Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Arkadaşlar nexus 4 ile s3 arasında kaldım . Nexus açık ara güçlü işlemci ve rami de daha fazla fakat ısınma vs sorunları oluyormuş.

Ayrıca nexus 4. Daha yakışıklı. S3 de herkeste var amele telefonu oldu artık.

Ne dersiniz siz ?

Tarafsız yorumlar bekliyorum

Tabir yanlış dostum biz amele miyiz? iPhone'da amele telefonu o zaman herkeste var nasıl olsa. Bi telefonun herkeste olması kalitesini gösterir, kişinin amele olup olmadığını değil.

İphone da amele telefonu zaten ona laf yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar nexus 4 ile s3 arasında kaldım . Nexus açık ara güçlü işlemci ve rami de daha fazla fakat ısınma vs sorunları oluyormuş.

Ne dersiniz siz ?

Tabir yanlış dostum biz amele miyiz? iPhone'da amele telefonu o zaman herkeste var nasıl olsa. Bi telefonun herkeste olması kalitesini gösterir, kişinin amele olup olmadığını değil.

Arkadaşımda Nexus 4 var şarjının çok çok az gittiğini söylüyor, birde ısınıyormuş. Arkadaşın dediği şöyle, telefon işlemcisi, Google desteği çok iyi ama şarjı gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

quote:

quote:

quote:

Ne dersiniz siz ?

Arkadaşımda Nexus 4 var şarjının çok çok az gittiğini söylüyor, birde ısınıyormuş. Arkadaşın dediği şöyle, telefon işlemcisi, Google desteği çok iyi ama şarjı gitmiyor.

ben de onu düşünüyorum hocam şu anda of ya

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

quote:

quote:

Arkadaşlar bir sorunum var. Nişanlımla görüntülü konuşa bilmek için tango adlı programı yükledik. Benim tango kişi listesinde nişanlım gözüküyor lakin arama yapamıyorum hiçbir şekilde. Onun listesinde ben yokum bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm, yani sorun şu tangoda ben onu görüyorum ama hiç birşekilde arama mesajlaşma kendisine ulaşmıyor, onun kişi listesinde de ben gözükmüyorum. Yardım edebilecek var mı acaba ?

Nisanlinizin telefonunda sizin numaranizin sim karta degil telefona kayitli olmasi lazim. Bunu bir deneyin.

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

Deneyin eger sorun cozulmezse soyleyin alternatif arayalim.

Sorun hal oldu sayenizde çok teşekkür ederim hocam
    quote:

quote:

Arkadaşlar bir sorunum var. Nişanlımla görüntülü konuşa bilmek için tango adlı programı yükledik. Benim tango kişi listesinde nişanlım gözüküyor lakin arama yapamıyorum hiçbir şekilde. Onun listesinde ben yokum bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm, yani sorun şu tangoda ben onu görüyorum ama hiç birşekilde arama mesajlaşma kendisine ulaşmıyor, onun kişi listesinde de ben gözükmüyorum. Yardım edebilecek var mı acaba ?

Nisanlinizin telefonunda sizin numaranizin sim karta degil telefona kayitli olmasi lazim. Bunu bir deneyin.

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm, sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

• Beyler şarj problemini çözdüm. Yazdıklarım şüphelerim kanıtladığım bir şey yok.
    1.S3 ün yazılım konusundan stock romu indirdim. Wipe yapıp romu kurdum
    2.Kurdukdan sonra hangout chaton allshare vs gibi güncellemeleri YAPMADIM. Çünkü bir öncekinde bu güncellemeri yaptıkdan sonra şarj problemi başlamıştı. Burda biride yazmıştı hatta bunu BANA GÖRE sorun bunların birinin güncellemesinde.
    3.Şarja taktım 10 saatde dolan telefon 2.45-3.00 gibi saatde doldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

Deneyin eger sorun cozulmezse soyleyin alternatif arayalim.

Sorun hal oldu sayenizde çok teşekkür ederim hocam
    quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim. Cevabınızı şimdi gördüm, sizin dediğinizi de deneyelim inşaALLAH hallolur sağ olun.

Güle güle görüşün

• Eski telefonum olan galaxy s in şarjıyla S3 ü şarj etmenin bir zararı olur mu?
  • kılıf tavsiyesi olan varmı?
  • Umarım yakında ben de aranızdayım.
  • arkadaşlar kılıf silikon falan ne kullanıyorsunuz bişeyler önerin lütfen
  • Venganza kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/images/ImageThumbnail2.aspx?path=https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1151114/fcf2e5ca-1eaf-4b67-9790-8e97350a8453.png&t=61518873&size=6&bound=3&border=1&resolution=0

ben bunu kullanıyorum ve gayet memnunum telefonun yanlarını arkasını çok iyi koruyor.10-15 tl gibi bir fiyatı var
  • http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyyaaannnbu

Umarım yakında ben de aranızdayım.

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 2 Temmuz 2013; 13:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

https://forum.donanimhaber.com/images/ImageThumbnail2.aspx?path=https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1151114/fcf2e5ca-1eaf-4b67-9790-8e97350a8453.png&t=61518873&size=6&bound=3&border=1&resolution=0

ben bunu kullanıyorum ve gayet memnunum telefonun yanlarını arkasını çok iyi koruyor.10-15 tl gibi bir fiyatı var

Bende de aynısından var ama garipsiyorum, daha doğrusu alışamadım diyim.
    Ayrıca kapaklı kılıfım var onu kullanıyorum çoğunlukla. Ama silikon olanın koruması darbe ve kir dayanıklılığı çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)

silikon korumamı deniyor buna hangi tekno mağazada vardır

• arkadaşlar ana ekranda haberleri gösteren bi haber uygulaması var mı bildiğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

quote:

Orijinalden alıntı: JuST1Ce

http://www.amazon.com/OTTERBOX-DEFENDER-FOR-SAMSUNG-GALAXY/dp/B0089OKPR2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1372759921&sr=8-3&keywords=otterbox+for+galaxy+s3 telefonu aldıktan 15gün sonra aldım bunu.. canavar gibi koruyor telefonu :) kaç kere yere düşürdüğümü hatırlamıyorum.. tek handikapı telefonun hacmini büyütüyor :)

silikon korumamı deniyor buna hangi tekno mağazada vardır

ben bu kılıfı amerikadan almıştım. hem slikon var bunda hemde sert plastik. :)

• Beyler tarayiciya girdigimde surekli farkli oturum aciliyor diyor benim gmail hesabimi gosteriyor bende ac diyorum aciyor tarayiciyi kapatip tekrar actigimda tekrar aynisi geliyor

• arkadaşlar şöyle bir sorunum var.telefonumda yüklü olsn uygulamaları bir klasörde topladım.uygulalamalara girdiğimde bazen uygulamaları kapatınca uygulamaların olduğu klasör kapanmıyor.dr web antivirüs uygulamasından çıkıyor.ve duvar kağıdı resmi gidiyor siyah bir duvar kağıdı oluyor.acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.telefona wipe attım ama bu sorun düzelmedi.acaba böyle bir sorun başına gelen var mı? yada sorunun neden kaynaklandığını bilen yardımlarınıza ihtiyacım var.iyi forumlar......
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

arkadaşlar şöyle bir sorunum var.telefonumda yüklü olsn uygulamaları bir klasörde topladım.uygulalamalara girdiğimde bazen uygulamaları kapatınca uygulamaların olduğu klasör kapanmıyor.dr web antivirüs uygulamasından çıkıyor.ve duvar kağıdı resmi gidiyor siyah bir duvar kağıdı oluyor.acaba bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.telefona wipe attım ama bu sorun düzelmedi.acaba böyle bir sorun başına gelen var mı? yada sorunun neden kaynaklandığını bilen yardımlarınıza ihtiyacım var.iyi forumlar......

Garip bir sorun aynı pcdeki antivirüsü devredışı bırakan trojanlar gibi, wipe yaptın ama düzelmediyse (sadece tahmin) yüklene programları kontrol et dicem ama zaten yapmışsındır, arkaplanda çalışan uygulamaları kontrol etmeyi dene. Son olarakta (tabi linux tabanına aykırı ama) cihazında bulunan dosyaları bir kontrol etmeyi dene
    Üzülürek söylemek zorundayım yazdığım tavsiyelerden bir sonuca ulaşamayacağını düşünüyorum ve eğer bunları yaptıktan sonra vaktin var ise güncel yazılımı yeniden flashlamayı dene!

• 
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.