelmiyor aklıma tek çare biçimlendirmek olur yani.

pc bulamıyorum o dosyayı galerideki grublanmış klasörler pcden nerde oluyor bilıyormusun dostum.

fotoda sağ alltakı klasör hocam pcde onu bulamıyorum o resmide bulamıyorum ve sil butonu cıkmıyor dediğim gibi

Dostum yüklediğin bi programdan dolayı gelmiş o oraya muhtemelen. Mesaj programı falan mı yükledin telefona?

yok hocam msj programı yuklemedım ama google+ ıle hongouts dıye bı program geldı o ne acaba

Google+ ile senkronizeyi kapat öyle dene bide silmeyi dostum.

Yok hocam olmadi dosya solme programi yokmu hc clean master indrdm ama nasl silinir bilmiyorum

Sen iyice karıştırdın telefonu dostum boşver at format gitsin.

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

• Bende 2 gün önce S3 aldım iphone 4'den sonra çok güzel geldi ekran büyüklüğü vs bir daha iphone 4 düşünmüyorum sarjım 1,5 gün gidiyor pek bir bilgim yok uygulama indiriyorum fakat yorumlarda çoğu virüslü diyor pek bilgim yok bu konularda
  • quote:

Orijinalden alıntı: escober12

arkadaşlar ana ekranda haberleri gösteren bi haber uygulaması var mı bildiğiniz

bu sayfanın başında ben de yazdım. ap mobile en iyi haber uygulaması ama ana ekranda kaydırmayı ben de başaramadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

Telefon şarj olmuyor!!!!
    Sabah şarja taktım, yarım saat sonra başladı sürekli şarja takma sesi çıkartmaya. Sonra da durdu ve artık ne bilgisayarı ne de prize takıldığını görüyor!
    Soketi oynatınca da görmüyor.. Yeni yazılım yükleyemiyorum çünkü pil bitiyor!!! :(((
    Yardımcı olacak var mı??

aynısı benimde başıma geldi şarj cihazını değiştirdi servis düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kâğân

Beyler tarayiciya girdigimde surekli farkli oturum aciliyor diyor benim gmail hesabimi gosteriyor bende ac diyorum aciyor tarayiciyi kapatip tekrar actigimda tekrar aynisi geliyor

hocam aynı olay benimde başımda son 1 haftadır böyle oldu ve neden böyle olduguna dair hiçbir fikrim yok.. yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

arkadaşlar telefon suya dayanıksız olabilir ama votkaya dayanıklı galiba :) tatilin ilk günü çantaya votka bardağına düşürdüm telefon votkada yüzde.. hemen kuruladım güneşte 3 saat güneşlendirdim allahtan sorun yok :))))

votka yaramıştır iyi gelmiştir..kaliteli votkaydı herhalde..:) benim 808 e de rakı döküldü kurulamadım bile..canavar maşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

arkadaşlar telefon suya dayanıksız olabilir ama votkaya dayanıklı galiba :) tatilin ilk günü çantaya votka bardağına düşürdüm telefon votkada yüzde.. hemen kuruladım güneşte 3 saat güneşlendirdim allahtan sorun yok :))))

votka yaramıştır iyi gelmiştir..kaliteli votkaydı herhalde..:) benim 808 e de rakı döküldü kurulamadım bile..canavar maşallah.

maşşaallahı var alkolü seviyor telefonlar :) baya sinir oldum ama sorun olmadığı için rahatladım :) birde alkol kötüdür derler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: escober12

arkadaşlar ana ekranda haberleri gösteren bi haber uygulaması var mı bildiğiniz

bu sayfanın başında ben de yazdım. ap mobile en iyi haber uygulaması ama ana ekranda kaydırmayı ben de başaramadım...

tamamdır çözdüm olayı

google play'den ap mobile indirin. daha sonra widget kısmında ap mobile uygulamasının ikonuna basılı tutup ana sayfaya kaydırın. artık haberler kayacaktır

• beyler usb kablosuyla telefonu otobüslerdeki koltuk arkası ekrana bağlayabilir miyim film izlemek için ? aynı şekilde hard disk te götürcem 500gb onuda bağlayabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: secokul

quote:

Orijinalden alıntı: mz~

Telefonum sarj olmuyor arkadaslar kafayi yiyecegim. Var midir bir cozumu?

Bnde ayni sorunu cektim 4 defa servise verdim. En sonunda cihaz degisimi yapildi. Cozumu yok sanirim

Her sayfada söz edilen bi sorun için telefonu boşu boşuna servise verip bide insanları burda yanlış yonlendiriyorsunuz.
    Çözüm olarak telefonla birlikte gelen şarj aletini çöpe atın başka bir şarj aletiyle şarj edin.

Niye çöpe atsınlar hocam para veriyo insanlar telefona ve kutu içeriğine.

Sırf para verdik diye bozuk aletin turşusunu mu kurucaksın???

Şarj aletim bozuk falan değil. Telefon ve kutu içeriği garantiye dahildir. Arkadaşımız garantiye vermek istemiş vermiş yenisini yollamışlar bunda yanlış bişey göremiyorum ben. Yollamak isteyen yollar gelir yenisi.

Sana hayatında başarılar diliyorum.

Hakkında hayırlısını diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)

Çok güzel bi kılıf bu evet. Dostum Amazondan mı aldın kılıfı? Eğer ordan aldıysan cam korumak için ön plastikte çıktı mı kılıfın içinden?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

quote:

http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)

silikon korumamı deniyor buna hangi tekno mağazada vardır

Türkiyede orjinalinin fiyatı 85 lira.

• quote:

quote:

Çok güzel bi kılıf bu evet. Dostum Amazondan mı aldın kılıfı? Eğer ordan aldıysan cam korumak için ön plastikte çıktı mı kılıfın içinden?

amazon.com dan aldım içinden koyucu film çıktı. çizilmez çok güzel film.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

Telefon şarj olmuyor!!!!
    Yardımcı olacak var mı??

Şarj soketinde lehimler kopmuş tahminimce. Başka bi olasılık görmüyorum anlattığınıza göre. Servis mecburen.
  • quote:

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
  • telefonu fazla kalinlastirmayacak ve estetiğini bozmayacak güzel bir kılıf oneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 21362137213821392140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.