Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
67.924
Cevap
462
Favori
2.501.891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
      121 Mesaj
      30 Haziran 2013 14:16:04
      Arkadaşlar merhaba... Bir sorum olacak bir videoyu izlerken küçültüp diğer işlemlerimizi yapabiliyorduk değil mi bu telefonda. Yapabiliyorsak nasıl yapıyoruz?

• Yüzbaşı
      990 Mesaj
      30 Haziran 2013 14:27:17
      quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

Arkadaşlar merhaba... Bir sorum olacak bir videoyu izlerken küçültüp diğer işlemlerimizi yapabiliyorduk değil mi bu telefonda. Yapabiliyorsak nasıl yapıyoruz?

google dan coklu pencereui arastirin. burdan yazardim da biraz uzun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      30 Haziran 2013 14:56:43
      Arkadaşlar bugünden itibaren bende s3 aldım ve kullanıyorum sizin bana telefonla ilgili tavsiyeleriniz varmıdır acaba ?
      |
      |

• Yarbay
      3562 Mesaj
      30 Haziran 2013 15:20:18
      quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Arkadaslar telefonuma yedek pil almak istiyorum.orjinal pilini nerden satin alabilrim ? Tekno marketlerde varmidir ?

bende alıcam ama fiyatları ne kadardır acaba ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      30 Haziran 2013 15:20:47
      cmw recovry moduna geçmiyorum yardım edecek var mı
      |
      |

Yalnızlık Allah'a Mahsustur.
    • Teğmen
      175 Mesaj
      30 Haziran 2013 15:58:19

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
    • Yüzbaşı
      990 Mesaj
      30 Haziran 2013 16:04:15
      quote:

Orijinalden alıntı: KheY

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=16102&Productid=telclearekrns3 Arkadaşlar bu ürünü deneyen,kullanan oldu mu ?

urun hakkinda bilgim yok ana size nacizane tavsiyem telefonu cercevesiyle birlikte icine alabilecek () silikon kap almaniz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Haziran 2013 16:13:47
      quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=16102&Productid=telclearekrns3 Arkadaşlar bu ürünü deneyen,kullanan oldu mu ?

urun hakkinda bilgim yok ana size nacizane tavsiyem telefonu cercevesiyle birlikte icine alabilecek () silikon kap almaniz olur

benim s3 için kullandığım silikon kılıf bu kardeş telefonu iyi koruyor.sana da söylediğim gibi allaha şükür hiç bir zarar gelmedi telefona güvenle kullanırsın en azından [album]

• Albümde Görüntüle

• [/album]

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE....!

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
      (Hz. Mevlana)

• Yarbay
      11949 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:13:49
      1 Haziran 2013 tarihinden beri, S3 telefonumdan uzağım.

Öncelikle şunu belirtmem lazım, paralel ithalat olayını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Getirdikleri cihazlar, tam anlamıyla sorun yaratma potansiyeli taşıyorlar. Ayrıca, servisleri çok yavaş çalışıyor. İşleme almaları bir dert, ulaştırmaları ise bambaşka bir dert. Sorunu çözüyorlar ama bu sefer de başka yerini bozuyorlar. Gold Teknoloji Marketlerinden, 1.000 TL'ye S3 aldık, 1 Haziran 2013 tarihinden beri kullanamıyoruz.

Galaxy W cihazın şarj aletini taktım, telefon servislik hale geldi. Kesinlikle, başka bir cihazın şarj aletini kullanmanızı tavsiye etmem. Servise verdik, bu sefer de servis telefonun ses ayarını bozdu. Karşı tarafa ses, bozuk bir halde gidiyordu. Servise vermeden önce böyle bir sorun yoktu. Adamlar, telefonun başka yerini yaparken, başka yerini de bozuyorlar.

Ürün değiştirme olayını da araştırdım. Ürünün, 3 kere servise gidip, sorunun çözülememesi gerekiyormuş. Şu an telefon 2. kez servise gitmiş durumda. Bir daha servise giderse - büyük ihtimalle gidecek - telefonun değişim hakkı için, kanuni anlamda hak kazanmış olacağım.

İnternet üzerinden biraz araştırma yapınca, paralel ithalat olan cihazlarda, bu tarz sorunların yaşanabildiğini okudum. Özellikle, Samsung, bu tarz konulara daha da yatkın bir markaymış.

Pazartesi günü, saat 20.00'de telefonu alacağım. Gelişmeleri buradan belirteceğim.

Not: Şarj sorunu için, telefonun versiyonu yenilenmiş ve yeni bir şarj aleti göndermişlerdi.

Sormak istediğiniz sorular için PM atabilirsiniz.

• Binbaşı
      1054 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:25:29
      Arkadaşlar bir sorunum var. Nişanlımla görüntülü konuşa bilmek için tango adlı programı yükledik. Benim tango kişi listesinde nişanlım gözüküyor lakin arama yapamıyorum hiçbir şekilde. Onun listesinde ben yokum bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm, yani sorun şu tangoda ben onu görüyorum ama hiç birşekilde arama mesajlaşma kendisine ulaşmıyor, onun kişi listesinde de ben gözükmüyorum. Yardım edebilecek var mı acaba ?

MSI Z170A Gaming M7 - İntel i7 6700K - Corsair H110i Extreme Performance - Kingston Hyperx Fury DDR4 2133 8x2 GB - Dark N10 - Asus GTX 1080 -Evga Supernova GS 650W Gold Eco Mode - Samsung 750 EVO 250 GB

Sulhta merhamet ordusu, harpte korku veren bir ölüm ordusu! Bu benim haritam! Bu benim rüyam! 'ABDÜLHAMİD HAN'

• Yüzbaşı
      441 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:27:23
      quote:

Kullanmadım ama bence onun yerine 0,2 mm ince şeffaf arka kapak + öne parlak ekran filmi al. Hem daha ucuz, hem daha fazla korur.
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-kilif-ultra-ince-0-2mm-86112101
      |
      |

İnsana ne yetebilir?

• Yarbay
      11949 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:30:11
      Benim anlamadığım bir şey var.

Telefona, Google Play Store'dan yüklediğimiz bazı uygulamaların, telefonun uyku moduna geçmesini engellediği söyleniyor. O zaman, bu uygulamalar neden Google Play Store'da bulunduruluyor ?

Genel olarak yüklediğim uygulamalar: Whatsapp, Facebook, Twitter, Facebook Messenger, Shazam, Viber, Tango, Skype, Foursquare, İnstagram, Tunein Radio, Ex File Manager ve el feneri uygulaması.

Yalnız, gün içinde çok fazla e-posta geliyor. Daha önceki sayafalarda bir uygulama adı geçiyordu. Telefonun kaç kez uyandırıldığını gösteriyordu. Çok fazla e-posta gelmesinden olabilir mi ?

Sormak istediğiniz sorular için PM atabilirsiniz.
    • Yüzbaşı
      441 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:37:23

Stand Alone, ben de wonder şarjını ve hatta nokia şarjını bile kullandım S3'te, hiç sorun olmadı. O "Paralel ithalat" olması ile ilgilidir sanırım.

bixsi; Tango'yu kurunca 1 kişi bile görünmüyor kişi listemde. 2 kez kurdum, kaldırdım.
      |
      |
      Bahsedilenler: Stand Alone , bixsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnsana ne yetebilir?
    • Teğmen
      175 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:46:59
      quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

quote:

benim s3 için kullandığım silikon kılıf bu kardeş telefonu iyi koruyor.sana da söylediğim gibi allaha şükür hiç bir zarar gelmedi telefona güvenle kullanırsın en azından [album]

• Albümde Görüntüle

• [/album]

Bende zaten şuan bir silikon kılıf var ama telefonu kaba gösterdiği için fikrinizi alayım dedim zaten büyük birde kılıfla kocaman oluyor

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

30 Haziran 2013 17:52:16
      quote:

quote:

quote:

quote:

• Albümde Görüntüle

• [/album]

Bende zaten şuan bir silikon kılıf var ama telefonu kaba gösterdiği için fikrinizi alayım dedim zaten büyük birde kılıfla kocaman oluyor

ben telefonu aldığımdan beri bu kılıfla kullanıyorum telefonu korusunda varsın kaba göstersin sonra kılıfsız düşüp kırılırsa içim yanar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur4105 -- 30 Haziran 2013; 17:53:04 >

Üzülme der Mevlana... ''İstedigin birsey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmamasi gerektiği için olmuyordur''...

"Kismet ederse Mevlâ; el getirir, yel getirir, sel getirir.. Kismet etmezse Mevlâ; el götürür, yel götürür, sel götürür.."
      (Hz. Mevlana)

• Teğmen
      175 Mesaj
      30 Haziran 2013 17:55:33
      quote:

ben telefonu aldığımdan beri bu kılıfla kullanıyorum telefonu korusunda varsın kaba göstersin sonra kılıfsız düşüp kırılırsa içim yanar....

Evet ben de ondan takıyorum zaten. Kuzenim aldı 4 gün sonra felan elinden düşürdü çerçeve çatladı 250 tl masraf çıktı boşuna

SAMSUNG GALAXY S III

30 Haziran 2013 18:01:16
      quote:

quote:

Evet ben de ondan takıyorum zaten. Kuzenim aldı 4 gün sonra felan elinden düşürdü çerçeve çatladı 250 tl masraf çıktı boşuna

en iyisi kullanmak zaten 10-15 tl bişey yoksa 300-400 tl ekran parası vermekten iyidir.birde siyah s3 de çerçevede soyulma olmuyor işin garibi s3 ü siyah olup renk atması yaşayan duymadım hiç.

(Hz. Mevlana)

• Teğmen
      175 Mesaj
      30 Haziran 2013 18:09:58
      quote:

quote:

quote:

en iyisi kullanmak zaten 10-15 tl bişey yoksa 300-400 tl ekran parası vermekten iyidir.birde siyah s3 de çerçevede soyulma olmuyor işin garibi s3 ü siyah olup renk atması yaşayan duymadım hiç.

Benimkide siyah 3. ayına girecek daha bir şeyi yok Allaha şükür

SAMSUNG GALAXY S III

30 Haziran 2013 18:41:31

dediğm gibi telefoncularda falan siyah s3 lere baktım hiç birinde soyulma dökülme yoktu ama aynı şeyi özellikle beyaz mavi ve gride göremedim. özellikle beyazda çok sırıtıyor.valla şansa siyah almıştım iyiki almışım
      |
      |
      KheY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

(Hz. Mevlana)

• Yarbay
      6445 Mesaj
      30 Haziran 2013 19:18:21
      quote:

quote:

quote:

quote:

Benimkide siyah 3. ayına girecek daha bir şeyi yok Allaha şükür

benimkide siyah. taş gibi. sadece kamera nikelajında atma var gibi.
      |
      |

T100, 3120, D900i, K850i, E66, N86, İnnov8, 6700, N79, İ8910, N82, S8300, E52, S8500, N8, İ9000, İ9100, N8 Turuncu, N7000, İ9100 (tekrar), HTC WP 8X, Lumia 920, 4S, İ9300, Lumia 1020, LG G2,4S, S4 Mini BE, S4 BE, S4 İ9505, OPTİMUS G PRO, i9500, LG G4, Note 5, Note 4 N910CQ, j7 pro 2017

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.